Ново
Камбро 96pcw135 ПАН за храна 1/9 x 6 Камска облека јасен случај од 6

Камбро 96pcw135 ПАН за храна 1/9 x 6 Камска облека јасен случај од 6

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 775.84

Практично нераскинлива облека од камбана се спротивставува на абење и солза волумен. Униформа 1/2 ”(1,27 см) прирабница обезбедува непречено вклопување во подготвителни маси и шипки за храна. Обликуван во дипломирања во стандард и метрика за лесен инвентар. Внатрешноста што не е лепење го намалува отпадот од производот и го подобрува приносот. Текстурираното дно го намалува оштетувањето на гребење. Практично нераскинлива облека од камбана се спротивставува на абење и солза волумен. Униформа 1/2 ”(1,27 см) прирабница обезбедува непречено вклопување во подготвителни маси и шипки за храна. Обликуван во дипломирања во стандард и метрика за лесен инвентар. Внатрешноста што не е лепење го намалува отпадот од производот и го подобрува приносот. Текстурираното дно го намалува оштетувањето на гребење.

За стоката

Слична стока во категоријата

Нашата големина е азиска големина, обидете се да изберете една големина поголема при нарачката...

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Перница за бременост за жени е доволно долга за да се протегате и да го поддржувате вашето тело Внатрешн

Брзо поставување, време на мешање на рацете (23 ° C) : 3040 S Вкупно работно време (23 ° C, вклучително и време на

【Премиум материјал】 : Направено од висококвалитетен материјал за платно со мермер печати, овие торби з

Сосема нов и висок квалитет Материјал : Алуминиумска легура Боја : Црна и црвена Дијаметар : 28мм Висина : 2

Безжичен : да биде изработено од флексибилен полиестерски материјал, овој екран на проекторот е непреч

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Ако се автограмира, вклучува ин

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД Над 19,000 прегледи со пет starвезди : Од проверени кли�

Овој предсопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за да работи и да изг�

Scroll