Ново
Комплет за ореви за мијалници со завртки за завртки, 200 парчиња хексадецимални завртки за мијалници за мијалници 304 завртка за машина од не'рѓосувачки челик за попр?

Комплет за ореви за мијалници со завртки за завртки, 200 парчиња хексадецимални завртки за мијалници за мијалници 304 завртка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 471.52

Лесно за наоѓање : Сите завртки и додатоци се сместени во цврста пластична кутија со прегради за да можете лесно да го пронајдете потребниот дел. 304 Не'рѓосувачки челик : Направено од траен 304 не'рѓосувачки челик со висока цврстина. Список за пакување : завртки за завртки од 10 x M6x16mm, завртки од 10 x M6x20mm, завртки од 10 x M6x25mm, завртки од 10 x M6x30mm, завртки од 10 x M8 X16mm, завртки од 10 x M8x20mm, 10 x m8x25mm завртки, завртки од 10 x m8x30mm, 40 x m6 мијалници, 20 x m6 washer M8 мијалници, ореви од 40 x M6, ореви од 20 x M8. Широк спектар на апликации : широко користени за поправка на мебел, механички инструменти, електроника, домашни уреди и проекти за DIY. Лесен за употреба : DIN933 завртки/DIN934 ореви/мијалници DIN125. Шестоаголните завртки се лесни за употреба и можат лесно да се водат со клуч, фино изработка и голема сила. Лесно за наоѓање : Сите завртки и додатоци се сместени во цврста пластична кутија со прегради за да можете лесно да го пронајдете потребниот дел. 304 Не'рѓосувачки челик : Направено од траен 304 не'рѓосувачки челик со висока цврстина. Список за пакување : завртки за завртки од 10 x M6x16mm, завртки од 10 x M6x20mm, завртки од 10 x M6x25mm, завртки од 10 x M6x30mm, завртки од 10 x M8 X16mm, завртки од 10 x M8x20mm, 10 x m8x25mm завртки, завртки од 10 x m8x30mm, 40 x m6 мијалници, 20 x m6 washer M8 мијалници, ореви од 40 x M6, ореви од 20 x M8. Широк спектар на апликации : широко користени за поправка на мебел, механички инструменти, електроника, домашни уреди и проекти за DIY. Лесен за употреба : DIN933 завртки/DIN934 ореви/мијалници DIN125. Шестоаголните завртки се лесни за употреба и можат лесно да се водат со клуч, фино изработка и голема сила. Specification : Item Type : Hex Screws Washers Nuts Kit Screw Model : M6x16mm, M6x20mm, M6x25mm, M6x30mm M8x16mm, M8x20mm, M8x25mm, M8x30mm Screw Standard : DIN933 Material : 304 Stainless Steel Nut Standard : DIN934 Washer Standard : DIN125 Package List : 10 x M6x16mm Завртка 10 x M6 X20mm завртка 10 x M6x25mm завртка 10 x M6x30mm завртка 10 x M8 X16mm завртка 10 x M8 X20mm завртка 10 x M8 X25mm завртка 10 x M8 X30mm завртка за завртки 40 x M6 мијалник 20 x M8 Warsher 40 x M6 Out 20 x M8 OUT.

За стоката

Item Type:
Hex Screws Washers Nuts Kit
Screw Model:
M6x16mm, M6x20mm, M6x25mm, M6x30mm
M8x16mm, M8x20mm, M8x25mm, M8x30mm:
Screw Standard:
DIN933
Material:
304 Stainless Steel
Nut Standard:
DIN934
Washer Standard:
DIN125
Package List:
10 x M6x16mm Screw:
10 x M6x20mm Screw:
10 x M6x25mm Screw:
10 x M6x30mm Screw:
10 x M8x16mm Screw:
10 x M8x20mm Screw:
10 x M8x25mm Screw:
10 x M8x30mm Screw:
40 x M6 Washer:
20 x M8 Washer:
40 x M6 Nut:
20 x M8 Nut:

Слична стока во категоријата

1 、 Производот може да смести 10 ремени заштедете простор за складирање на домаќинства 2 、 Погоден за ре�

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал Отстранет

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

Tico Hiгустина карбид специјално дизајниран за секоја апликација да ги зголеми перформансите Нелеплива о�

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

● Фиксен Валјак, 51 / 2"Л х 4"W ® Должина (Во.) : 5 1 / 2 во € Ширина (Во.) : 4 во € Вклучува : Хардвер ● Ширина На Рол�

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

Електрична четка за чистење на лицето Електрично средство за чистење на лицето Sonic Cleansing Chruse Scrubber Massager Cas

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40...

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина...

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук Увезени Редовно вклопува�

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

Фалсификуван челик за висок квалитет и јачина на сечење 1 / 4инчен хексадецимален шанк Риба дупка за очи..

100% полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа капа е изработена од висококвалитетна ткаени

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење И нежно, м

Гума ѓон Saffeafe материјал : Нашите балетски чевли се изработени од безбедна кожена пумпа со пријателска п�

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна К

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Летните најважни работи на отвор�

Scroll