Ново
Дискови за пескарење на Hevstil 8PCS 6 , 1500 GTIN WET SHOW SHASPAPER Водоотпорна кука и дискови за пескарење за јамка за автомобилски метал од дрво

Дискови за пескарење на Hevstil 8PCS 6 , 1500 GTIN WET SHOW SHASPAPER Водоотпорна кука и дискови за пескарење за јамка за автомобилски

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1478.40

【Она што ќе го добиете】】 ќе добиете дискови за пескарење од 8 парчиња 1500. -Клогирање и сечење перформанси, издржливи, спречете ги затнувањето, анти-статичко. 【Влажно и суво пескарење】 Влажното пескарење може да ги минимизира гребнатинките, да спречи шкурка од затнување со прашина, отстранете лабава абразивна честички и намалување на прашината од воздухот. шкурка може да спречи затнување и анти-статички. Одлична флексибилност и отпорност на абење можат ефикасно да се завршат или полираат, заштедувајќи време. 【Широко користена】 Погоден е за автоматско тело и боја, мелење на дрво, пескарење на wallидови, автоматско метално полирање, полирање на мебел . Камен, лак, третман на површината на огледалото, како што се полирање на фаровите, полирање на сув wallид, полирање со автоматски метал, итн. Спецификација : Нето тежина : 49g Боја : Црн материјал : Силикон карбид Дијаметар од 1500 решетки : Пакет 150мм/6 "Вклучува : Дискови за пескарење од 8 парчиња Белешка : Поради рачното мерење, може да има мали отстапувања. Бојата може да има различна како приказ на разликата, разберете.

За стоката

Слична стока во категоријата

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

? 【Испорака】 Strandard : 1015 дена; Забрзано : 57 дена Увезени buccaneers hat ranger hat kids construction hat cute hats birthday party hats rope hat fuzzy

1 、 Производот може да смести 10 ремени заштедете простор за складирање на домаќинства 2 、 Погоден за ре�

Премиум квалитет : Нашата сатенска хауба е изработена од висококвалитетна мека свилена сатенска ткаени

Електрична четка за чистење на лицето Електрично средство за чистење на лицето Sonic Cleansing Chruse Scrubber Massager Cas

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

100% полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа капа е изработена од висококвалитетна ткаени

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата Задебелена

Печатете ја етикетата за враќање Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.Можете да �

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив Карактеристики

Нежните површини и сигурен материјал : Овие необоени руски кукли за гнездење се изработени од материјал

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи

Кристал за природно заздравување Кристал за лекување е еден вид алтернативна терапија што вклучува уп�

Scroll