Ново
Flyhoom LED LED кампување Фенер за полнење, LED фенер со моќност од 2400mA, преносни водоотпорни предводени странични светла со 3 светлосни режими за кампување пешачење за итн?

Flyhoom LED LED кампување Фенер за полнење, LED фенер со моќност од 2400mA, преносни водоотпорни предводени странични светла

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 191.84

【3 режими на осветлување】 Flyhoom LED кампување Фенер е дизајниран со 3 режими на светлина за исполнување на вашата дневна употреба. Кои се дневна светлина, топла светлина и треперење на светлината на пламенот. Целосно полнење може да биде последно до 4 до 32 часа. 【2400 m Ah банка за напојување】 LED фенер има вградена батерија за полнење 2400m Ah. Во итни случаи, можете да го користите нашиот LED фенер за да го наполните вашиот телефон. Совршено е за прекинување на електрична енергија, кампување и употреба на затворен простор. 【IP44 отпорен на вода】 Овој LED фенер направен со цврст ABS/компјутерски материјал, овој LED фенер може да обезбеди доволно издржливост и отпорност на вода секогаш кога или каде и да одите. Можете лесно да го носите со вас за патувања за кампување или пешачење. 【Преносен и висина и лесна】 Овој LED фенер за кампување е преносен (3,62 x 4,8 инчи) и лесен (7,8 мл/компјутер), дизајниран со метална рачка за лесно виси и употреба во дома, шатор или пешачење на отворено. ". 【Она што го добивате-вклучена е 1-годишна гаранција и 30-дневна гаранција за враќање на поврат. LED Flyhoom LED фенер е поудобен и еколошки од другите фенери на кои им се потребни батерии АА. дизајнирани со 3 режими на светлина за исполнување на вашата дневна употреба. кои се светло, топло светло и треперење на пламен. Целосно полнење може да трае до 4 до 32 часа. Батерија. Во итни случаи, можете да го користите нашиот LED фенер за да го наполни вашиот телефон. Тој е совршен за прекин на електрична енергија, кампување и употреба на затворен простор. 【IP44 отпорен на вода】 Овој LED фенер направен со цврст ABS/PC материјал, овој LED фенер може да може Обезбедете доволно издржливост и отпорност на вода секогаш кога или каде и да одите. Можете лесно да го носите со вас за патувања за кампување или пешачење. Компјутер), дизајниран со метална рачка за лесно бесење и употреба на пешачење за дома, шатор или на отворено. ". 【Она што го добивате-вклучена е 1-годишна гаранција и 30-дневна гаранција за враќање на поврат. LED фенерот за полнење на Flyhoom е поудобен и еколошки од другите фенери на кои им се потребни батерии на АА.

За стоката

Слична стока во категоријата

Надградената кука за пастири од 5 погр Во споредба со другите куки кои имаат само 2 или 3 изложби, куката н

[Материјал] Ironелезен материјал, стилски и едноставен, убава и преносна инсталација [Beastrenge] 10kg Супер Beacapaci

Материјал : Висок квалитет од 188 не'рѓосувачки челик, голема јачина и добра отпорност на корозија за да с�

Практично нераскинлива облека од камбана се спротивставува на абење и солза волумен Униформа 1 / 2 ”(1,27 с

Издржлива и издржлива Алатката за лост на гумата е изработена од тешки зацврстен челик, изработен од за

Статуи на отворено со соларна енергија : Обновлива и чиста енергија напојувана од електрична енергија, �

Sioux Valve Седиште за мелница Стоунс алуминиум оксид бел 24 парчиња и држач Фул комплет АИ Алатки и подобрува

Овој голем вакуум со вакуум од 64 мл, изолирана од не'рѓосувачки челик, дури може да ја исполни вашата поб�

Реципротивните сечила на пила на Диабло се специјално дизајнирани за максимални перформанси во аплика�

Содржина на пакет : 1x рокерски прекинувачи Позиција за 6 пинови : ламба за вклучување Боја : црвена, жолта,

Лесно за наоѓање : Сите завртки и додатоци се сместени во цврста пластична кутија со прегради за да може�

Печатач за прием на мало Po S; RP80; Димензии 7,6 x 5,7 x 5,8; ширина на печатење 2,8 инчи Голема брзина; висока резол�

Assurted Ажурирана големина】 Getе добиете 72 компјутери куки и песочни песоци, вклучувајќи : секој 12 парчиња о

Ширина на хексадецимација : 13мм / 0,5 "; Големина на низата : M8 / 0,31" (г) Висина : 24мм / 0,94 "; Име на производот

Дизајн Белешка : СОДРИНА КОНДЕРНА АРТ КАТ КАТ КОЛКИ ЦЕЛОНА ширина Деликатен печатен печатен метален мат

✅ Ставка : Закачете и канта за складирање на магацини ✅ Капацитет на тежина : 15 lb ✅ Материјал : пластика..

Без модел Молња Без модел Молња Машинските завртки често се користат со ореви, но исто така честопати се

【Вклучува】 7парчиња 1 / 4 "погон на хексадецимален бит (H2, H2.5, H3, H4, H5, H5.5, H6); 5парчиња 3 / 8" Drive Hex Socket (H7, H8, H9, H10,

Најдобар подарок за секоја пригода Висококвалитетни налепници за различни тастатури Десктоп, лаптоп и

【Премиум квалитет】 : Овој случај со моливи е изработен од висококвалитетна кожа ткаенина, која е супер

Мека оригинална чанта од кожни монети од популарната марка Visconti Затворање на затворање отворено до кож�

Scroll