Ново
Makee Latching Rocker Switch Switch Switch I/O 6 иглички со светлина 16A 250VAC 20A 125VAC KCD4 BOAT DPST

Makee Latching Rocker Switch Switch Switch I/O 6 иглички со светлина 16A 250VAC 20A 125VAC KCD4 BOAT DPST

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Содржина на пакет : 1x рокерски прекинувачи. Позиција за 6 пинови : ламба за вклучување. Боја : црвена, жолта, буле, зелена оценка. Напон : AC 16 A 250 V, AC 20 A 125 V. Содржина на пакет : 1x рокерски прекинувачи. Позиција за 6 пинови : ламба за вклучување. Боја : црвена, жолта, буле, зелена оценка. Напон : AC 16 A 250 V, AC 20 A 125 V. Боја : Blue Poles : DPST терминали : 6 пинови Позиција : On-Off Lamp Боја : црвена, жолта, буле, напон со зелена оценка : AC 16 A 250 V, AC 20 A 125 Vover All Големина : 31 x 25 x 35mm/1,2 "x 1" x 1,4 " (L*W*H) Големина на монтирање : 27 x 21mm/1,1 "x 0,8" (L*W) Содржина на пакетот : 1x рокерски прекинувачи.

За стоката

Слична стока во категоријата

Релеи Чекор 1 : Cheoseacorrect Control ModeaaAccontrolacdadccontrolacddddccontroldcvacontroland Adjuststep2 : Cooseacecorrect Type Currentofequipment / сооднос = струј�

Мултифункционална, отпадоци конзерва е погодна и прекрасна за дневна соба, спална соба, кујна, бања...

7 стапки во должина Лесната низа е потопна Пакетот за батерии не може да се потопи Вклучува вклучен и иск

Направено во САД и испратена белешка : 1 Откако ќе ја поставите фотографијата, ве молиме проверете дали ќ

? [Подарок торба и дијамант за уметност на нокти] : getе добиете торба за подароци со случаен стил, кутија н�

【Силиконски садови за пржење на воздухот】 : Силиконот на силиконот Зукаехом Фрајер е дизајн за пржење �

* Инсталира, отстранува, исекува и затегнува многу видови тегови на тркалото на клип Се одликува со спец�

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за кој било обожа�

Спецификации : Пресврт Вежба Битови Дијаметар : 5мм / 0.2инчен; Должина Вежба Бит : 180мм / 7.09инчен; Стебло Д

1 компјутер 10мм носат 30мм мозочен удар CDJ2 B мини пневматски цилиндар на воздухот 1 компјутер 10мм носат 30м�

Scroll