Ново
Распоред на француски азерти нетранспарентни црни етикети за тастатура за работна површина, лаптоп и тетратка

Распоред на француски азерти нетранспарентни црни етикети за тастатура за работна површина, лаптоп и тетратка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

Најдобар подарок за секоја пригода. Висококвалитетни налепници за различни тастатури Десктоп, лаптоп и тетратка. Ликовите/буквите се отпечатени под заштитниот палто, на филм со висок квалитет. Налепниците се изработени од висококвалитетни нетранспарентни (црни или бели) - мат винил, дебелина - 80mkn, типографски метод. Примената на налепници на тастатурата правилно еднаш, и можете да бидете свесни дека буквите ќе останат засекогаш. Француските карактери Азерти се шират на нетранспарентен - мат винил со типографски метод. Ликовите/буквите се отпечатени под заштитниот палто, на филм со висок квалитет. Овој метод се користи за да се спречи мастилото да се размачка или да се исклучи како што се користи тастатура. Заштедете пари за купување нова француска тастатура Азерти. Наместо тоа, користете ги овие налепници бидејќи тоа е најлесниот, како и најефтиниот начин да ги замените (или обнови) постојните знаци на вашата тастатура. Мат винил налепниците се направени од - гарантира целосно отсуство на сјај под различни ангели на осветлување. Така, сите карактери се отпечатени под филмот (познати и како обратно печатење), што пак, ги прави налепниците уште потрајни. Секој сет на француски налепници на азерти е компатибилен со различни модели на тастатури за лаптоп, лаптоп или работна површина. Налепниците на тастатурата нема да се лизгаат, солза, ниту ќе избледат дури и по години на употреба. Налепниците се самолепливи, што им овозможува да бидат рамномерно применети на тастатура без да ги оштетат неговите клучеви. Лепливото палто нема да се исцеди, зацврстува или да се истроши со времето. Налепниците имаат за цел да ја поедностават вашата работа, да ја направат комуникацијата уште позадоволителна, како и помалку време, додека тоа го правите на компјутер. Откријте го светот на совршенство и едноставност со нашиот производ. Нашето мото е - квалитетно! Производот наведен погоре е заштитено со авторски права, е произведен и дистрибуиран од страна на Royal Galaxy Ltd. Употреба на објавените слики, дистрибуција или препродажба не е овластена од Royal Galaxy Ltd и е во директно кршење на неговите писмени термини. Федералниот закон предвидува сериозни граѓански и кривични казни за неовластена употреба, дистрибуција или препродажба на производи заштитени со авторски права, неговите списоци со сите објавени слики. За сите барања во врска со употреба на слики од овој производ, неговата дистрибуција и препродажба, ве молиме контактирајте не по е -пошта.

За стоката

Слична стока во категоријата

Количка за испорака, не'рѓосувачки челик, сребро, полиолефин рициново материјал Овој список е за секоја

0 (Музика И Повици Без Раце) / Контрола На Воланот / Линк За Огледало / Google Store / Онлајн Комуникација / RD

Комплет за стартување од 5 полици од не'рѓосувачки челик Не'рѓосувачки челик 5 Цврст Поврпник за стартув�

Дизајн на надграден дизајн со двојна заштита : копчиња со двојно притискање и ротирачки брави со ротира�

7 " Екстраголем ЕКРАН НА допир ЛЦД (1024х600) Работи Со Apple Carplay со Безжична И Жична Врска l Поддржува Андроид У

Подготвени да додадете атрактивен допир во вашиот дом или канцеларија и да се грижите за сите ваши потр�

Четири режим на репродукција : Поддршка Bluetooth / U диск / TF картичка / Aux Play, ја исполнува вашата врска и игра

Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Покажет

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD (100 парчиња многу)..

Мултимедијални карадио : ова радио одговара За ф орд Мондео 2000 2002 2004 2005 2006 2007 Андроид 12, 4 Јадро + 2gb RAM МЕМО�

Реципроцирање на сечилото за пила за дрво вградено од нокти и пластика 6 заби по инч за брз почеток Бимет

67' 'ракав : 67cm / 26.50''size : 4xl биста : 151cm / 59.46 '' Рамо : 49,5cm / 19 Ве молиме контактирајте не во секое време ако имате

Добредојдовте кеси за купување хартија се изработени од силна црна хартија Крафт со рачки со жици, цврс�

304 не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа, технологија за заварување, цврсто заварување, густо и издржлив

Scroll