Ново
Држач за далечински управувач со црвена рак со рак со 5 оддели PU кожен организатор биро за складирање на кади

Држач за далечински управувач со црвена рак со рак со 5 оддели PU кожен организатор биро за складирање на кади

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 399.84

Кожа. Издржлив и отпорен на нечистотија, исклучителна изработка и прецизно жици. Елегантниот дизајн на кутијата за далечински управувач е стилски и симпатичен, што го прави идеален за складирање на биро и фустани. Практичната кутија за складирање на далечински управувач има 5 обилни прегради, кои можат да бидат добро организирани за мали десктоп предмети. Се надеваме дека имате совршено искуство за купување, доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи и услуги, можете слободно да контактирате со нас, ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа, вашето задоволство е нашата најголема мотивација. Кожа. Издржлив и отпорен на нечистотија, исклучителна изработка и прецизно жици. Елегантниот дизајн на кутијата за далечински управувач е стилски и симпатичен, што го прави идеален за складирање на биро и фустани. Практичната кутија за складирање на далечински управувач има 5 обилни прегради, кои можат да бидат добро организирани за мали десктоп предмети. Се надеваме дека имате совршено искуство за купување, доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи и услуги, можете слободно да контактирате со нас, ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа, вашето задоволство е нашата најголема мотивација. Ве молиме, оставете мали хроматски аберации поради проблеми со осветлувањето.

За стоката

Слична стока во категоријата

Материјал : најлон Дијаметар на четки : 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 16, 20 и 24 мм (1 / 16, 1 / 9, 1 / 6, 1 / 5, 1 / 4, 1 / 3, 1 / 2, 2 / 3, 3 / 4 и 1 во) В�

Дизајниран со високо квалитетен ПЕТ филм увезен од Јапонија што е тоа што е тоа што е увозник од Јапониј�

100% полиестер Затворање на тока Само миење на рацете Тоа е она што го правам рибам и знам дека работите за

Име на производот : отпорник сместен со алуминиум; Содржина на пакет : 3 парчиња X алуминиум сместен отпор

Увезени Материјал : Бакар, Користете Старомоден Бакар Стил На Дизајн : Само Превртете Го Прстенот За Вод�

Погледнете го насловот за компатибилни модели Обезбедете целосна заштита за тастатурата против прашин

●Претворете Го Вашиот Видео Статив Од Сад од 100мм Во Стандарден Држач За Обетка Од 3 / 8 Инчи ●Целиот Мета

180мм x 75мм Правоаголен метален обвивка за капакот на капакот Обложена со кокошка за храна Одликувајќи се

【Димензии】 Големината на кутијата е 11''l x 8 "w x 0,59''h (30cm*21cm*1,5см), доволно за да ги зачувате вашите трудов�

Глиц јаглен со слика на слика со слики со сина монтажа 30 x 20 за големина на слика A2 Пластично стакло / стир

За да ја одбележиме оваа луда година, ние ви претставуваме уникатни и смешни божиќни украси кои се одлич

Цена за : Секој број на столбови : 8 Број на позиции на прекинувачот : 6 Агол на фрлање : 60 ° Контакт струја AC

Поврзувањето со жицаОотпорна на влијанието нема да ја изгуби својата форма Рециклирајте го обредот во �

12 индивидуални компоненти x1 од; Прилагодено PCB, 2клеточна АА батерија терминал x2 од; Жолти LED, 10μF конденза

Совршено за собирање и одржување на тековната групна работа или одржување на различни предмети, денови

Карактеристики на спецификациите : точна матрица, детално боење, јасни линии, униформни пропорции, висо�

Ефикасна организација за вино за вино : Чувајте го вашиот STEMWARE организиран со оваа монтажа на wallидот на S

Наменето за употреба на апликации за фиоки за кутии до 24 "Широко Вклучува" Touch Open "Технологија што држи фи

Материјал на сечилото : TCT (тонфрам карбид) лопати Големина : 82x5.5x1.1mm Најтешко, најтрајно 31 / 4 инчен планер

1 Уредот е идеален и едноставен уред за ентузијасти во спорт на отворено 2 Обезбедува широки и точни инфо

Scroll