Ново
Qiilu велосипеди гуми за челик 3x рачка алатка лажица мотоцикл потпора за гума лажица автомобили гуми моторцикли гуми лост лажица железо менување w/2x тркала за заштита

Qiilu велосипеди гуми за челик 3x рачка алатка лажица мотоцикл потпора за гума лажица автомобили гуми моторцикли гуми лост лажица

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Издржлива и издржлива - Алатката за лост на гумата е изработена од тешки зацврстен челик, изработен од зацврстен челик, полирана и хромирана, отпорна на абење и стареење и трајно. Издржлива и издржлива - Алатката за лост на гумата е изработена од тешки зацврстен челик, изработен од зацврстен челик, полирана и хромирана, отпорна на абење и стареење и трајно. Хуманизиран дизајн - Лажица за лажици за гуми усвојува ергономски дизајн, рачка со лесна зафат и крај на лажица, збир од 3 лажици за израмнување на гуми, со 2 уреди за заштита на раб. Многу погодно за лесно отстранување на гумите. Одлична заштита - Лесни лостови за велосипеди има пар заштитници на раб за да помогнат во заштитата на венчињата од абење и гребнатини при менување на гуми. Практична алатка - Алатката за лов на гуми за мотоцикли ќе ви одговара на раката, со што ќе може лесно да ги промените гумите. Автомобилите за лажица за гуми се навистина практична алатка. Широк спектар на примена - челични гуми за велосипеди има широк спектар на апликации и е многу погоден за замена на гуми за мотоцикли и велосипеди во гаражи или патување. Издржлива и издржлива - Алатката за лост на гумата е изработена од тешки зацврстен челик, изработен од зацврстен челик, полирана и хромирана, отпорна на абење и стареење и трајно. Издржлива и издржлива - Алатката за лост на гумата е изработена од тешки зацврстен челик, изработен од зацврстен челик, полирана и хромирана, отпорна на абење и стареење и трајно. Хуманизиран дизајн - Лажица за лажици за гуми усвојува ергономски дизајн, рачка со лесна зафат и крај на лажица, збир од 3 лажици за израмнување на гуми, со 2 уреди за заштита на раб. Многу погодно за лесно отстранување на гумите. Одлична заштита - Лесни лостови за велосипеди има пар заштитници на раб за да помогнат во заштитата на венчињата од абење и гребнатини при менување на гуми. Практична алатка - Алатката за лов на гуми за мотоцикли ќе ви одговара на раката, со што ќе може лесно да ги промените гумите. Автомобилите за лажица за гуми се навистина практична алатка. Широк спектар на примена - челични гуми за велосипеди има широк спектар на апликации и е многу погоден за замена на гуми за мотоцикли и велосипеди во гаражи или патување. Спецификации : Алатка за лост за гуми лажица : материјал : челик + пластична должина на рачката : приближно.29cm/11.4inch Боја : Црвена и црна и сребрена гума Алатка за железо Алатки : Материјал : TPE (термички пластични еластомери) Боја : Беж пакет Тежина : 688 G пакет Вклучен : 3 x лажици на алатката за рачка 2 x заштитници на раб Забелешка : 1. Ве молиме, дозволете грешка од 1-3см поради рачно мерење. Ви благодарам за вашето разбирање. 2.Монторите не се калибрирани исто, бојата на артиклите прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлична од реалниот предмет. Ве молиме, земете вистински предмет како стандарден.

За стоката

Слична стока во категоријата

●Применливи Модели● : стерео автомобилот Е компатибилен За Фиат Дукато 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016...

Тенок Дизајн Оваа торба за пилули е доволно пространа за да ги чува сите ваши апчиња и други предмети до�

Пакетот Вклучува : 2 х Терминал автобуска лента Цврста Конструкција : овие приклучоци за терминални блок

Увезени Материјал : Бакар, Користете Старомоден Бакар Стил На Дизајн : Само Превртете Го Прстенот За Вод�

Изборен Стил : Достапен во девет стилови за избор : 15 ВРТЕЖИ во МИНУТА, 30 ВРТЕЖИ во МИНУТА, 50 ВРТЕЖИ во МИН�

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

①ПАКУВАЊЕ ОД 45 РОЛНИ СО ЛЕНТА за ВИТКАЊЕ : Секое пакување вклучува 45 калеми во светли и живописни избран

Проретчена Коса Слаба Коса Кршење На Косата Повлекување На Косата Ќелави Точки Општо Губење На Косата...

100% полиестер Затворање на тока Само миење на рацете Тоа е она што го правам рибам и знам дека работите за

Материјал : Месинг Тема : 1 / 8" Нпт Машки Одблесокот ОД : 1 / 8" Одблесокот Тема : 5 / 16 " 24 ОН Материјал : Месинг Н

89% Полиестер, 11% Вискоза Увезени Еколошки : Користете чисти природни растителни суровини, не користете ж�

Направете екранот да се зголеми 23 пати, сликата е јасна и динамична Обликот на производот е едноставен, �

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 62% полиестер, 34% мека ткаенина, 4% ел�

Погоден за обработка на делови со тврди, како што се не'рѓосувачки челик, челик од мувла, челик третирана

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Релеи способност против пречки, стабилни перформанси Широко се користи за сите мцу контрола, индустрис�

Потребно Е Професионално Вклопување Овој вентилатор за ВАШИОТ КОМПЈУТЕР може да се користи како замена

?Ев е компатибилен со 16ампер и 32амп Адаптерот тип 1 Е SAEJ1772 женски, тип 2 е IEC62196 машки ?Погодно е За американ

Квалитетно Пенкало Пакет од 50 40 сини 7црни 3 црвени Цврсто тело направено од пластика Хаузер XO го користи

●Комбинација од 4 Различни Големини€Еден сет вклучува 25 парчиња канти за складирање во 4 различни голе�

ватиран додатоци за шиење домашно украсување Шиење облека дигитално печатени Флериш е Неверојатен Бле�

Погоден компатибилен со : Пескарење, сечење тврди и кршливи неметални материјали Оптичко стакло, керами

●40а Брзо Полнење●Пренослив полнач за НИВО 2 ЕВ, 40а 220в240В домашна употреба или надворешна употреба...

Осигурајте се дека капаците се правилно порамнети за да ги затворите Овие пластични контејнери за скла�

Scroll