Ново
Етикета на Зебра ДТ, хартија - усогласеност на ТАА

Етикета на Зебра ДТ, хартија - усогласеност на ТАА

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Зебра ДТ етикета, хартија (2.25 x 4) (1 јадро) - усогласеност на TAA. Премиум, обложена директна етикета за термичка хартија со трајно акрилно лепило со цело време. Специјално обложено за да се обезбедат оптимални перформанси. Препорачано за употреба во затворен простор.

За стоката

Слична стока во категоријата

Вредност Пак & направен во САД Со овој пакет со вредности од 48 закачалки, нема да ви помогнеме за закачал

Дискови на цирконија со тип 29 Нуди поголем контакт на работното парче и нов највисок раб додека се носат

Голем капацитет за складирање Екстериер е со големина 51.1 '*29.1''’W*41.3', и мерките за внатрешни работи 47.2''l*25

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Име на производот Релеј за напојување + Socket Relay Модел бр MY4 NJSOCKET модел бр PYF14 AACTION 4 PDTCOIL напон : DC / AC 12 V 24 V 48

Уникатен дизајн : Двоен слој транспарентен органза лента за лента, шема на starвезди, сребрен раб и комбин�

Влезниот опсег на напон на XL2596 SADJE1 е 4,5 V до 40 V, со 3,3 V, 5 V, 12 V и прилагодливи верзии Долготрајната изложено�

Тон, облик и подигнете го задникот BFR пленот ремен му помага на развојот на нозете и растот на глутеални�

Учењето по математика се забавуваше : Направете забавно учење каде и да е, во секое време со тоа што Кар�

РАЧНО РАЗНЕСЕНА СТАКЛЕНА КАПКА ВОДА ЗА ВИСКИСамо една капка вода во вашето виски може да го промени сос�

10 парчиња hss директно шифри за вртење на орев вајра боди бисер мониста удар ситни малку 0,7 мм (0,0276 ")...

Боја : жолта Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копното Боја : жолта Сертификација : Ништо Потекло : К�

Безжичен : да биде изработено од флексибилен полиестерски материјал, овој екран на проекторот е непреч

Scroll