Ново
Системи за квантно складирање WR12-108Cl 12-ниво Систем за целосна жица со шифри со 44 QSB108 канти за чистење на преглед, хромирана завршница, 18 ширина x 36 должина x 74 висина

Системи за квантно складирање WR12-108Cl 12-ниво Систем за целосна жица со шифри со 44 QSB108 канти за чистење на преглед, хромирана

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1080.00

Канти за отпадоци се карактеризираат со широк бункер за лесен пристап до содржината и држач за предна етикета. Вградениот заден дел од Ханглок им овозможува на канти да се навалат за целосен пристап кога се на полици. Канти за отпадоци имаат предни, задни и странични зафати за лесно ракување. Вградената закачалка им овозможува на канти да висат од шините. Поделување на корпи на располагање, продадени одделно. Канти за отпадоци се карактеризираат со широк бункер за лесен пристап до содржината и држач за предна етикета. Вградениот заден дел од Ханглок им овозможува на канти да се навалат за целосен пристап кога се на полици. Канти за отпадоци имаат предни, задни и странични зафати за лесно ракување. Вградената закачалка им овозможува на канти да висат од шините. Поделување на корпи на располагање, продадени одделно. Квантна складирање Целокупниот систем за отпадоци за отпадоци обезбедува складирање со висока густина со лесна видливост на зачуваната содржина. Јасен поглед Полипропиленски полици за полици се тешки, издржливи и економични. Се одликува со широк фронт на бункерот, држач за етикета и повеќекратни затегнувања. Решетката за полица е изработено од хромиран челик и држи до 800 фунти. по полица. Димензии на корпи l x w x h (in.) : 17 5/8 x 8 3/8 x 4, полици (Qty.) : 12, Тип на полици : челична жица, боја на отпадоци : чиста, канти вклучена (Qty.) : 44, Димензии D X W X H (внатре) : 18 x 36 x 74, капацитет на тежина (lbs.) : 800 по полица, број (и) за делител на отпадоци : 2785030, Тип на материјал : Полипропилен, Вклучен тип на корпа : Полица .

За стоката

Слична стока во категоријата

Светскиот број 1 Продажба на филтри за кафе 40 филтри за конуси Одговара на сите кофератори кои користат �

Метрички не'рѓосувачки челик заврши со хексадецимални ореви M2 x .4 Груба нишка Количина 25 Бродот од Соеди

За материјалот : Користено 100 процентен високо квалитетен постер за печатење на платно и изработено од п

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% полиестер Увезени...

Оваа гаранција за прекинување на копчето за притискање 3 години Ако има проблеми со квалитетот во рок од

Функција : држач за датотеки, организатор на фиоки, фиока за хартија, држач за пенкало Предност : Поголем

Широк спектар на апликации : Преносен LED телевизор со вшмукување чаша и полнач за автомобили 12 V (24 V за го�

? [Забавен и симпатичен дизајн] Божиќниот диносаурус од Nifti Nest има 1 гигантски зелена диносаурус облечена

најлон Држач на четка за акварел Нашиот случај со моливи не е погодно за чување пенкала, потписи, калкул�

2галон колче Тешка пластика Метална рачка со пластичен зафат Засилен горен раб Одлична корпа за најразл

Дебелина на лента : 3мм / 0,11 "(ч); Топна должина на лента : 4m / 13.12ft (л) Земја на производство : Кина; Материјал :

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

Scroll