Ново
Температура за загревање на подлогата за греење на миленичиња Сифанао

Температура за загревање на подлогата за греење на миленичиња Сифанао

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 668.80

Цевката за заштита од залак ја штити цевката за заштита на залак ПВЦ за да спречи миленичиња да го гризат кабелот за напојување. Интимен дизајн за да се обезбеди безбедност. Најновата електрична жица за греење се користи за да се задржи топло и побезбедно, чување на вашите миленици (кучиња, мачки, зајаци, итн.) Надвор од студот оваа зима. 3 Прилагодување на температурата, лесно да се работи. Постојат средна температура, ниска температура и висока температура за избор. Дајте му на вашето домашно милениче топла зима, особено препорачано за мачки. Влошките за греење на миленичиња им овозможуваат на вашите миленици соодветно дополнување на топлина во студената зима, дозволувајќи им да живеат во топло и удобно опкружување. Тие можат да се користат сами или во куќи за миленичиња и гнезда. Може да се избрише силен водоотпорен, безбеден и издржлив, задебелена ПВЦ, водоотпорен и ретардант на пламен. Спецификација : Име : Водоотпорна миленичиња за греење на домашни миленици : Околу 45x45cm/17.7x17.7infabric : Двострана водоотпорна облека од Оксфорд : 20 WTemperature : 35 ~ 50â ƒ тестирање. Изложеноста на воздухот ќе ја задржи температурата на ниско ниво, предизвикувајќи температурата да не се крева! Поради рачно мерење, ве молиме, оставете мала толеранција во големина, а светлината во фотографијата може да предизвика бојата да биде различна од онаа во реалниот живот.1. Најновата електрична жица за греење се користи за да се задржи топло и побезбедно, и да ги задржите вашите миленици (кучиња, мачки, зајаци, итн.) Надвор од студот оваа зима.2.3 Прилагодување на температурата, лесно да се работи. Постојат средна температура, ниска температура и висока температура за избор. Дајте му на вашето домашно милениче топла зима, особено препорачано за мачки.3. Влошките за греење на миленичиња им овозможуваат на вашите миленици соодветно дополнување на топлина во студената зима, дозволувајќи им да живеат во топло и удобно опкружување. Тие можат да се користат сами или во куќи за миленичиња и гнезда.4. Може да се избрише силен водоотпорен, безбеден и издржлив, задебелена ПВЦ, водоотпорен и ретардант на пламен.5. Цевката за заштита од залак ја штити цевката за заштита на залак ПВЦ за да спречи миленичиња да го гризат кабелот за напојување. Интимен дизајн за да се обезбеди безбедност.Панак, вклучително и водоотпорна подлога за греење на миленичиња *1.

За стоката

Name:
Waterproof pet heating pad
Size:
about 45X45cm/17.7X17.7in
Fabric:
Double-sided waterproof Oxford cloth
Power:
20W
Temperature:
35~50℃ (deviation from left to right)
notes:
The product requires pets or blankets on pet mats during testing. Exposure to the air will keep the temperature low, causing the temperature to not rise!:
Due to manual measurement, please allow a slight tolerance in size, and the light in photography may cause the color to be different from that in real life.:
1. The latest electric heating wire is used to keep warm and safer, and keep your pets (dogs, cats, rabbits, etc.) away from the cold this winter.:
2.3 temperature adjustment, easy to operate. There are medium temperature, low temperature and high temperature to choose from. Give your pet a warm winter, especially recommended for cats.:
3. Pet heating pads provide your pets with proper heat supplementation in the cold winter, allowing them to live in a warm and comfortable environment. They can be used alone or in pet houses and nests.:
4. Strong waterproof, safe and durable, thickened PVC, waterproof and flame retardant can be wiped.:
5. The bite protection tube protects the PVC bite protection tube to prevent pets from biting the power cord. Intimate design to ensure safety.:

Слична стока во категоријата

● [ОПТИМАЛНИ ПЕРФОРМАНСИ] : ocestore premium M3 N32337100 5btn Автомобил Клуч За Клучеви Далечински Управувач Без Клуч 1

Полиестер, добра отпорност на брчки и задржување на обликот Увезени Постелнина, полиестерска постава З�

Извор На Инспирација За Дизајн : Нека секое од нашите кучиња стане уникатен суперхерој откако ќе го обле

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина Мека и н�

Зошто ГОСПОДАРОТ? Причината за болка во градите предизвикана од вежбање главно произлегува од два вида

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

Датум на објавување : 2021.12.01 ЦД + разгледница (случаен 1 од 3) + постер на пакет (случаен 1 од 2) + фото картичка

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИН�

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

пајажина пајажина COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управув

ИЗДРЖЛИВИ И ЕКОЛОШКИ : кесите за сендвичи за повеќекратна употреба се создаваат како одговор на длабока

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

Дизајн на запечатување : складирањето Храна има посебен механизам за запечатување кој може лесно да се �

Пакетот Вклучува : 100 парчиња Тркалезни Диско Топчести Монистра за Изработка На Накит ❤ Пакување : Вис

Loopacell Бренд CR1616 батерии Заменува DL1616, ECR1616, BR1616 и Сите Еквиваленти Супер Свеж, Врвен Квалитет, Работи за и�

Номинална големина : 28мм (за дијаметар на дупки 28мм) Бесплатен надворешен дијаметар : 30.1мм Ограничено от�

Фалсификуван челик за висок квалитет и јачина на сечење 1 / 4инчен хексадецимален шанк Риба дупка за очи..

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

Scroll