Ново
X-Ree DC5V 0.2A 40mmx40mmx10mm без четка 7 комбе ладење ладилник на ладилни лакови на вентилаторот (DC5V 0,2A 40mmx40mmx10mm 7 Ванис Енфријадор ладење случај Вентиладор де Болас

X-Ree DC5V 0.2A 40mmx40mmx10mm без четка 7 комбе ладење ладилник на ладилни лакови на вентилаторот (DC5V 0,2A 40mmx40mmx10mm

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Земја на производство : Кина; Материјал : метал, пластика; Нето тежина : 14g. Содржина на пакет : 1 x вентилатор за ладење; Главна боја : Црна. Големина : 40mmx40mmx10mm (l*w*h); Енергија : DC 5 V 0.2 A. Должина на кабелот : 22 см (8,7 "); Инсталирајте ја големината на дупката : 3,5мм (0,14") (Londitud del Cable : 22 cm (8,7 ''); Tamaño del Orificio de Instalación : 3,5 mm (0,14 ''). Конектор : XH2. 54-2 P конектор; комбе : 7 комбе (конектор : XH2.54-2 P Конектор; Палета : 7 палета. Земја на производство : Кина; материјал : метал, пластика; нето тежина : 14g. Содржина на пакет : 1 x вентилатор за ладење; Главна боја : црна. Големина : 40mmx40mmx10mm (L*W*H); Power : DC 5 V 0.2 A. Должина на кабелот : 22cm (8,7 "); Инсталирајте ја големината на дупката : 3,5мм (0,14") (Dolnitud del Cable : 22 cm ( 8.7 ''); Тамањо Дел Орифио де Инсталацин : 3,5 мм (0,14 ''). Конектор : xh2.54-2p конектор; Ванс : 7 комбе (конектор : xh2.54-2p конктор; палета : 7 палета. DC5 V 0.2 A 40mmx40mmx10mm без четка 7 вани ладење ладилни ладилни куќишта на вентилатор, носење на топката : овој вентилатор има 7 комбе, DC без четка мотор, вентилаторот на случајот е вентилатор со високи перформанси за секој што бара тивок и ефикасен вентилатор за случај. Ламинарен проток на воздух, но исто така значително го намалува нивото на бучава. Вентилаторот на случајот има квалитетна рамка, што овозможува да ги инсталирате вентилаторите или вметнување или излегување на воздухот во случајот со компјутер. Конекторот за квалитет 2-П може лесно да се поврзе директно со главните плочи .Features : Екстремно тивок проток на воздух и статички притисок на бучава од бучава динамично лежиште го проширува описот на животниот век на услугата во Spanish DC5 V 0.2 A 40mmx40mmx10mm без четка 7 вани anes enfriador case case case Vendilador de bolaspaís de fabricación : Кина; Материјал : Метал, Пластико; Песо Нето : 14 Gcontenido del Paquete : 1 x Ventilador de la Caja de Enfriamiento; Главна боја : Негротамањо : 40 mm x 40 mm x 10 mm (l * w * h); Потенсија : CC 5 V 0,2 Anteritud del Cable : 22 cm (8,7 ''); Tamaño del Orificio de Instalación : 3,5 mm (0,14 '') конектор : xh2.54-2p конектор; Палета : 7 палета.

За стоката

Слична стока во категоријата

Лесен за користење Различни големини и должини на најчесто користени завртки Завртки за главата на коп�

1 Материјал на производот : Маска за тенка ткаенина за дишење е изработена од висококвалитетен ултраме�

【Fitment】 : Fit 19822022 Most Harley Sportster 883 1200, Dyna Model ( Street Bob, Low Rider, Fat Bob, Wide Glide, Super Glide, Switchback FLD ), Softail Model ( Slim, Deluxe, Heritage So

? Пакетот вклучува : ќе добиете 1x печатено платно, 1xpen, 1 XDrill Pen Pen, 1xglue, 1xplate и доволен број на тркалезни дија

РАЧНО РАЗНЕСЕНА СТАКЛЕНА КАПКА ВОДА ЗА ВИСКИСамо една капка вода во вашето виски може да го промени сос�

Состојба : Ново Тип : Бит чекор Карактеристики : 1) Одлично е за лим, алуминиумски чаршафи, дрвени чипови, п

: 2.4 Г Поддршка 5 офлајн јазици : англиски / корејски / Јапонски / Кинески / француски Системски Јазици :

【Премиум материјал】 : Направено од висококвалитетен материјал за платно со мермер печати, овие торби з

Учењето по математика се забавуваше : Направете забавно учење каде и да е, во секое време со тоа што Кар�

Голем капацитет за складирање Екстериер е со големина 51.1 '*29.1''’W*41.3', и мерките за внатрешни работи 47.2''l*25

Scroll