Ново
Liangery keychain за мажи, кожен појас кожен ремен јамка за клучеви за клучеви за клучеви за клучеви за клучеви за одвојување на прицврстување за мажи

Liangery keychain за мажи, кожен појас кожен ремен јамка за клучеви за клучеви за клучеви за клучеви за клучеви за одвојување

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Копчињата се лизгаат во и надвор од јамката исклучително лесни, но се заклучени целосно безбедни кога тие само висат од куката за приврзок. Поставете со Лиангери, подобар квалитет на прстенот за мажи, подобар избор. Ако не го изгубите ременот, никогаш нема да го изгубите држачот за клучеви за чување на клучеви. Притиснете го горниот ментален дел за да се отвори, тоа е флексибилно челично парче. Едноставно клучеви, многу лесен за носење, може да се стави во џеб или на појас. Останете со Лиангери, уживајте секој ден!. Наставник. 【Клучен ланец за копчињата за автомобили со двојни клучеви】 Постојат двојни клучни прстени на овој држач за клучеви на ременот, еден е одвојлив, еден е не-остаток. 【Копче за клучеви за јамка на ременот】 : синџири на клучеви за автомобили Максимална достапна ширина на јамката на ременот е 2,36инх (6 см), одговара за скоро сите што ги носат мажите од ремените. 【Безбедносен појас за носење клучеви】 : Синџирите на клучеви за јамка на ременот се посигурни и модерни од клуч за клучеви за клучеви. Зошто да го изберете овој држач за појас на клучеви?. Ова го носи држачот на ременот на клучеви може лесно да се лизне десно нагоре и исклучен од појасот, флексибилен метален клип што дозволува Клипот на ременот што треба да се заклучи и отстрани, да ги чува клучевите побезбедни и достапни кога е потребно, дозволувајќи му на вашиот џеб да биде бесплатен за други работи како што е мобилниот телефон. Одвојувањето на тастатурата е одличен натпревар за сите мажи кои често користеле клучеви, особено за секоја дедо и баба кои можат лесно да ги заборават клучевите. 【Држач на безбедносниот клуч за клучеви】 : Клучни ланци за мажи се со одвојување на прицврстување од не'рѓосувачки челик, тоа ве спречува да изгубите клучеви или да ги заборавите. Дизајнот на двојно прстенот им дава на вашите клучеви подобар аранжман со овој клип за приврзок и побезбедно.

За стоката

Слична стока во категоријата

Име на производот : отпорник сместен со алуминиум; Содржина на пакет : 3 парчиња X алуминиум сместен отпор

ЗАПОЧНЕТЕ СО ОТСТРАНУВАЊЕ НА ДАМКИ ОД СОЛЗА / ПЛУНКАИзбришете двапати дневно за да почнете да гледате п�

Бит за вежбање со должина на работни места во ЧикагоЛатбер, серија : 150 WLPTC, Империјал, 13 / 32 во вежбафракци

Пакетот Вклучува : 2 х Терминал автобуска лента Цврста Конструкција : овие приклучоци за терминални блок

Изграден во САД Печатено на 9oz Мрежна винил Долготрајно избледено отпорно на отворено УВ мастило...

Произведено Во Италија со највисок квалитет од нерѓосувачки челик 18 / 10 Лесно За Перење Безбедна машина

За да ја одбележиме оваа луда година, ние ви претставуваме уникатни и смешни божиќни украси кои се одлич

Истиот ден Испорака Нарачајте до 15 часот EST M F Истиот ден Испорака Нарачајте до 15 часот EST M F 100% автентич�

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Алин Спилер Производ Ултра Тенок и Супер Лесен...

6инчен екран Со Мастило Карта е сосема безбеден за видот Паметно осветлување за осветленоста на екранот

Погоден компатибилен со : Пескарење, сечење тврди и кршливи неметални материјали Оптичко стакло, керами

Цена за : Секој број на столбови : 8 Број на позиции на прекинувачот : 6 Агол на фрлање : 60 ° Контакт струја AC

Трајни и силни Нашето шише со вода од не'рѓосувачки челик од 20 унци е совршено за сите видови на активно�

Направено од висококвалитетен челик и ПВЦ материјал, здрав и издржлив Две позиции за влечење помагаат д

Изборен Стил : Достапен во девет стилови за избор : 15 ВРТЕЖИ во МИНУТА, 30 ВРТЕЖИ во МИНУТА, 50 ВРТЕЖИ во МИН�

Направете екранот да се зголеми 23 пати, сликата е јасна и динамична Обликот на производот е едноставен, �

Големина на албумот : Постелнина должина на хард портал 13 x ширина 8 x дебела 2 инчи, тотално 50 листови / 100

Славини со права светлина произведени со HSS за употреба преку и апликации за слепи дупки Повеќе опции за

89% Полиестер, 11% Вискоза Увезени Еколошки : Користете чисти природни растителни суровини, не користете ж�

Фалсификувани од најдобрите хром молибден легура челикнајдобар избор за сила и издржливост Радиус аго�

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

1 Уредот е идеален и едноставен уред за ентузијасти во спорт на отворено 2 Обезбедува широки и точни инфо

Затворање на кука и Јамка ДИЗАЈНИРАНИ ЗА ЖЕНИ : Капите Од Понифло се уникатно дизајнирани од женска перс

ЕУ Ro HS : Во Согласност ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активни HTS : 8536.69.80.00 Автомобилска : Нема PPAP : Нема Тип : Терми�

Пакетот вклучува : 4 гумени вибрации на изолатори 1 "Гума дијаметар 3 / 8" висина на гума 5 / 1618 Теми за навој �

кожен прстен за клучеви Airtag Усвојува tpu материјал за да обезбеди квалитет, цврстина и издржливост Аирта�

Осигурајте се дека капаците се правилно порамнети за да ги затворите Овие пластични контејнери за скла�

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува Слика нанесена

Есенцијална за безбедност на бебиња и деца Со леплива лента, лесен за инсталирање Флексибилно и не лизг�

Лежиштата се произведуваат со употреба на технологија за заварување со висока фреквенција, целосно зат

Scroll