Ново
Висконти Поло Т-5 кафеава мека кожна кожна монета чанта за чанти за чанти/држач за промена, мал

Висконти Поло Т-5 кафеава мека кожна кожна монета чанта за чанти за чанти/држач за промена, мал

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

Мека оригинална чанта од кожни монети од популарната марка Visconti. Затворање на затворање отворено до кожна лента. Внатре во размавта опфаќа мал џеб за валута или клучеви. Лесен пристап до монети. Прекрасна, елегантна чанта од кожни монети. Само доволно голема за да држи монети и други мали работи. Изгледа малку помал на линија отколку што е навистина, бидејќи исполнува џеб. Добар квалитетен производ. Изработено е од оригинална кожа, па дури и има предвремено да обезбеди затворање. Visconti TR5 ќе направи одличен подарок. Висконти е водечки американски бренд на квалитетни паричници што се продаваат во продавниците за багаж и стоковни куќи низ Западна Европа. Опсегот на очите на кожата на Visconti, изработени торби, брифинзи, паричници и чанти се дизајнирани да одговараат на бараните потреби. Мешајќи ја најдобрата кожа со долгогодишно искуство во производство на торби, Висконти им нуди на своите клиенти совршена комбинација на траен, практичен и достапен дизајн.

За стоката

Слична стока во категоријата

●Применливи Модели● : стерео автомобилот Е компатибилен За Фиат Дукато 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016...

Забавувајте се : ослободете се од здодевност, ослободете го стресот, подобрување на концентрацијата и т�

Тенок Дизајн Оваа торба за пилули е доволно пространа за да ги чува сите ваши апчиња и други предмети до�

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Големина на производот : 3,1 x 3,5 инчи (8 x 9 cm), 8,7 fl oz (...

Направете екранот да се зголеми 23 пати, сликата е јасна и динамична Обликот на производот е едноставен, �

7 стапки во должина Лесната низа е потопна Пакетот за батерии не може да се потопи Вклучува вклучен и иск

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува Слика нанесена

100% Стомачни Увезени 1пц Х сунѓер Има Супер Хидрофобна, Самочистечка Стаклена Обвивка која Делува Како З�

Ремените за неблагодарна работа Ширум светот се едни од најголемите акционери на ремени за трчање со пр

52032Р двоен ред заптивки лого 5203 рс топчести лежишта 5203 рс Дворедни Аголни Контактни Топчести Лежишта Ма

Econtrolly Заменете го далечинскиот управувач погоден за Apple TV Player A1842 MQD22 MP7 P2 A1625 MGY52 MLNC2 A1427 A1469 MD199 A1378 MC572 A1218 MA71

ЗАПОЧНЕТЕ СО ОТСТРАНУВАЊЕ НА ДАМКИ ОД СОЛЗА / ПЛУНКАИзбришете двапати дневно за да почнете да гледате п�

Квалитетно Пенкало Пакет од 50 40 сини 7црни 3 црвени Цврсто тело направено од пластика Хаузер XO го користи

Пакетот Содржи : 24 парчиња лажни нокти,1 парче датотека за нокти, 24 жито желе Здравје И Издржлив : 24 Парчињ

Оперирана батерија со жици на светла : 4 пакувања од 5 милиони светла жици доаѓаат со 50 квалитетни и светл

Супер вредност Нашиот американски орел и знаме со тематски надувување доаѓа со жици и влогови Има вград

Произведено Во Италија со највисок квалитет од нерѓосувачки челик 18 / 10 Лесно За Перење Безбедна машина

100% полиестер Помал од големината на нас, ве молиме изберете 12 големина нагоре Материјал : полиестер...

Боја : Бела, напон : 250 V Е паметен уред : не Тековна : 6а Материјал : пластика Карактеристики : Рокерски прек�

6инчен екран Со Мастило Карта е сосема безбеден за видот Паметно осветлување за осветленоста на екранот

Опсег на температура на околината : 40 ° F до 149 ° F Опсег на диференцијален притисок : 10 до 60 PSI Regure Regure Range : 30

Scroll