Ново
Колотичтол пакет од 250, 1/4 x 2-1/4 бетонски прицврстувачи на mидарски завртки TAPCON HEX HEAD HEAD COLT BOLT SET RE-5226DD

Колотичтол пакет од 250, 1/4 x 2-1/4 бетонски прицврстувачи на mидарски завртки TAPCON HEX HEAD HEAD COLT BOLT SET RE-5226DD

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 591.84

Материјал : Висок квалитет од 18-8 не'рѓосувачки челик, голема јачина и добра отпорност на корозија за да се направат сврзувачки елементи да траат!. Одлично е да се има околу употреба во дрво и влажни околини. Највисок квалитет достапен на пазарот и ние стоиме според нашето побарување 100% . Тие се силни, отпорни на корозија и ќе ги поддржат сите ваши проекти. 100% 304 не'рѓосувачки челик кој е една од највисоките форми на челик отпорен на корозија, што го прави да трае подолго од другите хардвер на пазарот денес. Често се користи во машини и уреди. Наменето за вметнување преку тесна толеранција. Идеална употреба за машинска индустрија, класифицирани инструменти, електронски производи, уреди за домаќинства и сл. Ние сме толку сигурни дека нашиот производ е најдобар на пазарот што нудиме гаранција за животен век без проблеми. Материјал : Висок квалитет од 18-8 не'рѓосувачки челик, голема јачина и добра отпорност на корозија за да се направат сврзувачки елементи да траат!. Одлично е да се има околу употреба во дрво и влажни околини. Највисок квалитет достапен на пазарот и ние стоиме според нашето побарување 100% . Тие се силни, отпорни на корозија и ќе ги поддржат сите ваши проекти. 100% 304 не'рѓосувачки челик кој е една од највисоките форми на челик отпорен на корозија, што го прави да трае подолго од другите хардвер на пазарот денес. Често се користи во машини и уреди. Наменето за вметнување преку тесна толеранција. Идеална употреба за машинска индустрија, класифицирани инструменти, електронски производи, уреди за домаќинства и сл. Ние сме толку сигурни дека нашиот производ е најдобар на пазарот што нудиме гаранција за животен век без проблеми. Апликација за автомобили, мувла, машини, електроника, склопување, градежништво, производство индустрија, затворен и на отворено. Машинските завртки имаат униформа дијаметар по целата нивна должина и се дизајнирани да се залепат во навојни дупки или да се користат во комбинација со хексадецимални ореви со завртки. Тие често се користат во машини и уреди. Гарантирајте ги сите производи се подложуваат на три ниво на тестирање на квалитет и проверка на количина пред да стигнат до нашите клиенти. Ветуваме сврзувачки елементи наведени во Roycemart мора да бидат 100% конкурентни во светот. Ние складираме широк спектар на сврзувачки елементи идеални за многу апликации низ домот, фармата, деловната активност или автомобилската индустрија. Повеќето од нашите сврзувачки елементи имаат лесен цинк со челик што дава повеќе финиш отпорна на 'рѓа. Ние, исто така, продаваме обложени и не'рѓосувачки производи за дополнителен отпор на 'рѓа. Ние складираме многу одделенија на сврзувачки елементи кои се движат од низок јаглероден челик до зацврстен, челик третиран со топлина. Не се применуваат сите сврзувачки елементи за сите апликации. Наменето да го шири товарот на зашрафено прицврстување и да спречи олабавување во индустриски, продавници, автомобилски и домашни уреди. Нашиот хардвер е многу силен и е одличен и за внатрешна и за надворешна употреба. 18-8 не'рѓосувачки челик е супериорен во однос на редовниот челик и обезбедува одлична отпорност на 'рѓа и во апликации со свежа и солена вода. Користете со ореви или претходно навојни дупки со ист дијаметар и големина на конец.

За стоката

Слична стока во категоријата

Учењето по математика се забавуваше : Направете забавно учење каде и да е, во секое време со тоа што Кар�

** * Елегантен,, Модерен Дизајн, Овој компјутерски звучник не е само технички иновативен, туку и иновативе

Големина на производот( W x d x h) : 3.3 x 4.3 x 4.7 инчи (8.5 x.Материјал : Керамика Земја На Производство : Јапонија С�

Широко користено : Може да направи прекрасни албуми со фотографии, убави украсни слики и подароци, особе

Синџирот на гуми за замена на ROP Shop 2 доаѓа како што е прикажано на првата слика Гуми не се вклучени Забел�

Направено во САД Затворање на патент висат суво Опуштено вклопени широки панталони за мажи и жени...

Ги заменува следниве игли : Acutex 310iie, 312 / III, 315 / III, 320 / III; Акаи РС100, РС120; Астатичен N18017d; Хитачи ДССТ103; Кенву�

Голем капацитет за складирање Екстериер е со големина 51.1 '*29.1''’W*41.3', и мерките за внатрешни работи 47.2''l*25

Хартија Детска хартија за преклопување : Исклучителна изработка, извонредни детали, изгледа корисно и д

[Спецификации]ДИГАТ ДИА Должина на бит за вежба : 11мм / 0,43инчи, 21мм / 0,83инчи; Шанк Дија : 0,7мм / 0,027инчи, 1,8�

П5 : Дали е тоа со иста боја како на сликата? ➢A5 : Ние се обидуваме да направиме најдобро да направиме боја

Wallидни монтирани ретровизори Мултифункционално огледало со двојна намена, може да се користи како огле

Идеално за најголема продуктивност^Следната генерација, SG (семе од гел керамика) жито^подобрена врска с�

100% полиестер • ❤ • 【Време на испорака】 : Нормално 715 работни денови ✔buy 1 парчиња добиваат 5% попуст ; ✔

Акрилични кристални облоги на мониста се тркалаат со ланец на чаши од ринестон идеален за свадбени прие

Одлична метална занаетчија】 Нашиот штанд е изработен од здрав метален челик, површината на истиот усво

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД Над 19,000 прегледи со пет starвезди : Од проверени кли�

DIY топки од пена : топки занаети полистирен пена мечка пена DIY занаетчиски додатоци плевење форми цветни

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло...

Влезниот опсег на напон на XL2596 SADJE1 е 4,5 V до 40 V, со 3,3 V, 5 V, 12 V и прилагодливи верзии Долготрајната изложено�

Боја : жолта Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копното Боја : жолта Сертификација : Ништо Потекло : К�

Синџирите за замена на ROP Shop 2 доаѓаат како што е прикажано на првата слика Гуми не се вклучени...

【Висококвалитетен материјал】 Tumbler од 20 мл е изработен од 304 не'рѓосувачки челик од одделение од храна с�

Scroll