Ново
Makee YCS6-C 1P+NPE 20-40KA AC SPD House Surge Protector Protective Protective Shionest ArserStrage уред

Makee YCS6-C 1P+NPE 20-40KA AC SPD House Surge Protector Protective Protective Shionest ArserStrage уред

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Тип : YCS6-C. Полјаци : 1p+npe. Номинална струја на празнење во (KA) : 20. Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40. Максимален континуиран работен напон UC (V ~) : 385 V. Тип : YCS6-C. Полјаци : 1p+npe. Номинална струја на празнење во (KA) : 20. Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40. Максимален континуиран работен напон UC (V ~) : 385 V.

За стоката

Слична стока во категоријата

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

● Фиксен Валјак, 51 / 2"Л х 4"W ® Должина (Во.) : 5 1 / 2 во € Ширина (Во.) : 4 во € Вклучува : Хардвер ● Ширина На Рол�

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост...

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализ

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

Печатете ја етикетата за враќање Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.Можете да �

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

1 、 Производот може да смести 10 ремени заштедете простор за складирање на домаќинства 2 、 Погоден за ре�

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата Задебелена

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиењ�

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

Tico Hiгустина карбид специјално дизајниран за секоја апликација да ги зголеми перформансите...

【Отпорно на трескање】 Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал

Кристал за природно заздравување Кристал за лекување е еден вид алтернативна терапија што вклучува уп�

5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Солидна состојба на реле модул со пластична покривка 5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Со

Scroll