Ново
Џек Скелингтон Стигнале Значка Ролна Носителот Се Повлече СО ЛИЧНА Карта Клип За Името На Медицинската Сестра Носителите Картичка За Канцеларија Работник Медицин

Џек Скелингтон Стигнале Значка Ролна Носителот Се Повлече СО ЛИЧНА Карта Клип За Името На Медицинската Сестра Носителите Картичка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 143.84

Големина : дијаметар на куќиштето 1,25 инчи/3 см, најлон јаже должина што се повлекува 24 инчи/60см, тежина 0,68 мл, изработена од квалитетно најлонско јаже, лесна и лесна за носење. Предности на производот : назабениот дизајн го прави клипот за алигатор не е лесен за лизгање, безбеден и удобен. Површината е мазна, само избришете ја. Уникатен стил дизајн, направете ја вашата значка свиток полн со личност. Применливо : Медицински Сестри, студенти, наставници, учесници на семинарот, болнички персонал, персонал на аеродром, персонал за безбедност, ентузијасти за спортови на отворено, лекари или кој било вработен во болница. Користете Практично-прилепувањето лесно се отвора, погодно е да ја поправите значката. Може да се користи во држач за лична карта, пропусница, банкарска лична карта, клучеви итн. И можете лесно да клип на облека, џебови, чанта, ранци или каде што сакате. Тоа ќе биде погодно за употреба. Пакување : пакување кутија за подароци, попогоден подарок. Носителот на значката може да се користи како подарок за медицинска сестра, колега, канцелариски работници, семејство, персонал, наставник и ученици итн. Ќе им се допадне овој држач за значки што може да се повлече извонреден и практичен, исто така можете да му го дадете на вашиот пријател како изненадување.

За стоката

Слична стока во категоријата

Мека оригинална чанта од кожни монети од популарната марка Visconti Затворање на затворање отворено до кож�

Земја на производство : Кина; Материјал : метал, пластика; Нето тежина : 14g Содржина на пакет : 1 x вентилато�

Без модел Молња Без модел Молња Машинските завртки често се користат со ореви, но исто така честопати се

41 '' Должина : 73cm / 28.31'' Color : Сина големина од 034 светло : Средните промоции можат да варираат во зависност о�

Широк спектар на апликации : Преносен LED телевизор со вшмукување чаша и полнач за автомобили 12 V (24 V за го�

Најдобар подарок за секоја пригода Висококвалитетни налепници за различни тастатури Десктоп, лаптоп и

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2.2 "Висока Декоративна и пространа метална кутија за складирање с�

Микро прекинувачи Се користи во домашни уреди, аудио, играчки, глувче, деловни машини, комуникациска опр

Релеи Чекор 1 : Cheoseacorrect Control ModeaaAccontrolacdadccontrolacddddccontroldcvacontroland Adjuststep2 : Cooseacecorrect Type Currentofequipment / сооднос = струј�

1 [Прилагодено дизајнирање] : Совршено вклопување за PS4 Pro.Not компатибилен со PS4 SLIM и PS4 оригинал 2 [Силна и и�

Сензор за притисок на сензорот за температура НАПРАВЕНО ВО КИНА Бесплатна испорака по епакет За компре�

[Материјал] Ironелезен материјал, стилски и едноставен, убава и преносна инсталација [Beastrenge] 10kg Супер Beacapaci

Метрички не'рѓосувачки челик заврши со хексадецимални ореви M2 x .4 Груба нишка Количина 25 Бродот од Соеди

【Параметри】 Проид модел : најголемиот дел МОФ / 1 W / P / J / 51 R; Моќ : 1 W; Отпорност : 51Ω ± 5%; Максимален напон : 3

【Премиум квалитет】 : Овој случај со моливи е изработен од висококвалитетна кожа ткаенина, која е супер

Димензија : 19.3x11.8x15,9 инчи (49x30x40,5 см), погодно за сместување на повеќе од 20 парчиња тенка облека...

Реципротивните сечила на пила на Диабло се специјално дизајнирани за максимални перформанси во аплика�

✅ Ставка : Закачете и канта за складирање на магацини ✅ Капацитет на тежина : 15 lb ✅ Материјал : пластика..

Scroll