Ново
Goodman 0150M00012S Fan Blade CCW 20 , 5.25 x 24,25 x 24,75

Goodman 0150M00012S Fan Blade CCW 20 , 5.25 x 24,25 x 24,75

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 428.80

Propeller, 20, CCW, за употреба со број 38 GM19, 38 GM20, 38 GM21, 38 GM22 техничка спецификација. Propeller, 20, CCW, за употреба со број 38 GM19, 38 GM20, 38 GM21, 38 GM22 Пропелер за техничка спецификација, 20, CCW за употреба со MFR. Број на модел GSX140181, GSX140191, GSX140241, GSX140251 одговара на брендот Гудман Оваа ставка е ограничена за меѓународна продажба.

За стоката

Слична стока во категоријата

【Димензии】 Големината на кутијата е 11''l x 8 "w x 0,59''h (30cm*21cm*1,5см), доволно за да ги зачувате вашите трудов�

Совршено за собирање и одржување на тековната групна работа или одржување на различни предмети, денови

89% Полиестер, 11% Вискоза Увезени Еколошки : Користете чисти природни растителни суровини, не користете ж�

99мм х 51мм дрвени ознаки Изработено од квалитетно природно дрво од 3 мм Дизајн отпечатен од едната страна

100% Стомачни Увезени 1пц Х сунѓер Има Супер Хидрофобна, Самочистечка Стаклена Обвивка која Делува Како З�

Име на производот : 3М48ТАФмакара за тајминг За ширина на ременот : 10мм Внатрешен дијаметар : 8 / 10 / 12 / 12.7 / 14

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Алин Спилер Производ Ултра Тенок и Супер Лесен Вода и отп�

180мм x 75мм Правоаголен метален обвивка за капакот на капакот Обложена со кокошка за храна Одликувајќи се

Направете екранот да се зголеми 23 пати, сликата е јасна и динамична Обликот на производот е едноставен, �

Карактеристики на спецификациите : точна матрица, детално боење, јасни линии, униформни пропорции, висо�

【Мултифункција】 : Клуберот на држачот на лековите не ги задржува вашите дневни лекови, но исто така мож

Големина на албумот : Постелнина должина на хард портал 13 x ширина 8 x дебела 2 инчи, тотално 50 листови / 100

Погоден компатибилен со : Пескарење, сечење тврди и кршливи неметални материјали Оптичко стакло, керами

Квалитетно Пенкало Пакет од 50 40 сини 7црни 3 црвени Цврсто тело направено од пластика Хаузер XO го користи

Scroll