Ново
Xiangbinxuan микро прекинувачи 100 парчиња/лот 8,5 * 8,5 mm DIP 6 PIN 12V 0,5A PUSH SWITCH DIRECTION PLUG-in MICRORET MICRORSOR

Xiangbinxuan микро прекинувачи 100 парчиња/лот 8,5 * 8,5 mm DIP 6 PIN 12V 0,5A PUSH SWITCH DIRECTION PLUG-in MICRORET MICRORSOR

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 860.32

Микро прекинувачи. Се користи во домашни уреди, аудио, играчки, глувче, деловни машини, комуникациска опрема и друга електронска опрема. Одлични прекинувачи за допир, долг животен век. Пакет-тип пакет со пластика за да се спречи инфилтрација на мирис на бор. Растојанието во контакт е мало, кратко дејство на мозочен удар, според моќта на малото, брзото кршење. Micro Switchkigauruquantity 5 персонални компјутери издржува напон AC250 V (50 Hz)/Миниран товар 0.5 A/12 VContact Отпорност на 30 M Производ на производот 80000 пати од отпорност на патишта> 100 M.

За стоката

Слична стока во категоријата

Мека подлога произведува одлични фини завршувања во режим на случаен орбита, но сепак има високи темпер

Количка за испорака, не'рѓосувачки челик, сребро, полиолефин рициново материјал Овој список е за секоја

304 не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа, технологија за заварување, цврсто заварување, густо и издржлив

Добредојдовте кеси за купување хартија се изработени од силна црна хартија Крафт со рачки со жици, цврс�

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатор�

Комплетот за рамки на слики вклучува : 2 компјутери : 9,8 x 12.1in, 1 парчиња : 12,1 x 16in, 1 парчиња : 16 x 23.4in...

Материјал : ова смешно знаме е направено од полиестер,мала тежина,силни и издржливи,јасни и светли слики

Секоја плочка е 18 инчи х 18 инчи 20 по кутија (10 тим / 10 акцент боја) Не е потребна подлога Најлонско лице со �

Подготвени да додадете атрактивен допир во вашиот дом или канцеларија и да се грижите за сите ваши потр�

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

1) Димензија : картичката за игри со мерење 5 "x7", осигурувајќи дека ќе има доволно место на картичка за пиш

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИН�

Влеговме во полето на електронски додатоци во 2015 година, ние сме професионални продавачи Имаме повеќе о

Scroll