Ново
Голем капацитет молив случај Црн змеј Главен училишен материјал за торба за молив торба торба за шминка за тинејџери девојчиња 7.5x3x1.5in

Голем капацитет молив случај Црн змеј Главен училишен материјал за торба за молив торба торба за шминка за тинејџери девојчиња

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 303.84

【Премиум квалитет】 : Овој случај со моливи е изработен од висококвалитетна кожа ткаенина, која е супер издржлива, ситно зашиена, лесна и стилска. Размачкајте водоотпорен и мазен цврст патент. 【Складирање на голем капацитет】 : 19x7.5x3.8cm/7.5x3x1.5in - Главниот оддел за голем капацитет, џебовите од мрежи се совршени за мали предмети, како што се мали белешки, картички, владетели. Исто така, има еластични слотови во средина за да се спречи пенкалото. Оваа торбичка со моливи ги одржува работите организирани и достапни. 【Мулти-намена】 : Тоа е мултифункционална торба за складирање за да се задоволат реалните потреби на различни луѓе, не само решетката за складирање на торбички со молив, туку и торба за складирање за канцеларијата, козметичка торба за девојчиња, жени, возрасни , убави торби за патувања и додатоци. Може да се користи секој ден во многу наврати. 【Креативни подароци】 : Прекрасно дизајниран и симпатичен по изглед, тоа е идеален подарок за патување, бизнис, дипломирање, роденден, назад на училиште или Божиќен подарок. 【100% задоволство од квалитетот】 : Нашиот случај со молив доаѓа со гаранција за квалитет, доколку не сте целосно задоволни од вашата набавка, ние ќе ви дадеме целосна наплата или ќе го замениме бесплатно. Големина : 19x7.5x3.8cm/7.5x3x1.5in Материјал : високо квалитетна кожна нето тежина : 65g структура на производот : двоен патент, еден главен џеб, еден мал џеб од мрежа и еластичен слот во средина до пенкалото од движење. Мултифункционално : Тоа е мултифункционална торба за складирање која ги задоволува вистинските потреби на различни групи на луѓе, не само решетката за складирање на канцелариски материјал, туку и торба за складирање во канцеларија, девојче, дама, козметичка торба за возрасни, убава торба за патувања и додатоци. Карактеристики : Основно печатење, дизајн со повеќе стилови, за да ги задоволите естетските потреби на различни луѓе, можете да пребарувате производи според темата што ја сакате. Подароци : убаво дизајниран и симпатичен изглед, идеален за патување, бизнис, дипломирање, роденден, подароци од училиште.

За стоката

Слична стока во категоријата

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD (100 парчиња многу)..

Нашите групи за отпорност на вежба за обука на сила ви ги носат истите придобивки од скапата салата во у�

0x0,7 инчи, совршена големина погодна за носење, нема да се појави, има пластичен вметнување со 3 дупки со п�

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатор�

100% памук Младинска големина висококвалитетна лепенка памучна капа за камионџии за вашите мали момчиња

Кожа PU кожен материјал, издржлив и не е лесен за валкано, прецизно шиење Елегантниот облик на организато

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Спецификација : Име : USB чекорнадолу напојување со напојување : A5268 Чип и Copper Dimensions : 37 * 47 * 18mmcurrent : 5 Максима

100% сосема нов и висок квалитет за Apple Watch Iwatch Series 7 6 5 4 3 2 1 SE Екопријателски меко силиконско јадро + надворе

Полиестер Направени во САД или увезени ✅ Целосно тело за тело, стил на елек, универзален, полиестер, жол�

7 " Екстраголем ЕКРАН НА допир ЛЦД (1024х600) Работи Со Apple Carplay со Безжична И Жична Врска l Поддржува Андроид У

Номинална големина : 28мм (за дијаметар на дупки 28мм) Бесплатен надворешен дијаметар : 30.1мм Ограничено от�

Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10"...

Универзален дизајн на излез од пепел : торбата со пилевина е дизајнирана на прилагодлив излез, компатиб�

Комплетот за рамки на слики вклучува : 2 компјутери : 9,8 x 12.1in, 1 парчиња : 12,1 x 16in, 1 парчиња : 16 x 23.4in Сите наве�

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

Производите што ги испраќаме е верзија на Јапонија Може да има само јапонски прирачник, ако производств

67' 'ракав : 67cm / 26.50''size : 4xl биста : 151cm / 59.46 '' Рамо : 49,5cm / 19 Ве молиме контактирајте не во секое време ако имате

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Ако се автограмира, вклучува ин

Добредојдовте кеси за купување хартија се изработени од силна црна хартија Крафт со рачки со жици, цврс�

Дел Ref е 18301737774, компатибилен со BMW 1 серија 10 мм внатрешен дијаметар на конецот, тој е издржлив и удобен Ед

Може да се користи за сечење и свиткување на мека и тврда жица, како што се бакар, челик, алуминиум, кабел�

Паметните дигитални рамки за фотографии имаат неверојатно остри слики и ви даваат извонредно визуелно

304 не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа, технологија за заварување, цврсто заварување, густо и издржлив

1) Димензија : картичката за игри со мерење 5 "x7", осигурувајќи дека ќе има доволно место на картичка за пиш

【Материјал на производот】 работ на работ е изработен од надграден акрилен материјал, кој е многу виско

Дизајн на надграден дизајн со двојна заштита : копчиња со двојно притискање и ротирачки брави со ротира�

Напојување на сите видови на електронски уреди со ефтини QC овозможи USB полначи и електрични банки Врши п

Фефектен приклучок Extender : Овој премиум мултифункционален излез на wallидот USB е мазен, здрав и безбеден Шт�

Scroll