Ново
Chrui Solar Outdoor Meditating Buddha Statutue, 13 инчи висока антички полирезин статуар - дома и декор на отворено за градина, внатрешен двор, палуба, тремот - дворна уметност декорација

Chrui Solar Outdoor Meditating Buddha Statutue, 13 инчи висока антички полирезин статуар - дома и декор на отворено за градина,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 319.84

Статуи на отворено со соларна енергија : Обновлива и чиста енергија напојувана од електрична енергија, претворена од соларна енергија во текот на денот. Чувајте го прекинувачот во позиција „Вклучено“, автоматски се пополнува во текот на денот и осветли ноќе. Осветлување до 10 часа во лето и 8 часа во зима по целосно наполнет под директната сончева светлина за оваа був добредојдена светлина. Статуи на отворено со соларна енергија : Обновлива и чиста енергија напојувана од електрична енергија, претворена од соларна енергија во текот на денот. Чувајте го прекинувачот во позиција „Вклучено“, автоматски се пополнува во текот на денот и осветли ноќе. Осветлување до 10 часа во лето и 8 часа во зима по целосно наполнет под директната сончева светлина за оваа був добредојдена светлина. Статуа на отворено градина.

За стоката

Слична стока во категоријата

Најдобар подарок за секоја пригода Висококвалитетни налепници за различни тастатури Десктоп, лаптоп и

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% полиестер Увезени Повлечете го

Реципротивните сечила на пила на Диабло се специјално дизајнирани за максимални перформанси во аплика�

Дебелина на лента : 3мм / 0,11 "(ч); Топна должина на лента : 4m / 13.12ft (л) Земја на производство : Кина; Материјал :

Канти за отпадоци се карактеризираат со широк бункер за лесен пристап до содржината и држач за предна е�

Копчињата се лизгаат во и надвор од јамката исклучително лесни, но се заклучени целосно безбедни кога т�

Материјал : Висок квалитет од 188 не'рѓосувачки челик, голема јачина и добра отпорност на корозија за да с�

41 '' Должина : 73cm / 28.31'' Color : Сина големина од 034 светло : Средните промоции можат да варираат во зависност о�

Големина : 6 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,4 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, шминка, алатки за убавина Карак�

▲ 〈Единствено апстрактно сликарство : Оваа апстрактна платно печатена wallидна уметност е оригинална к�

【Она што ќе го добиете】】 ќе добиете дискови за пескарење од 8 парчиња 1500 Клогирање и сечење перформанс�

полиестер Затворање на патент Материјал за миење Материјал : Полиестер мешавина Белешка : Ве молиме, пог

Димензии : надворешна должина 3.32inch* Внатрешна должина 2,73inch* Висина 0,82инх; Надворешна должина 84,5мм* Внатр

Цевката за заштита од залак ја штити цевката за заштита на залак ПВЦ за да спречи миленичиња да го гриза�

Широк дизајн на устата, така што е полесно да се пополни вода Одличен избор за подароци : сакана, мајки, т�

5 пакет дискови за климатизација на црна јастреб со средна мерка Дисковите со црвена / каненска површин

Scroll