Ново
Јасни пластични кеси за пакување, 50 парчиња 12,6 * 8,7 чисти вреќи за испорака на ziplock, замрзнати патент поли торби за пакување долна облека , чорапи , хеланки , гаќичк?

Јасни пластични кеси за пакување, 50 парчиња 12,6 * 8,7 чисти вреќи за испорака на ziplock, замрзнати патент поли торби за пакување

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 303.84

【Пакет и големина : : Вкупно 50pcs 12,6*8.7in/32*22cm замрзнати патенти со патент пластични кеси, дебелина од 3 мил. 【Материјал】 Овие чисти поли торби се изработени од висококвалитетна нова CPE пластика, нетоксична и без мирис-еколошки, тие се дебели и функционални додека замрзнатата боја додава одличен допир! Фросниот материјал дава луксузно чувство. Design Дизајн на патент】 Цврст Дизајн на затворање на патенти за слајд, лесно отворање на торбите и лесно се врати назад. 【Засилени страни】 Овие поли торби се засилени на страните, што ги прави поотпорни на солзи и подобро може да ја заштити вашата стока за време на испорака и испраќање. 【Апликација】 Можете да ги користите нашите поли торби за да ја спакувате облеката , панталони , долна облека , чорапи , чевли , играчки, електронски производи, козметика, патувања и многу повеќе, исто така е одличен подарок за вашите пријатели, сестри, мајка, жена И секој што го сакаш. 【Пакет и големина : : Вкупно 50pcs 12,6*8.7in/32*22cm замрзнати патенти со патент пластични кеси, дебелина од 3 мил. 【Материјал】 Овие чисти поли торби се изработени од висококвалитетна нова CPE пластика, нетоксична и без мирис-еколошки, тие се дебели и функционални додека замрзнатата боја додава одличен допир! Фросниот материјал дава луксузно чувство. Design Дизајн на патент】 Цврст Дизајн на затворање на патенти за слајд, лесно отворање на торбите и лесно се врати назад. 【Засилени страни】 Овие поли торби се засилени на страните, што ги прави поотпорни на солзи и подобро може да ја заштити вашата стока за време на испорака и испраќање. 【Апликација】 Можете да ги користите нашите поли торби за да ја спакувате облеката , панталони , долна облека , чорапи , чевли , играчки, електронски производи, козметика, патувања и многу повеќе, исто така е одличен подарок за вашите пријатели, сестри, мајка, жена И секој што го сакаш. Мулти-намена за пластична торба за складирање. Како употреба на Adaily, овие јасни поли торби можат да се користат секој ден за да помогнат да го одржувате вашиот дом чист и уреден. Како комерцијална употреба - оваа замрзната торба за пакување може да се користи комерцијално за да се обезбеди вашите производи да бидат доставени до клиентите на чист начин.

За стоката

Слична стока во категоријата

Огледало со продолжено прегледот на автомобилот ви помага да го зголемите вашето видно поле и да обезбе

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Спецификација : Име : USB чекорнадолу напојување со напојување : A5268 Чип и Copper Dimensions : 37 * 47 * 18mmcurrent : 5 Максима

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

Извор На Инспирација За Дизајн : Нека секое од нашите кучиња стане уникатен суперхерој откако ќе го обле

●Вклучен пакет 2 пакет 8х10инч Претходно Нацртано Истегнато Платно, 16 бои на боја, 2 Комплет Четка, 2 Панел�

Пакетот Вклучува : 100 парчиња Тркалезни Диско Топчести Монистра за Изработка На Накит ❤ Пакување : Вис

Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a HSS : Целосно зацврстен челик со гол

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

Секоја плочка е 18 инчи х 18 инчи 20 по кутија (10 тим / 10 акцент боја) Не е потребна подлога Најлонско лице со �

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор Прила�

Зошто ГОСПОДАРОТ? Причината за болка во градите предизвикана од вежбање главно произлегува од два вида

Материјал санитарните кеси за складирање салфетки се изработени од висококвалитетен памук, кој е цврс�

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

Памучна Мешавина Направено во Сад Командантите худи е удобно и одлично за покажување тимска гордост во

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИН�

Полиестер, добра отпорност на брчки и задржување на обликот Увезени Постелнина, полиестерска постава...

Одлична вредност : Ова е вистинска замена на филтерот за воздух на ХЕПА за да помогне ефикасно да ги филт

Диспензерот за чаши со пролет со дихтунзи за ослободување на силикон одговара на стандардните големини

Квалитетните бели брановидни производи ги издвојуваат додека ги штитат од оштетување Брановидни со ед�

● [ОПТИМАЛНИ ПЕРФОРМАНСИ] : ocestore premium M3 N32337100 5btn Автомобил Клуч За Клучеви Далечински Управувач Без Клуч 1

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатор�

Секое купување бисел помага да се спасат миленичиња БИСЕЛ гордо ја поддржува Фондацијата За Миленичиња

ИЗДРЖЛИВИ И ЕКОЛОШКИ : кесите за сендвичи за повеќекратна употреба се создаваат како одговор на длабока

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

100% Полиестер Направено во НАС Затворање на ременот Миење Раце Само Ремените на нашето дете се широки 1,0 �

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

Дизајн на запечатување : складирањето Храна има посебен механизам за запечатување кој може лесно да се �

Scroll