Ново
Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со Benq Monitor PD3200U [Пакет од 2]

Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со Benq Monitor PD3200U [Пакет од 2]

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Ултра-тенок и свилен екран за заштита на екранот дизајниран специјално за Benq Monitor PD3200 U. Благата облога против сјај ја подобрува видливоста на екранот во амбиенталното светло со намалување на сјајот на екранот. Го штити екранот Benq Monitor PD3200 U од гребнатини, измами, нечистотија и варовник. Цврсто се придржува на површината на екранот без да се меша во чувствителноста на допир. Пакетот вклучува : 2 x Benq Monitor PD3200 U заштитници на екранот и комплет за апликации. Ултра-тенок и свилен екран за заштита на екранот дизајниран специјално за Benq Monitor PD3200 U. Благата облога против сјај ја подобрува видливоста на екранот во амбиенталното светло со намалување на сјајот на екранот. Го штити екранот Benq Monitor PD3200 U од гребнатини, измами, нечистотија и варовник. Цврсто се придржува на површината на екранот без да се меша во чувствителноста на допир. Пакетот вклучува : 2 x Benq Monitor PD3200 U заштитници на екранот и комплет за апликации. Целосниот мат лајт за Benq Monitor PD3200 U е благ заштитник на екранот против сјај, кој помага во намалување на сјајот и дифузни рефлексии кои помагаат во зголемена видливост. За разлика од обичниот заштитник на екранот против сјај, кој е обично мат текстуриран, Celicual Matte Lite има мазна текстура на свиленкаста површина што испорачува оптимална оптичка. Заштитникот на екранот заснован на филмот е лесен за примена цврсто придржување на површината на екранот без заробени џебови на воздухот. Пакетот вклучува 2 заштитници на екранот за Benq Monitor PD3200 U и комплет за апликација.

За стоката

Слична стока во категоријата

Одлична метална занаетчија】 Нашиот штанд е изработен од здрав метален челик, површината на истиот усво

100% Кожа Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Стилски : рачно изработен мокасин за возење во стил на в

Кристално чиста вода Отстранува фосфати, силикати, мириси и предизвикувачи на боја растворени органски

П5 : Дали е тоа со иста боја како на сликата? ➢A5 : Ние се обидуваме да направиме најдобро да направиме боја

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД Над 19,000 прегледи со пет starвезди : Од проверени кли�

Автоматско миење на високо перформанси со автоматизирано микрофлати по прифатлива цена Разновидност н

Превртен челичен амортизер за зголемен одговор и помалку таложење на топлина Пролет стапки и шок венти�

Оваа играчка за мачки може да и помогне на вашата мачка да остане активна, да вежба повеќе и да го зголем�

Ги заменува следниве игли : Acutex 310iie, 312 / III, 315 / III, 320 / III; Акаи РС100, РС120; Астатичен N18017d; Хитачи ДССТ103; Кенву�

Моќ Додатоци Адаптери За Далечинско Управување Либерт Интелислот ЕВебКартичка За Управување СО ВЕБ Ка

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури со кукли, таксидермија и други проекти �

Големина : 4,4 см x 4,4 см (1,7 инчи x 1,7 инчи) кога е склопено; 6,4 см (2,5 инчи) во должина кога легнува...

Се вклопува како што треба, прв пат, со сите влошки, залепени и разменети според спецификациите на ОЕ...

12" рамо : 47см / 18.35"Големина : ххххл Биста : 140см / 55 Машинско Перење женски карирани дами со кратки ракави бл

Ние сме поблиску до природата Деликатни природни мов прстени се спакувани во деликатен накит, целосни п

1 Материјал на производот : Маска за тенка ткаенина за дишење е изработена од висококвалитетен ултраме�

100% полиестер • ❤ • 【Време на испорака】 : Нормално 715 работни денови ✔buy 1 парчиња добиваат 5% попуст ; ✔

Широко користено : Може да направи прекрасни албуми со фотографии, убави украсни слики и подароци, особе

1 Специјално дизајниран во стил на преклопување со 3 пресеци 2 Алуминиумска цевка обезбедува поцврста и �

Корсаирексклузивен софтвер автоматски го открива центарот на гравитација во реално време, овозможувај

Големина : 17х9х11 инчи( Lx Wx H), 43х23 х28 СМ(Lx Wx H), вашите миленици мора да бидат помали од оваа големина,инаку не

? 【Спецификација на исцелување на топката на скапоцен камен】 : Природен скапоцен камен Црвен јаспер кр

Забавен и уникатен додаток на страниците за белешки, честитки и многу повеќе! Овој пакет содржи шест 8,25х

Scroll