Ново
X-Gree M8X1.25MMX2D 304 Не'рѓосувачки челик HELICOI_L WIRE THING INSERT 10PCS (M8X1.25MMX2D 304 INSERTO DE ROSCA DE ALAMBRE HELICOIDIAL DE ACERO INOXIDABLE 10PCS

X-Gree M8X1.25MMX2D 304 Не'рѓосувачки челик HELICOI_L WIRE THING INSERT 10PCS (M8X1.25MMX2D 304 INSERTO DE ROSCA DE ALAMBRE

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Име на производот : Вметнување на конец на жица; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; Тежина : 20g. Содржина на пакетот : Вметнување на нишка од 10 парчиња X; Надворешна нишка Дија : 9,5мм/0,37 ". Внатрешна нишка Дија : M8/0,32"; Севкупна должина : 11мм/0,43 ". Главна боја : сребрен тон; метричка диа. : 2д (директор на боја : тоно плајдо; диметро метрико : 2д. Пич : 1,25мм; фит дијаметар на дупчење : 8,3 мм/0,33" (Пасо : 1,25 мм ; Ajuste Diámetro de perforación : 8,3 mm / 0.33 ''. Име на производот : Вметнување на конец на жица; материјал : 304 не'рѓосувачки челик; тежина : 20g. Содржина на пакет : 10pcs x Вметнување на нишка од жица; надворешна нишка Дија : 9,5 mm / 0.37 ". Тема Дија : M8/0,32 "; целокупна должина : 11мм/0,43". Главна боја : сребрен тон; метрички дијаметар : 2д (директор на боја : тоно плајо; диметро метрико : 2д. Пич : 1,25мм; фит дијаметар за дупчење : 8,3ммм. /0.33"(paso : 1,25 mm; ajuste diámetro de perforación : 8,3 mm / 0.33 ''. M8x1.25mmx2d 304 Нерѓосувачки челик хеликои_л. Во спирална спирала, бесплатните инсерти за трчање имаат пролет како изглед. Кога се инсталира со употреба на која било од најразлични рачни или автоматски алатки, тие обезбедуваат силни постојани внатрешни навои кои се спротивставуваат на топлината и корозијата. Откако ќе се вклопи нивната позиција се одржува со дејство на радијален притисок помеѓу нивните калеми и крилјата на прислушуваната дупка. Опис во Spanish M8 X1.25 MMX2 D 304 INSERTO de Rosca de Alambre Helicoidal de Acero Inoxidable 10pc Snombre del Producto : inserto de hilo de alambre; Материјал : Acero Inoxidable 304; Пезо : 20 gcontenido del Paquete : 10 Piezas x Inserto de Hilo de Alambre; Diámetro Exterion Del Hilo : 9,5mm / 0.37 '' Diámetro Enterior de la Rosca : M8 / 0,32 ''; Долготрајно вкупно : 11мм / 0,43 '' Главен директор на боја : Тоно Плајдо; Diámetro Métrico : 2dpaso : 1,25 mm; Ajuste Diámetro de perforación : 8,3 mm / 0,33 ''.

За стоката

Слична стока во категоријата

Пакетот вклучува : 4 гумени вибрации на изолатори 1 "Гума дијаметар 3 / 8" висина на гума 5 / 1618 Теми за навој �

Пакетот Вклучува : 2 х Терминал автобуска лента Цврста Конструкција : овие приклучоци за терминални блок

Работа француски Бела Цигара Тркалање Хартија 1 1 / 4 Големина 78мм 5 брошури од 24 трудови = вкупно 120 трудо

Погоден компатибилен со : Пескарење, сечење тврди и кршливи неметални материјали Оптичко стакло, керами

Вкупна димензија( во инчи) : 12 х 18; големина на слика (во инчи) : 10 х 10 Изработен од 100% еднослоен полунепроѕи

Изграден во САД Печатено на 9oz Мрежна винил Долготрајно избледено отпорно на отворено УВ мастило Печате

1 Уредот е идеален и едноставен уред за ентузијасти во спорт на отворено 2 Обезбедува широки и точни инфо

●40а Брзо Полнење●Пренослив полнач за НИВО 2 ЕВ, 40а 220в240В домашна употреба или надворешна употреба...

Име на производот : отпорник сместен со алуминиум; Содржина на пакет : 3 парчиња X алуминиум сместен отпор

180мм x 75мм Правоаголен метален обвивка за капакот на капакот Обложена со кокошка за храна Одликувајќи се

Затворање на кука и Јамка ДИЗАЈНИРАНИ ЗА ЖЕНИ : Капите Од Понифло се уникатно дизајнирани од женска перс

ЗАПОЧНЕТЕ СО ОТСТРАНУВАЊЕ НА ДАМКИ ОД СОЛЗА / ПЛУНКАИзбришете двапати дневно за да почнете да гледате п�

Големина на албумот : Постелнина должина на хард портал 13 x ширина 8 x дебела 2 инчи, тотално 50 листови / 100

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Дел за замена Дел за замена Центар за елемент

Истиот ден Испорака Нарачајте до 15 часот EST M F Истиот ден Испорака Нарачајте до 15 часот EST M F...

●Применливи Модели● : стерео автомобилот Е компатибилен За Фиат Дукато 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016...

Погоден за обработка на делови со тврди, како што се не'рѓосувачки челик, челик од мувла, челик третирана

Име на производот : 3М48ТАФмакара за тајминг За ширина на ременот : 10мм Внатрешен дијаметар : 8 / 10 / 12 / 12.7 / 14

Цена за : Секој број на столбови : 8 Број на позиции на прекинувачот : 6 Агол на фрлање : 60 ° Контакт струја AC

Дизајниран со високо квалитетен ПЕТ филм увезен од Јапонија што е тоа што е тоа што е увозник од Јапониј�

52032Р двоен ред заптивки лого 5203 рс топчести лежишта 5203 рс Дворедни Аголни Контактни Топчести Лежишта...

ЕУ Ro HS : Во Согласност ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активни HTS : 8536.69.80.00 Автомобилска : Нема PPAP : Нема Тип : Терми�

Scroll