Ново
Американски трендови Зимски капи за жени 4 пакувања со капачиња од бене

Американски трендови Зимски капи за жени 4 пакувања со капачиња од бене

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 175.84

100% акрилик. Увезени. Повлекување на затворање. Само миење на рацете. 【Материјал】 : Оваа зимска капи за жени се изработени од 100% акрилик кој е плетен, топол, густ, слаб, мек и удобен. Висококвалитетен материјал ви дава трајна топлина и мекост. 【Големина】 : Една големина одговара на повеќето жени и мажи. Се вклопува за обем на главата 15,7 "-24.0". Ние ја дизајниравме капачето со висока еластичност, што одговара на сите облици и големини на главите. 【Функција】 : Оваа слабичка капи за жени за жени има многу простор на врвот на капачето. Уникатниот дизајн на капачето за купови ви овозможува да одговарате на облеката како што сакате. Класична боја, рафинирана дизајн на текстура и удобна ткаенина ја одржуваат вашата коса во форма додека ја штитите главата и ви донесуваат топлина на зимата. 【Погодна пригода】 : interенски зимски грав, лесен за совпаѓање со обична облека, погодна за дома или активности на отворено, како што се скијање, сноубординг и кампување. 【Одличен подарок】 : Оваа плетена зимска гравче за жени е совршен подарок за Денот на вineубените, Денот на благодарноста, Божиќ и повеќе, што е совршен подарок за себе, пријатели, семејство или најблиски. Класична боја, рачно плетено чувство, близу до кожата, ви дава трајна топлина и мекост. Оригинална големина - 40 см (15,7 инчи), максимално истегнување - 62 см (24,0 инчи). Една големина одговара на повеќето жени и мажи. Beanенски зимски гравче, лесен за совпаѓање со обична облека, погодна за дома или активности на отворено, како што се скијање, сноубординг и кампување.

За стоката

Слична стока во категоријата

1ООО% ВОЗДУШНО И ОТПОРНО НА ИСТЕКУВАЊЕ херметички запечатени стаклени бенто кутии отпорни на истекувањ

【Fitment】 : Fit 19822022 Most Harley Sportster 883 1200, Dyna Model ( Street Bob, Low Rider, Fat Bob, Wide Glide, Super Glide, Switchback FLD ), Softail Model ( Slim, Deluxe, Heritage So

Надворешен клуч за повеќето големини за позитивен погон и поголеми можности за носење вртежен момент...

РАЧНО РАЗНЕСЕНА СТАКЛЕНА КАПКА ВОДА ЗА ВИСКИСамо една капка вода во вашето виски може да го промени сос�

Безжичен : да биде изработено од флексибилен полиестерски материјал, овој екран на проекторот е непреч

Тон, облик и подигнете го задникот BFR пленот ремен му помага на развојот на нозете и растот на глутеални�

Wallидни монтирани ретровизори Мултифункционално огледало со двојна намена, може да се користи како огле

Повеќенаменски : Користете го овој ранец со врвки на знамето на гордоста на виножитото како торби за веж

Систематизирајте ги кабинетите за поднесување и решенијата за складирање на канцеларијата Овие непром

Бренд : Меѓународно сребро Тип : Служење лажица Состав : Стерлинг сребро Производител : Интернационал...

Етилен Винил ацетат единствен ЕКСТРЕМНО ЛЕСЕН И УДОБЕН ЗАТНУВАЊЕ : тимот за Дизајнер На Џогер за Безбед�

ШАМПАЊ ФЛЕЈТА МАРКЕРИ прстен форма вино стакло маркери, едноставен и лесен за разликување вино стакло...

Qmersive 3 D IMAX CINEMA® 360°панорамски широк поглед, џиновски визуелен празник на екранот, асферична оптичка леќа

Алтернативните броеви на делови вклучуваат WP3196803, AP6007870 и PS11740995 240 V 25 засилувачи (3) терминали Двоен пол К�

Компатибилен со : Galaxy Note 10 Note 10 PlNote 10+ SMN970 F, SMN970 U, SMN970 U1, SMN9700, SMN970 W, SMN9700, SMN970 N, SMN970 X All Model За производите : (со

Професионални Индустриски Дупчалки, Изработени Од Квалитетни Материјали, Одлична Изработка И Издржлив

Заклучок на капакот со клип Ова шише за трескање и клип во вода има безбеден капак за заклучување на врв�

избор на подарок за вашиот пријател или семејство, дајте им мало изненадување одмор на раката на тастат�

100% сосема нова ставка со висок квалитет Материјал : Мека ткаенина, удобна Повод : Оваа облека со две парч�

Име на производот Релеј за напојување + Socket Relay Модел бр MY4 NJSOCKET модел бр PYF14 AACTION 4 PDTCOIL напон : DC / AC 12 V 24 V 48

Мерења 28 "x 39" x 32 "дрвена рамка и 31" x 40 "капакот на перница Куќа за вашите прекрасни пријатели...

●ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ ● Секоја футрола за пилули е изработена од висококвалитетни житни влакна

Високо конфигуриран хардвер : Брзо Реактивно и Стабилно Работење Мулти Опции, пронајдете ја соодветнат�

Увезени Затворање на влечење Машински миење Машки Nike Joggers : Nike Joggers Кошлајќи удобност со класичен изглед

Материјал : Челик со високи перформанси челик со голема брзина Површина : Површина на земјата со завршн�

Боја : Верзија 2 Потекло : Кина на копното Тип на ставка : прекинувачи Боја : Верзија 2 Потекло : Кина на коп�

Scroll