Ново
Температура за загревање на подлогата за греење на миленичиња Сифанао

Температура за загревање на подлогата за греење на миленичиња Сифанао

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 668.80

Цевката за заштита од залак ја штити цевката за заштита на залак ПВЦ за да спречи миленичиња да го гризат кабелот за напојување. Интимен дизајн за да се обезбеди безбедност. Најновата електрична жица за греење се користи за да се задржи топло и побезбедно, чување на вашите миленици (кучиња, мачки, зајаци, итн.) Надвор од студот оваа зима. 3 Прилагодување на температурата, лесно да се работи. Постојат средна температура, ниска температура и висока температура за избор. Дајте му на вашето домашно милениче топла зима, особено препорачано за мачки. Влошките за греење на миленичиња им овозможуваат на вашите миленици соодветно дополнување на топлина во студената зима, дозволувајќи им да живеат во топло и удобно опкружување. Тие можат да се користат сами или во куќи за миленичиња и гнезда. Може да се избрише силен водоотпорен, безбеден и издржлив, задебелена ПВЦ, водоотпорен и ретардант на пламен. Спецификација : Име : Водоотпорна миленичиња за греење на домашни миленици : Околу 45x45cm/17.7x17.7infabric : Двострана водоотпорна облека од Оксфорд : 20 WTemperature : 35 ~ 50â ƒ тестирање. Изложеноста на воздухот ќе ја задржи температурата на ниско ниво, предизвикувајќи температурата да не се крева! Поради рачно мерење, ве молиме, оставете мала толеранција во големина, а светлината во фотографијата може да предизвика бојата да биде различна од онаа во реалниот живот.1. Најновата електрична жица за греење се користи за да се задржи топло и побезбедно, и да ги задржите вашите миленици (кучиња, мачки, зајаци, итн.) Надвор од студот оваа зима.2.3 Прилагодување на температурата, лесно да се работи. Постојат средна температура, ниска температура и висока температура за избор. Дајте му на вашето домашно милениче топла зима, особено препорачано за мачки.3. Влошките за греење на миленичиња им овозможуваат на вашите миленици соодветно дополнување на топлина во студената зима, дозволувајќи им да живеат во топло и удобно опкружување. Тие можат да се користат сами или во куќи за миленичиња и гнезда.4. Може да се избрише силен водоотпорен, безбеден и издржлив, задебелена ПВЦ, водоотпорен и ретардант на пламен.5. Цевката за заштита од залак ја штити цевката за заштита на залак ПВЦ за да спречи миленичиња да го гризат кабелот за напојување. Интимен дизајн за да се обезбеди безбедност.Панак, вклучително и водоотпорна подлога за греење на миленичиња *1.

За стоката

Name:
Waterproof pet heating pad
Size:
about 45X45cm/17.7X17.7in
Fabric:
Double-sided waterproof Oxford cloth
Power:
20W
Temperature:
35~50℃ (deviation from left to right)
notes:
The product requires pets or blankets on pet mats during testing. Exposure to the air will keep the temperature low, causing the temperature to not rise!:
Due to manual measurement, please allow a slight tolerance in size, and the light in photography may cause the color to be different from that in real life.:
1. The latest electric heating wire is used to keep warm and safer, and keep your pets (dogs, cats, rabbits, etc.) away from the cold this winter.:
2.3 temperature adjustment, easy to operate. There are medium temperature, low temperature and high temperature to choose from. Give your pet a warm winter, especially recommended for cats.:
3. Pet heating pads provide your pets with proper heat supplementation in the cold winter, allowing them to live in a warm and comfortable environment. They can be used alone or in pet houses and nests.:
4. Strong waterproof, safe and durable, thickened PVC, waterproof and flame retardant can be wiped.:
5. The bite protection tube protects the PVC bite protection tube to prevent pets from biting the power cord. Intimate design to ensure safety.:

Слична стока во категоријата

Обука Обука Обувки Машки Тц01 Обука Чевли Обука Обука Обувки Машки Тц01 Обука Чевли Обука Обука Обувки Ма�

Производите на Winco се направени за да ги исполнат високите побарувања на кујната Доверлив и сигурен Про�

Материјал на сечилото : TCT (тонфрам карбид) лопати Големина : 82x5.5x1.1mm Најтешко, најтрајно 31 / 4 инчен планер

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Ruffle Butts се гордее што е компанија со

ЗДРАВЈЕ и БЕЗБЕДНОСТмини кутијата за складирање е изработена од пп пластика за храна, без БПА...

Големина : 420мм Х 210мм Х 154мм Изработен од висококвалитетен материјал од алуминиумска легура 20х20, цврст и

180мм x 75мм Правоаголен метален обвивка за капакот на капакот Обложена со кокошка за храна Одликувајќи се

Многу истегнат материјал една големина одговара на повеќето клучеви Одличен клучен идентификатор Код �

Големина на албумот : Постелнина должина на хард портал 13 x ширина 8 x дебела 2 инчи, тотално 50 листови / 100

Овој Производ Е : Нов Заменува Деловиброј На Врската НИ2502121 Може да има алтернативен модел Ое Замена Фар�

? Белешки : Поради поставките за мониторирање, монитор на дефиниции за пиксели, не можеме да гарантирам�

Ако е побезбедно 【Рачно ткаење】 процес на ткаење на искривување и ткаење, постигнете фино и деликатна �

Погледнете го насловот за компатибилни модели Обезбедете целосна заштита за тастатурата против прашин

Гаранцијата на производителот не може да се примени Боја : Печат Големина : Прибл 2.1 х 0.9 х 1.0 инчи (54 х...

【Мултифункција】 : Клуберот на држачот на лековите не ги задржува вашите дневни лекови, но исто така мож

Scroll