Ново
Anideer 72 куки за овчари за надворешно, градинарски фидер за птици со тешка градина за висечки фидер за птици, растителни корпи, соларни светлосни фенери, кука за закач?

Anideer 72 куки за овчари за надворешно, градинарски фидер за птици со тешка градина за висечки фидер за птици, растителни корпи,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Надградената кука за пастири од 5 -погр. Во споредба со другите куки кои имаат само 2 или 3 изложби, куката на високи пастири може да одржи фиксна, исправена држење на телото додека стои цврсто засадено во земјата без лесно да падне. Лесно се склопува и употреба - Секоја метална решетка за закачалка за птици вклучува 1 кука, 1 вилушка и 3 екстендери. Тие лесно можат да се соберат за неколку минути, само да ги усогласат позициите на дупките и да ги извртуваат столбовите заедно. Функција со бесплатна прилагодлива, без напор е да се расклопи и е погодно за складирање. Надградената кука за пастири од 5 -погр. Површините се процесираат со обложување на црн лак во прав, која е без 'рѓа, затегнување на вода, трајно трае со години. Нашиот чувар на фидер за столбови за птици е без напор да се расклопи, зафаќа мал простор и е погодно за складирање. Површините се процесираат со обложување на црн лак во прав, која е без 'рѓа, затегнување на вода, трајно трае со години. Лесно се склопува и употреба - Секоја метална решетка за закачалка за птици вклучува 1 кука, 1 вилушка и 3 екстендери. Тие лесно можат да се соберат за неколку минути, само да ги усогласат позициите на дупките и да ги извртуваат столбовите заедно. Висококвалитетна конструкција - штандот за фидер за птици со тешка должина е изработен од ширина од 3/5 инчи и задебелена челична цевка од 2мм , што е доволно густо за да се одржат тешки предмети. Лесен за употреба, без напор за расклопување, секој може да го заврши склопот за неколку минути. Погодно за складирање. Прилагодлива висина за фидер за птици - држачот на куката за внатрешна градина има до 18 фунти, секоја закачалка за растенија вклучува 3 прилагодливи столбови и висината може да се прилагоди според вашите барања (48 ", 60" или 72 "), вие само затегнувате или олабавувате Полјаците можат да го добијат тоа. Нашиот чувар на фидер за столбови за птици е без напор да се расклопи, зафаќа мал простор и е погодно за складирање. Функција со бесплатна прилагодлива, без напор е да се расклопи и е погодно за складирање. Петте основни бази ја подобруваат цврстината и стабилноста и слободно да ја прилагодите соодветната висина според вашите потреби (48 '' 60 'и 72 "). Мултименска цел - Црниот удел во прав, куката за закачалка има изглед на стилска едноставност, идеална за свадбени патеки на отворено, куки за пастир За соларни фенери се исто така совршени за висечки празнични украси како цветни топки, садови за цвеќиња, фидери за птици, ланци на ламби, фенери, ветерни bellвони, сукуленти и така натаму. Во споредба со другите куки кои имаат само 2 или 3 изложби, куката на високи пастири може да одржи фиксна, исправена држење на телото додека стои цврсто засадено во земјата без лесно да падне. Прилагодлива висина за фидер за птици - држачот на куката за внатрешна градина има до 18 фунти, секоја закачалка за растенија вклучува 3 прилагодливи столбови и висината може да се прилагоди според вашите барања (48 ", 60" или 72 "), вие само затегнувате или олабавувате Полјаците можат да го добијат тоа. -Составете ја издржливоста. Нема страв од тешко време и траат неколку сезони. Мултименска цел - Црниот удел во прав, куката за закачалка има изглед на стилска едноставност, идеална за свадбени патеки на отворено, куки за пастир За соларни фенери се исто така совршени за висечки празнични украси како цветни топки, садови за цвеќиња, фидери за птици, ланци на ламби, фенери, ветерни bellвони, сукуленти и така натаму.

За стоката

Слична стока во категоријата

●Вклучен пакет 2 пакет 8х10инч Претходно Нацртано Истегнато Платно, 16 бои на боја, 2 Комплет Четка, 2 Панел�

Диспензерот за чаши со пролет со дихтунзи за ослободување на силикон одговара на стандардните големини

пајажина пајажина COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управув

Идеален за Сечење Патент Врски, Тенка Жица, Глави, Иглички За Очи, Мал Синџир, Опашка Од Тигар, Жици, Монис

Стилски Дизајн : ватиран модел на женскиот ранец за патување му дава уникатен и модерен изглед, што го пр

Секое купување бисел помага да се спасат миленичиња БИСЕЛ гордо ја поддржува Фондацијата За Миленичиња

100% памук Напредна Заштита : Националните Заштитници За Перници За Алергија се направени од 100% памук што

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

Пакетот Вклучува : 100 парчиња Тркалезни Диско Топчести Монистра за Изработка На Накит ❤ Пакување : Вис

Четири режим на репродукција : Поддршка Bluetooth / U диск / TF картичка / Aux Play, ја исполнува вашата врска и игра

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење И нежно, м

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

Зошто ГОСПОДАРОТ? Причината за болка во градите предизвикана од вежбање главно произлегува од два вида

Металната Корпа За Подароци За Венчавки може да складира накит, козметика, производи за нега на кожа, кн�

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

1, Полнење до 5 уреди истовремено 2, следење во Реално време и прикажување на напонот на автомобилот...

ИЗДРЖЛИВИ И ЕКОЛОШКИ : кесите за сендвичи за повеќекратна употреба се создаваат како одговор на длабока

Пакетот Вклучува : ќе добиете 400 парчиња вреќи за складирање мајчино млеко од 7 мл, кои се доволни за да ги

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатор�

Божиќен Календар За Доаѓање : Божиќното одбројување е возбудливо време за децата Еден начин да ги зголе�

Дополнувања на поделба графит пластична полица има поделба што ги поставува точките од не'рѓосувачки ч�

Номинална големина : 28мм (за дијаметар на дупки 28мм) Бесплатен надворешен дијаметар : 30.1мм Ограничено от�

Шема на завртки на возилото : 5х4, 25" или 5х108мм.Шема На Завртки на Тркалата : 5х4, 5" или 5х114, 3мм Дебелина : 1,75" �

Потоа лизгајте го темпераментот преку главата на вашето куче и наредете ги долните ремени помеѓу двете

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

Материјал : ова смешно знаме е направено од полиестер,мала тежина,силни и издржливи,јасни и светли слики

Loopacell Бренд CR1616 батерии Заменува DL1616, ECR1616, BR1616 и Сите Еквиваленти Супер Свеж, Врвен Квалитет, Работи за и�

Scroll