Ново
Тигар лента за перење на животни од тигар, водоотпорни корпи за перење алишта што може да се склопи за складирање за детска соба, организатор на играчки, украс за до?

Тигар лента за перење на животни од тигар, водоотпорни корпи за перење алишта што може да се склопи за складирање за детска

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 383.84

Димензија : 19.3x11.8x15,9 инчи (49x30x40,5 см), погодно за сместување на повеќе од 20 парчиња тенка облека. Материјал : 300 D ткаенина од ткаенина во Оксфорд, докажана влага и водоотпорна, лесна и издржлива. Дизајн : Прекрасна функционална декорација на домови. Дизајнот за преклопување ја прави корпата за облека лесна за носење и може да се склопи кога не се користи за да заштедите простор. Карактеристики : Рачката на јажето е силна и издржлива, четирите агли на корпата се фиксирани со загради, а задебеленото дно ја прави корпата за перење постабилен и издржлив. Апликација : Канти за перење за складирање се забавен и креативен начин за организирање и складирање, складирање на облека (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), Складирање на текстил за дома, складирање на играчки, складирање на производи за бебиња и складирање на производи за миленичиња. Димензија : 19.3x11.8x15,9 инчи (49x30x40,5 см), погодно за сместување на повеќе од 20 парчиња тенка облека. Материјал : 300 D ткаенина од ткаенина во Оксфорд, докажана влага и водоотпорна, лесна и издржлива. Дизајн : Прекрасна функционална декорација на домови. Дизајнот за преклопување ја прави корпата за облека лесна за носење и може да се склопи кога не се користи за да заштедите простор. Карактеристики : Рачката на јажето е силна и издржлива, четирите агли на корпата се фиксирани со загради, а задебеленото дно ја прави корпата за перење постабилен и издржлив. Апликација : Канти за перење за складирање се забавен и креативен начин за организирање и складирање, складирање на облека (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), Складирање на текстил за дома, складирање на играчки, складирање на производи за бебиња и складирање на производи за миленичиња. Име на производот : Преклопна корпа за перална корпа за складирање Материјал : 300 D Оксфорд крпа (полиестер) Големина : 19.3x11.8x15.9 In / 49x30x40,5 см волумен : 60 L Пакет : 1 x корпа за перење алишта, 4 x загради Карактеристики : Преклопување, еко-пријателски пријателски , Мода, трајна, квалитетна употреба : Погоден за дом, универзитетски студентски дом, кампување, стан, хотел, бебе соба, просторија за комунални услуги, складирање на автомобили, итн. Издржлив материјал : Направено од високо квалитетен материјал, издржлив, нема потреба да се грижите за кинење , задебелено дно, постабилно и издржливо. Голем капацитет : 60 L корпа за перење со голем капацитет, може да има многу облека, играчки, книги, списанија, игри, итн. Дизајн на преклопување : Дизајн на преклопување, лесен за носење, може да се склопи кога не се користи за да заштедите простор. Се состои од 4 загради : корпата за перење се состои од 4 загради, така што не мора да се грижите за тоа да се распадне. Како да поставите : Ставете ги држачите во попречувачот и затворете го велкро. Белешки : Ве молиме, дозволете kindубезно дозволете 1 - 2 см (0,4 " - 0,8") отстапувања поради рачно мерење. Поради различен приказ на светлина и екран, бојата може малку да варира од производот. Ве молиме, не чувајте влажна облека и крпи во неа и чувајте ја подалеку од влажниот под, или може да ја оштети долната табла.

За стоката

Слична стока во категоријата

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

Tico Hiгустина карбид специјално дизајниран за секоја апликација да ги зголеми перформансите Нелеплива о�

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор Прила�

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиењ�

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал Отстранет

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција.

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

Одговара на 12 "врат, 18" Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во дв�

Кристал за природно заздравување Кристал за лекување е еден вид алтернативна терапија што вклучува уп�

1 、 Производот може да смести 10 ремени заштедете простор за складирање на домаќинства...

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40...

Што ќе добиете : 1*Канва за сликање со висока дефиниција (12 x 16in / 30 x 40cm), 1*точка дијамантска пенкало, 1*фиок

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи

5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Солидна состојба на реле модул со пластична покривка 5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Со

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

Материјал : ПП+Пом Карактеристики : Прилагодливо / ладење Тип : Комплети за црево / наводнување...

Гума ѓон Saffeafe материјал : Нашите балетски чевли се изработени од безбедна кожена пумпа со пријателска п�

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Летните најважни работи на отвор�

Лесно за инсталирање и лесна за чистењеза PS5 конзола кожа за верзија на диск без вештини за инсталација,

Scroll