Ново
Преносен печатач Phomemo - Преносен печатач безжичен за патување компатибилен со iOS и Android & Laptop, Mini Bluetooth мобилен печатач, термички печатач со 1 кутија и 100 листови термич

Преносен печатач Phomemo - Преносен печатач безжичен за патување компатибилен со iOS и Android & Laptop, Mini Bluetooth мобилен

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Печатење на мобилен уред : Лесно печатење од вашиот i Phone, i Pad или Android со апликацијата Phomemo. Компактен и дизајн за заштеда на вселената : Преносен печатач со тежина само 2lb и дебела 1,5in, способна да се вклопи во вашата торба или чанта за лесен транспорт и изненадувачки светлина за долги пати за патување. Нашиот одличен печатач одличен концепт за печатење на лице место од каде било потребно, како ако патувате за работа, бизнис, канцеларија, дом, автомобил или универзитет на пример. Печатење без мастило : Мала употреба на печатач Термичка технологија - Не бара мастило, тонер или панделки, без блокади поврзани со мастило и проблеми со чистење. И наместо тоа, треба само да ја замените термичката хартија и добро е да одите, секоја термичка хартија чини само 0,14 $, поевтина од традиционалните касети со мастило + хартија. Силна компатибилност : Печатете PDF, збор, слики, веб од вашиот телефон - каде и да е, каде и да е. Можете исто така да користите USB кабел за да се поврзете за компјутерско печатење; (Печатење компјутер треба да го преземе возачот : m08f.phomemo.com). Печатење со висок квалитет : Термичкиот печатач M08 F-Letter обезбедува супериорна јасност на печатење, што резултира во печатење без проблеми-високо квалитетни јасен, темно сликање и мазни ефекти на печатење и брза обработка. (Црно-бело печатење). Печатење на мобилен уред : Лесно печатење од вашиот i Phone, i Pad или Android со апликацијата Phomemo. Печатење на мобилен уред : Лесно печатење од вашиот i Phone, i Pad или Android со апликацијата Phomemo. Преносен печатач на фомемо+кутија+100 лим термичка хартија.

За стоката

Слична стока во категоријата

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИН�

Loopacell Бренд CR1616 батерии Заменува DL1616, ECR1616, BR1616 и Сите Еквиваленти Супер Свеж, Врвен Квалитет, Работи за и�

ИЗДРЖЛИВИ И ЕКОЛОШКИ : кесите за сендвичи за повеќекратна употреба се создаваат како одговор на длабока

Одлична вредност : Ова е вистинска замена на филтерот за воздух на ХЕПА за да помогне ефикасно да ги филт

Пакетот Вклучува : ќе добиете 400 парчиња вреќи за складирање мајчино млеко од 7 мл, кои се доволни за да ги

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

Фалсификуван челик за висок квалитет и јачина на сечење 1 / 4инчен хексадецимален шанк Риба дупка за очи..

Номинална големина : 28мм (за дијаметар на дупки 28мм) Бесплатен надворешен дијаметар : 30.1мм...

Секое купување бисел помага да се спасат миленичиња БИСЕЛ гордо ја поддржува Фондацијата За Миленичиња

Бод Љубовник Подароци Кожа Лаптоп Врежани "Секогаш Запомнете дека Сте ПОХРАБРИ отколку што верувате ПО�

100% Други Влакна Увезени Затворање на патент Машинско Перење Хели техника изградба & Водоотпорен, ветроу

100% Полиестер Направено во НАС Затворање на ременот Миење Раце Само Ремените на нашето дете се широки 1,0 �

Квалитетните бели брановидни производи ги издвојуваат додека ги штитат од оштетување Брановидни со ед�

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатор�

Индивидуална работа : 2 модул за модули за реле на канали, секое реле може да се вклучи или да се исклучи и

Идеален за Сечење Патент Врски, Тенка Жица, Глави, Иглички За Очи, Мал Синџир, Опашка Од Тигар, Жици, Монис

Пакетот Вклучува : 100 парчиња Тркалезни Диско Топчести Монистра за Изработка На Накит ❤ Пакување : Вис

Зошто ГОСПОДАРОТ? Причината за болка во градите предизвикана од вежбање главно произлегува од два вида

пајажина пајажина COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управув

Металната Корпа За Подароци За Венчавки може да складира накит, козметика, производи за нега на кожа, кн�

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Практична количка за паметно складирање, голем простор и лесен за употреба Како количка за алатки, подо�

Извор На Инспирација За Дизајн : Нека секое од нашите кучиња стане уникатен суперхерој откако ќе го обле

Шема на завртки на возилото : 5х4, 25" или 5х108мм.Шема На Завртки на Тркалата : 5х4, 5" или 5х114, 3мм...

Scroll