Ново
ЈУГТЦЕН 5 инчи Дискови за пескање кука и јамка, 72 парчиња 8-холи-шкурка Асортиман песок хартија, пескачки диск 40/80/120/240/320/600/800 Гритс Орбитални сандерски влошки

ЈУГТЦЕН 5 инчи Дискови за пескање кука и јамка, 72 парчиња 8-холи-шкурка Асортиман песок хартија, пескачки диск 40/80/120/240/320/600/800

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Assurted Ажурирана големина】 Getе добиете 72 компјутери куки и песочни песоци, вклучувајќи : секој 12 парчиња од 40, 80, 120, 240, 320, 600 решетки; 10 парчиња од 800 решетки. Нашиот сет за пескање дискови ќе ги задоволи сите вашите потреби, колку е поголем бројот на гризот, пофинот на решетката. 【Премиум материјал】 Направен од висококвалитетен абразивен алуминиум оксид, нашите дискови за песок хартија за Sander се издржливи, анти-затворени и испорачуваат брзо и долготрајно пескарење. 【Без прашина 10 парчиња од 800 решетки. Нашиот сет за пескање дискови ќе ги задоволи сите вашите потреби, колку е поголем бројот на гризот, пофинот на решетката. 【Премиум материјал】 Направен од висококвалитетен абразивен алуминиум оксид, нашите дискови за песок хартија за Sander се издржливи, анти-затворени и испорачуваат брзо и долготрајно пескарење. 【Без прашина и лесна идентификација】 Влошките за пескарење се дизајнирани на 8 дупки за ефикасно вадење прашина, нема да се грижите за управувањето со прашината. Бројот на грицките се отпечати на задната страна на дисковите од шкурка, можете лесно да се идентификувате. 【Кука и јамка】 Нашата орбитална сандер -шкурка е прикажана со Hook & Loop, правејќи инсталација и отстранување брзо и лесно. Задниот дел од дискот е дремено да не се одвива кога се користи кога се користи. 【Универзална компатибилност и широка апликација】 Нашите дискови за пескарење 5 инчи 8 дупки можат да бидат прикачени на повеќето од 5 "орбитални сандери, да се занимаваат со мелење и завршување на метал и неметална, како што се железо, челик, дрво, пластика, кожа, камен, камен, Стакло, гума, итн. Големина на информациите за производот : дијаметар од 5 инчи, 8 дупки. Грејт издржливост направена од високо квалитетен абразивен абразивен оксид, обезбедувајќи долготрајно пескарење. Универна компатибилна е погодна за повеќето од 5 -тина орбитални сандери одлично лепило за лепило и дизајн на јам Цврсто орбитална сандер цврсто, правејќи инсталација и отстранување брзо и лесно. Пакетот вклучува : секој 12 парчиња : 40, 80, 120, 240, 320, 600 решетки, 10 парчиња 800 решетки.

За стоката

Слична стока во категоријата

Голем Капацитет : 10 мачки кофа со ориз со голем капацитет, за да ги задоволат вашите дневни потреби...

Обука Обука Обувки Машки Тц01 Обука Чевли Обука Обука Обувки Машки Тц01 Обука Чевли Обука Обука Обувки Ма�

Професионални Индустриски Дупчалки, Изработени Од Квалитетни Материјали, Одлична Изработка И Издржлив

Производот е лесен за употреба Производот е издржлив Производот е произведен во Кина Се намалува побрз�

За да ја одбележиме оваа луда година, ние ви претставуваме уникатни и смешни божиќни украси кои се одлич

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

12 индивидуални компоненти x1 од; Прилагодено PCB, 2клеточна АА батерија терминал x2 од; Жолти LED, 10μF конденза

Бинго Одбори 24 Двострани Бинго Играње Одбори (89 "х 11") Картички 192 Целосна Боја Американски Знаковен Јаз�

Погледнете го насловот за компатибилни модели Обезбедете целосна заштита за тастатурата против прашин

Shank Dia : 6mm (приближно 1 / 8inch), проверете дали овој бит одговара на вашите ротациони алатки; Големина : Голем

Бит за вежбање со должина на работни места во ЧикагоЛатбер, серија : 150 WLPTC, Империјал, 13 / 32 во вежбафракци

крпа Бенд за истегнување на фитнес : Лесен и преносен, погоден и за вежбање дома и за носење во салата Поз

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

Производите на Winco се направени за да ги исполнат високите побарувања на кујната Доверлив и сигурен...

Гаранцијата на производителот не може да се примени Боја : Печат Големина : Прибл 2.1 х 0.9 х 1.0 инчи (54 х Мате

Флексибилен винил материјал со широк спектар на големина на дијаметар и должина Лесен за употреба прит

Истиот ден Испорака Нарачајте до 15 часот EST M F Истиот ден Испорака Нарачајте до 15 часот EST M F 100% автентич�

Материјал : најлон Дијаметар на четки : 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 16, 20 и 24 мм (1 / 16, 1 / 9, 1 / 6, 1 / 5, 1 / 4, 1 / 3, 1 / 2, 2 / 3, 3 / 4 и 1 во) В�

Голем капацитет 12 кабинет за чевли за оддели Долниот слој може да биде уверен да ги сака чизмите...

? Белешки : Поради поставките за мониторирање, монитор на дефиниции за пиксели, не можеме да гарантирам�

Овој Производ Е : Нов Заменува Деловиброј На Врската НИ2502121 Може да има алтернативен модел...

Едноставно вклучете го вклученото напојување и УСБкабелот Автоматски препознаен од оперативниот сист�

Високо конфигуриран хардвер : Брзо Реактивно и Стабилно Работење Мулти Опции, пронајдете ја соодветнат�

Име на производот : мебел што се поврзува како фитинг; Содржина на пакетот : 2 парчиња x навојна шипка, нек�

Scroll