Ново
Камбро 96pcw135 ПАН за храна 1/9 x 6 Камска облека јасен случај од 6

Камбро 96pcw135 ПАН за храна 1/9 x 6 Камска облека јасен случај од 6

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 775.84

Практично нераскинлива облека од камбана се спротивставува на абење и солза волумен. Униформа 1/2 ”(1,27 см) прирабница обезбедува непречено вклопување во подготвителни маси и шипки за храна. Обликуван во дипломирања во стандард и метрика за лесен инвентар. Внатрешноста што не е лепење го намалува отпадот од производот и го подобрува приносот. Текстурираното дно го намалува оштетувањето на гребење. Практично нераскинлива облека од камбана се спротивставува на абење и солза волумен. Униформа 1/2 ”(1,27 см) прирабница обезбедува непречено вклопување во подготвителни маси и шипки за храна. Обликуван во дипломирања во стандард и метрика за лесен инвентар. Внатрешноста што не е лепење го намалува отпадот од производот и го подобрува приносот. Текстурираното дно го намалува оштетувањето на гребење.

За стоката

Слична стока во категоријата

Материјал : најлон Дијаметар на четки : 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 16, 20 и 24 мм (1 / 16, 1 / 9, 1 / 6, 1 / 5, 1 / 4, 1 / 3, 1 / 2, 2 / 3, 3 / 4 и 1 во)...

"Во близина На Еден, Округот Маршал, Јужна Дакота" е неверојатна црнобела инфрацрвена фотографија од поз

крпа Бенд за истегнување на фитнес : Лесен и преносен, погоден и за вежбање дома и за носење во салата Поз

Славини со права светлина произведени со HSS за употреба преку и апликации за слепи дупки Повеќе опции за

[12 вклучени пакет] 12 приклучоци за приклучоци за електрични приклучоци во САД или исти спецификациски е�

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Дел за замена Дел за замена Центар за елемент

180мм x 75мм Правоаголен метален обвивка за капакот на капакот Обложена со кокошка за храна Одликувајќи се

Погоден за обработка на делови со тврди, како што се не'рѓосувачки челик, челик од мувла, челик третирана

Материјал на сечилото : TCT (тонфрам карбид) лопати Големина : 82x5.5x1.1mm Најтешко, најтрајно 31 / 4 инчен планер

Материјал : Големина : 31x25mm Тип на прекинувач : прекинувач за рокер Боја : црна, црвена, жолта, буле Матери

Наменето за употреба на апликации за фиоки за кутии до 24 "Широко Вклучува" Touch Open "Технологија што држи фи

Scroll