Ново
X-Ree DC5V 0.2A 40mmx40mmx10mm без четка 7 комбе ладење ладилник на ладилни лакови на вентилаторот (DC5V 0,2A 40mmx40mmx10mm 7 Ванис Енфријадор ладење случај Вентиладор де Болас

X-Ree DC5V 0.2A 40mmx40mmx10mm без четка 7 комбе ладење ладилник на ладилни лакови на вентилаторот (DC5V 0,2A 40mmx40mmx10mm

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Земја на производство : Кина; Материјал : метал, пластика; Нето тежина : 14g. Содржина на пакет : 1 x вентилатор за ладење; Главна боја : Црна. Големина : 40mmx40mmx10mm (l*w*h); Енергија : DC 5 V 0.2 A. Должина на кабелот : 22 см (8,7 "); Инсталирајте ја големината на дупката : 3,5мм (0,14") (Londitud del Cable : 22 cm (8,7 ''); Tamaño del Orificio de Instalación : 3,5 mm (0,14 ''). Конектор : XH2. 54-2 P конектор; комбе : 7 комбе (конектор : XH2.54-2 P Конектор; Палета : 7 палета. Земја на производство : Кина; материјал : метал, пластика; нето тежина : 14g. Содржина на пакет : 1 x вентилатор за ладење; Главна боја : црна. Големина : 40mmx40mmx10mm (L*W*H); Power : DC 5 V 0.2 A. Должина на кабелот : 22cm (8,7 "); Инсталирајте ја големината на дупката : 3,5мм (0,14") (Dolnitud del Cable : 22 cm ( 8.7 ''); Тамањо Дел Орифио де Инсталацин : 3,5 мм (0,14 ''). Конектор : xh2.54-2p конектор; Ванс : 7 комбе (конектор : xh2.54-2p конктор; палета : 7 палета. DC5 V 0.2 A 40mmx40mmx10mm без четка 7 вани ладење ладилни ладилни куќишта на вентилатор, носење на топката : овој вентилатор има 7 комбе, DC без четка мотор, вентилаторот на случајот е вентилатор со високи перформанси за секој што бара тивок и ефикасен вентилатор за случај. Ламинарен проток на воздух, но исто така значително го намалува нивото на бучава. Вентилаторот на случајот има квалитетна рамка, што овозможува да ги инсталирате вентилаторите или вметнување или излегување на воздухот во случајот со компјутер. Конекторот за квалитет 2-П може лесно да се поврзе директно со главните плочи .Features : Екстремно тивок проток на воздух и статички притисок на бучава од бучава динамично лежиште го проширува описот на животниот век на услугата во Spanish DC5 V 0.2 A 40mmx40mmx10mm без четка 7 вани anes enfriador case case case Vendilador de bolaspaís de fabricación : Кина; Материјал : Метал, Пластико; Песо Нето : 14 Gcontenido del Paquete : 1 x Ventilador de la Caja de Enfriamiento; Главна боја : Негротамањо : 40 mm x 40 mm x 10 mm (l * w * h); Потенсија : CC 5 V 0,2 Anteritud del Cable : 22 cm (8,7 ''); Tamaño del Orificio de Instalación : 3,5 mm (0,14 '') конектор : xh2.54-2p конектор; Палета : 7 палета.

За стоката

Слична стока во категоријата

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализ

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

●Вклучен пакет 2 пакет 8х10инч Претходно Нацртано Истегнато Платно, 16 бои на боја, 2 Комплет Четка, 2 Панел�

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост...

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40...

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

Зошто ГОСПОДАРОТ? Причината за болка во градите предизвикана од вежбање главно произлегува од два вида

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење И нежно, м

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

Полиестер, добра отпорност на брчки и задржување на обликот Увезени Постелнина, полиестерска постава...

● Фиксен Валјак, 51 / 2"Л х 4"W ® Должина (Во.) : 5 1 / 2 во € Ширина (Во.) : 4 во € Вклучува : Хардвер ● Ширина На Рол�

Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a HSS : Целосно зацврстен челик со гол

Квалитетните бели брановидни производи ги издвојуваат додека ги штитат од оштетување...

Scroll