Ново
Амбесон природна калај кутија, дрвена палуба на езерото опкружена со зеленило вечерно небо спокоен пејзаж, преносен правоаголник метал организатор за складирање ?

Амбесон природна калај кутија, дрвена палуба на езерото опкружена со зеленило вечерно небо спокоен пејзаж, преносен правоаголник

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 398.40

Големина на кутија - 7,2 "широк x 4,7" долг x 2.2 "Висока. Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак. Изработена од - висококвалитетен, издржлив и цврст нерѓосувачки челик. Метална кутија во форма на правоаголник и капак. Карактеристики - капакот - капакот не е шарка, може да се отстрани од кутијата целосно. Големината на печатената слика на капакот е 6,8 "x 4.2". Мулти -намена - корисна и преносна. За активности на отворено, занаети, свеќи, сапун, кујна, накит. Печатено - Со најсовремена технологија за дигитално печатење. Гордо дизајнирана можете да ги чувате вашите производи за шминка или материјали за шиење. Ставање на вашите моливи и разни материјали со живописни и забавни печатени комплети. Обезбедете подароци со кутии на вашето семејство и пријатели. Можете да му го подарите на вашата сопруга, сопруг, најдобар пријател, мама, сестра, брат, баба, девојка, колега и Сите други сакани со многу изненадувачки дизајни. Како производители на дигитално печатени производи за дизајн, ние ги следиме тековните трендови и ви ги носиме најновите производи со топла мода. Дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја, сепак, како резултат на разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијациите во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран. Само горниот дел од капакот е дигитално отпечатен.

За стоката

Слична стока во категоријата

Почувствувана крпа Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на оваа торба за складирање на �

Двојносветло со вител со високи перформанси 1.1 / 1,6 галони по црвенило (GPF) Издржлив керамички материјал

ОТПОРЕН НА СОЛЗИОвој Воздушен Материјал се користи со години за заштита на кабините на авионите...

Силиконски ленти 50 парчиња кои не се закачани залепени закачалки од дрво лепило силиконски затегнувачк

Материјал : Челик C45, не е зацврстен Предводена Спреките обележани со се изработени од сиво леано железо

секси комплети за бикини со висок струк за жени долни бикини со целосна покриеност врв за бикини за жени

Полиестер Произведено во САД и Увезено Направено Од Винкрафт Официјално Лиценциран Столбови и хардвер

НАЈДОБАР ДИЗАЈН И СОВРШЕНА ИЗРАБОТКА : дамските гаќички изгледаат многу модни и шармантни, погодни за С�

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD (100 парчиња многу)..

Напојување на сите видови на електронски уреди со ефтини QC овозможи USB полначи и електрични банки...

Четката за заби на заби „Двојно дејство“ на четката за заби се технолошки пробив Составена од кратки и

Комплетот за рамки на слики вклучува : 2 компјутери : 9,8 x 12.1in, 1 парчиња : 12,1 x 16in, 1 парчиња : 16 x 23.4in Сите наве�

67' 'ракав : 67cm / 26.50''size : 4xl биста : 151cm / 59.46 '' Рамо : 49,5cm / 19 Ве молиме контактирајте не во секое време ако имате

Практична количка за паметно складирање, голем простор и лесен за употреба Како количка за алатки, подо�

Одлични карактеристики : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адапте�

Полиестер Направени во САД или увезени ✅ Целосно тело за тело, стил на елек, универзален, полиестер, жол�

Дизајн на надграден дизајн со двојна заштита : копчиња со двојно притискање и ротирачки брави со ротира�

Scroll