Ново
10 -инчен преносен ТВ, ATSC Digital Car TV ATV, 1080p TFT LED монитор, VGA AV HDMI USB SD слушалки, 1800mAh Полнење, Антена, Куп за вшмукување, полнач за полнач и 12V полнач за автомобили

10 -инчен преносен ТВ, ATSC Digital Car TV ATV, 1080p TFT LED монитор, VGA AV HDMI USB SD слушалки, 1800mAh Полнење, Антена,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1887.20

Широк спектар на апликации : Преносен LED телевизор со вшмукување чаша и полнач за автомобили 12 V (24 V за големи автомобили не е применливо), погодно за употреба. Мулти интерфејс : Дигиталниот преносен ТВ е дизајниран со USB порт, картичка за складирање и слот за картички MMC, кој може да игра содржина од U Disk Drive. Компатибилни формати : ATSC Digital TV поддржува 1080p видео, MKV, MOV, AVI, WMV, MP4, FLV, MPEG1‑4, RMVB, 1080 P Видео MP3, видео. ATSC System : Преносен ТВ, ATSC во согласност, може да гледа аналогна телевизија, дигитална телевизија и АТВ. Вграден во приемник со висока чувствителност за засилен прием на сигнал. Полнење : Оваа преносна телевизија е опремена со литиумска батерија со полнење од 1800m Ah со долг век на траење на батеријата за употреба на отворено. Широк спектар на апликации : Преносен LED телевизор со вшмукување чаша и полнач за автомобили 12 V (24 V за големи автомобили не е применливо), погодно за употреба. Мулти интерфејс : Дигиталниот преносен ТВ е дизајниран со USB порт, картичка за складирање и слот за картички MMC, кој може да игра содржина од U Disk Drive. Компатибилни формати : ATSC Digital TV поддржува 1080p видео, MKV, MOV, AVI, WMV, MP4, FLV, MPEG1‑4, RMVB, 1080 P Видео MP3, видео. ATSC System : Преносен ТВ, ATSC во согласност, може да гледа аналогна телевизија, дигитална телевизија и АТВ. Вграден во приемник со висока чувствителност за засилен прием на сигнал. Полнење : Оваа преносна телевизија е опремена со литиумска батерија со полнење од 1800m Ah со долг век на траење на батеријата за употреба на отворено. Spec : Item Type : Portable TVMaterial : ABSChannels Received : ATV 48.25mhz-863.25mhz Digital TV VHF (50 MHz-230mhz) Digital TV UHF (474mhz-862mhz) Display : Color TFT LEDInterface : Antenna Interface, VGA Interface, AV Input Interface, AV Output Интерфејс, интерфејс за слушалки, HD мултимедијален интерфејс за интерфејс, USB интерфејс, напорен интерфејс, прекинувач за напојување, картичка за складирање, MMC картички за картички : Два 32мм/1.26in Тркалезна звучна моќност на звучници : DC12 VPower Потрошувачка : 8 WOUND Излез : 2 W (максимален) Тип на батерија : Литиум батерија Капацитет : 1800m Ah (вклучен) Сооднос на големината на екранот : 16 : 09 Резолуција : 1024 x 600remote Контрола на батеријата Тип : 2 x AAA батерии (не е вклучено) Приклучок : US Plug Voltage : 110-240 VAPSIBLE земји : Канада, САД, Мексико, Ел Салвадор, Доминикан Република, Порто Рико (САД), нас Список на Вирџин Остров Остров : 1 x Преносен ТВ1 x Упатство за упатства1 X AV CABLE1 X ANTENNA1 X CHALGER1 X Suction Cup1 X CAR CARGER 1 X Далечински управувач.

За стоката

Слична стока во категоријата

Asurion.com или по телефон Ние ќе ви испратиме еподарок картичка за куповната цена на вашиот покриен произво�

Погледнете го насловот за компатибилни модели Обезбедете целосна заштита за тастатурата против прашин

Лесно За Отворање : наградуван дизајн, со задоволувачки пролетен отворен дизајн, потребно е само помалк�

Цена за : Секој број на столбови : 8 Број на позиции на прекинувачот : 6 Агол на фрлање : 60 ° Контакт струја AC

? Нов дизајн : Нема лепак! Забелешките на тастатурата може да се отворат и затворат клучот Подобрете го в�

[Богати Обрасци] 25 Листови цртање матрици со различни опции за цртање, вклучуваат букви, животно, морски

Гаранцијата на производителот не може да се примени Боја : Печат Големина : Прибл 2.1 х 0.9 х 1.0 инчи (54 х Мате

Име на производот : отпорник сместен со алуминиум; Содржина на пакет : 3 парчиња X алуминиум сместен отпор

Име на производот : Бариера Терминал Лента;Рејтинг : 600 V 45 A;Столбови : 10 Позиција, Двоен Ред Материјал : Ба�

Високо конфигуриран хардвер : Брзо Реактивно и Стабилно Работење Мулти Опции, пронајдете ја соодветнат�

Тест опремени за да се обезбеди соодветна опрема Во согласност со важечките прописи ТОЧКА...

Може да се користи за раст на бебето, loveубовна приказна, среќно семејно време и други посебни работи...

Ако е побезбедно 【Рачно ткаење】 процес на ткаење на искривување и ткаење, постигнете фино и деликатна �

Ултратенок сјајно заштитен филм на екранот дизајниран специјално за HP Dream Color Z27 X G2 Кристално чиста опти�

Направен со висококвалитетна пластика овој послужавник не само што ќе го задржи својот pleasетски пријат�

Тенант 377505 појас за модели на тенант 5700, 5700 EE, 5700 XP, 5680, 7080, 7100, 7200, & T15 Висок квалитет на дел за многу ниска ц

За да ја одбележиме оваа луда година, ние ви претставуваме уникатни и смешни божиќни украси кои се одлич

Дигитален приказ на светлина : Елиминирајте ја проблемот со погодување и изберете од кој влез...

"Во близина На Еден, Округот Маршал, Јужна Дакота" е неверојатна црнобела инфрацрвена фотографија од поз

1ООО% ВОЗДУШНО И ОТПОРНО НА ИСТЕКУВАЊЕ херметички запечатени стаклени бенто кутии отпорни на истекувањ

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Ruffle Butts се гордее што е компанија со

Обука Обука Обувки Машки Тц01 Обука Чевли Обука Обука Обувки Машки Тц01 Обука Чевли Обука Обука Обувки Ма�

Бит за вежбање со должина на работни места во ЧикагоЛатбер, серија : 150 WLPTC, Империјал, 13 / 32 во вежбафракци

Qmersive 3 D IMAX CINEMA® 360°панорамски широк поглед, џиновски визуелен празник на екранот, асферична оптичка леќа

Производите на Winco се направени за да ги исполнат високите побарувања на кујната Доверлив и сигурен Про�

【Самостојно лепило, добра лепливост, нема штета на фиоката, кабинетот и countertop】 кора и лепена винил конт

Овој Производ Е : Нов Заменува Деловиброј На Врската НИ2502121 Може да има алтернативен модел...

Производот е лесен за употреба Производот е издржлив Производот е произведен во Кина Се намалува побрз�

Shank Dia : 6mm (приближно 1 / 8inch), проверете дали овој бит одговара на вашите ротациони алатки; Големина : Голем

Материјал : Големина : 31x25mm Тип на прекинувач : прекинувач за рокер Боја : црна, црвена, жолта, буле ...

Scroll