Ново
Контејнер за складирање на оризови за складирање на храна Yiwango, полу-флип кофа со ориз со макара, сад од 5/10 кг ориз, цилиндер за ориз, сад за складирање жито за склади?

Контејнер за складирање на оризови за складирање на храна Yiwango, полу-флип кофа со ориз со макара, сад од 5/10 кг ориз, цилиндер

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см. 10кг : 21,7*36.9*31,5 см. (Должина*ширина*висина) (5 кг, 10 кг). Материјал : Материјал за оценка на храна ПП. Нашиот контејнер за складирање држи кујнски главни кујни како брашно, шеќер, ориз, ореви, грав, закуска, храна, житни култури, кафе, чај, убаво на шанкот, оставата, чајната кујна или фрижидер. Големата корпа за храна е само уште едно сведоштво за елегантен дизајн, го прави совршено да ги чувате вашите контејнери во оставата, чајната кујна и плакарите за складирање. Може да чувате цели зрна или друга храна за да обезбедите вкус на храната! Опис на производот Име на производот : Контејдерматеријал за складирање на жито : Стопена за храна ПП Материјал : 5кг, 10кг Колор : Белици : Продавница Рајс, брашно, грав, сушено овошје, бонбони, житарки, чај и други количини [количина на пакување] × 1 [белешка] Продава контејнери за складирање жито и не содржи слики од други производи. Рачно мерење на производи. Помали грешки може да се појават како резултат на употреба на различни алатки за мерење и методи. Погледнете го вистинскиот производ заради светлината и аголот на вистинската опрема за снимање, овој производ може да има мали разлики во бојата. Погледнете го вистинскиот производ. Ви благодариме за разбирањето. Обезбедување со висококвалитетни производи е она што го правиме, и целосното задоволство и среќа се од најголема важност за нас!

За стоката

Слична стока во категоријата

Електрична четка за чистење на лицето Електрично средство за чистење на лицето Sonic Cleansing Chruse Scrubber Massager Cas

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

Безбедна ткаенина : Суперфина влакна Предности : Високо апсорбирачки, останува мек по миењето и сушењет�

100% волна Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични

100% полиестер Увезени ☆ Висококвалитетен материјал : Работното капаче е изработено од полиестер, делот �

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

94% постелнина, 6% рајон Увезени Еконски пријателски : Користете чисти природни растителни суровини, не ко

Стр Пластична кутија Мултифункционална, со голем капацитет, изработен од добар материјал за трајна упо�

Алуминиум Материјал : Алуминиум Технологијата за заклучување на слајд ја подобрува лесната употреба п

Почувствувана крпа Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на оваа торба за складирање на �

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук Увезени Редовно вклопува�

Маскота со лесни костуми за целиот ваш настан или вашите маркетинг активности Прилагодлива костум за м�

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Летните најважни работи на отвор�

Премиум квалитет : Нашата сатенска хауба е изработена од висококвалитетна мека свилена сатенска ткаени

Печатете ја етикетата за враќање Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.Можете да �

38А абразивно е дизајниран да биде кул сечење за да се минимизира изгорениците Витрифицираната врска со

Scroll