Ново
Bylitco Wallид монтирање за PS4 Pro, монтирање на wallидот или под бирото, цврст метал

Bylitco Wallид монтирање за PS4 Pro, монтирање на wallидот или под бирото, цврст метал

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1169.60

1. [Прилагодено дизајнирање] : Совршено вклопување за PS4 Pro.Not компатибилен со PS4 SLIM и PS4 оригинал. 2. [Силна и издржлива] : Mountидното монтирање е направено од цврста мета. 3. [Разновидна поставеност] - Прикажете го вашиот PS4 Pro вертикално на wallидот или хоризонтално под вашата работна маса, едноставниот, отворен дизајн овозможува оптимално ладење и пристап до пристаништата. 4 : [Лесно за инсталирање]- Дадени се сите потребни хардвер и упатства за да се монтира вашиот PS4 Pro. 5. [Ефикасен простор] : Скријте ги или организирајте ги PS4 PRO и кабли, ви даваат уреден и чист простор за игра. Подобро да ги заштити конзолите од ненадејно оштетување. 1. [Прилагодено дизајнирање] : Совршено вклопување за PS4 Pro.Not компатибилен со PS4 SLIM и PS4 оригинал. 2. [Силна и издржлива] : Mountидното монтирање е направено од цврста мета. 3. [Разновидна поставеност] - Прикажете го вашиот PS4 Pro вертикално на wallидот или хоризонтално под вашата работна маса, едноставниот, отворен дизајн овозможува оптимално ладење и пристап до пристаништата. 4 : [Лесно за инсталирање]- Дадени се сите потребни хардвер и упатства за да се монтира вашиот PS4 Pro. 5. [Ефикасен простор] : Скријте ги или организирајте ги PS4 PRO и кабли, ви даваат уреден и чист простор за игра. Подобро да ги заштити конзолите од ненадејно оштетување.

За стоката

Слична стока во категоријата

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

Што ќе добиете : 1*Канва за сликање со висока дефиниција (12 x 16in / 30 x 40cm), 1*точка дијамантска пенкало, 1*фиок

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост...

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40 Макси�

Алуминиум Материјал : Алуминиум Технологијата за заклучување на слајд ја подобрува лесната употреба п

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

Гума ѓон Saffeafe материјал : Нашите балетски чевли се изработени од безбедна кожена пумпа со пријателска п�

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив Карактеристики

Кристал за природно заздравување Кристал за лекување е еден вид алтернативна терапија што вклучува уп�

Електрична четка за чистење на лицето Електрично средство за чистење на лицето Sonic Cleansing Chruse Scrubber Massager Cas

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

Премиум квалитет : Нашата сатенска хауба е изработена од висококвалитетна мека свилена сатенска ткаени

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57 Материјал : Sм�

Лесно за инсталирање и лесна за чистењеза PS5 конзола кожа за верзија на диск без вештини за инсталација,

Нежните површини и сигурен материјал : Овие необоени руски кукли за гнездење се изработени од материјал

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук Увезени Редовно вклопува�

100% полиестер Еластично затворање Машинско миење 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна К

【Отпорно на трескање】 Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал

Scroll