Ново
Преносен плакарот за гардероба Hmeigui Мала крпа полица за гардероба - неткаена ткаенина облека плакарот гардероба спална соба, ролери слепи, сиво бело_75x33inch

Преносен плакарот за гардероба Hmeigui Мала крпа полица за гардероба - неткаена ткаенина облека плакарот гардероба спална соба,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3760.00

25мм метална цевка - Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гардероба за складирање на облека да носи многу потешко оптоварување и потрајно додека се користи. Квалитетна неткаена ткаенина-Организатор на плакари, гардероба направена со рециклирана неткаена ткаенина, која е мека, дише и не иритирачка, пријателска за животната средина и корисниците. Затворање на патент - Организатор за плакари Користете го патентниот покрив за прашина, понудена да ја задржите вашата ставка подалеку од прашината и нивоата на ткаенини што се докажани во вода се лесни за чистење. Преносен и подвижен - овој плакарот за складирање е исправен за дома, употреба на театар во бекстејџ, употреба на студентски дом. Можете да го преместите од тоа да биде плакарот во спална соба до гаража и складирање на моторцикли, или да го преместите на поткровјето за да ги одржувате класичните стари облечени или сезонски облеки организирани. Плакарот за складирање погодно за употреба на инсталацијата е лесна, само вметнете ги металните столбови во дупките на пластичните споеви, а потоа ставете ги на полиците и покритие, не е потребна алатка. Ние се фокусираме на квалитетот на артикалот, функцијата, материјалот и стилот за да го направиме персонализираниот мебел повеќе достапен за корисниците. Обезбедуваме прифатливи и издржливи предмети за да реализираме 100% задоволство на клиентите. Зошто изборот на гардероба за облека Hmeigui : Трајна и стилска : Дијаметарот на металната цевка е 25мм, што му овозможува на оваа кула за чевли да носи потешко оптоварување Сосема нов и висок квалитет. Спецификации : - Материјал за ткаенини : Не ткаени ткаенини- конектори Материјал : ПП Пластични конектори - Материјал за цевки : челична цевка - Големина на производот : 33 "L x 17,7" W x 75 "H (85 x 45 x 190см) - Капацитет на оптоварување на лентата : 50lb (23 кг) - капацитет на долги полици : 11lb (5kg) - Капацитет на кратки полици : 6,6lb (3kg) - целосен капацитет на оптоварување : 143.3lb (65kg) - Тежина : 14.3lb (6,5 кг) Содржина на пакет : - 1 X Преносни белешки за плакари : - Ве молиме, проверете дали сите столбови ги достигнуваат дното на пластичните дупки за конекторот. - Малите дупки на лентата за висење не се за завртки. Имаме дизајниран гребен на куките за да го подобриме капацитетот за вчитување.

За стоката

Слична стока во категоријата

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Солидна состојба на реле модул со пластична покривка 5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Со

100% полиестер Увезени Затворање на вратоврска Машинско миење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашит�

DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung...

100% волна Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

? 【Испорака】 Strandard : 1015 дена; Забрзано : 57 дена Увезени buccaneers hat ranger hat kids construction hat cute hats birthday party hats rope hat fuzzy

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

100% полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа капа е изработена од висококвалитетна ткаени

100% полиестер Увезени ☆ Висококвалитетен материјал : Работното капаче е изработено од полиестер, делот �

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Направено од 10

100% полиестер Еластично затворање Машинско миење 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна К

? Девојчето што држи знак се заблагодарува и момчето држи некои жетви од пченка Додадете софистициранос

Гума ѓон Saffeafe материјал : Нашите балетски чевли се изработени од безбедна кожена пумпа со пријателска п�

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

За испорака : Стандарден превоз 718 дена, во рок од 48 часа испорака S = M = L = XL = XXL = XL =

Почувствувана крпа Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на оваа торба за складирање на �

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

Машинско миење Црна худи, жени, жени зип, женски дуксери, жени, женски качулка, патент пред, долга патент �

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

Електрична четка за чистење на лицето Електрично средство за чистење на лицето Sonic Cleansing Chruse Scrubber Massager Cas

Стр Пластична кутија Мултифункционална, со голем капацитет, изработен од добар материјал за трајна упо�

Кристал за природно заздравување Кристал за лекување е еден вид алтернативна терапија што вклучува уп�

Одговара на 12 "врат, 18" Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во дв�

Scroll