Ново
Set Huiop Screwderivers, 38 во 1 мултифункционална алатка за телекомуникација Torx Hex Slotted и Fillips Screwderivers Постави комплет за алатки за поправка за лаптоп за мобилни телефони

Set Huiop Screwderivers, 38 во 1 мултифункционална алатка за телекомуникација Torx Hex Slotted и Fillips Screwderivers Постави

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Ергономска и не-лизгачка рачка за лесно работење. Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на делови, заштеда на време и ефикасно. Вклучува битови од 20 парчиња, приклучоци од 8 парчиња и шрафцигери за 2 парчиња за да се исполнат различни барања. Направено од материјал, издржлив и висок квалитет. Доаѓа со дополнителни алатки, помош за безбедно и лесно отстранување на капакот од уредот за поправка. Ергономска и не-лизгачка рачка за лесно работење. Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на делови, заштеда на време и ефикасно. Вклучува битови од 20 парчиња, приклучоци од 8 парчиња и шрафцигери за 2 парчиња за да се исполнат различни барања. Направено од материјал, издржлив и висок квалитет. Доаѓа со дополнителни алатки, помош за безбедно и лесно отстранување на капакот од уредот за поправка. Нашиот сет за шрафцигер е дизајниран за поправка, отворање или расклопување на мобилен телефон, компјутер, часовник, лаптоп, телефони со андроид, лаптопи, таблети и конзола за игри. Спецификации : Материјал : Сет вклучува : -парчиња битови : 1.0, 2.0 -Филипс битови : 1,0, 1,5, 2,0, 3,5 -хекс битови : H0.9, H1.5, H2.0, H3.0 -Pozi Битови : T3, T4, T5, T6, T7-Torx Bits : 0,8-BITS-облик на битови : 2,6-Триангл Битс : 2,0-Битс во форма : 2,0-битови на кругот : 0,8ракети : p H2 , M2.5, M3.0, M3.5, M4.0, M4.5, M5.0, M5.5 Должина на рачката : приближно. 11.3см / 4,4in битови должина : приближно. 2,8cm / 1.1in приклучоци Должина : Прибл. 2,8 см / 1.1in Должина на шрафцигер : Приближно. 12.3cm / 4.8in (Phillips & Torx) Дијаметар на морон : Прибл. 3,5 см / 1.4in Големина на случајот : Прибл. 14.9 * 10.5 * 3.7cm / 5.9 * 4.1 * 1.5in Тежина на пакетот : Прибл. 418 G / 14.7oz Список на пакети : 20 * битови 8 * приклучоци 2 * пинцети 1 * филипс шрафцигер 1 * torx шрафцивер 1 * шипка за продолжување 1 * црево за продолжување 1 * рачка 2 * триаголни плочи 1 * морон со трнлив 1 * случај.

За стоката

Слична стока во категоријата

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Направено од 10

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота...

ГМпрепорачано дел за замена за оригиналната фабричка компонента на вашето ГМ возило Нуди квалитет, сиг�

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

100% полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа капа е изработена од висококвалитетна ткаени

Совршено за клуч за рачен зглоб, ленти за клучеви, приврзоци за клучеви и материјали за правење на ланец

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

Сет од 4 големини 90 / 14 игли за шиење на топката за шиење Дизајнирано да спречи прескокнати стихови кога р

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57...

Што ќе добиете : 1*Канва за сликање со висока дефиниција (12 x 16in / 30 x 40cm), 1*точка дијамантска пенкало, 1*фиок

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал...

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

Транспарентен материјал, подобар за набудување на состојбата со хранење риби Акрилен прстен за хранење

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив Карактеристики

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук Увезени Редовно вклопува�

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40 Макси�

Кристал за природно заздравување Кристал за лекување е еден вид алтернативна терапија што вклучува уп�

【Отпорно на трескање】 Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор Прила�

1 、 Производот може да смести 10 ремени заштедете простор за складирање на домаќинства 2 、 Погоден за ре�

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата Задебелена

должина : 2 инчи Овој производ се тестира пред испорака Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Г�

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

Scroll