Ново
Wanjotec изолирано шише со вода половина галон со 4 чаши, голем бокал со вода од не'рѓосувачки челик, големо мотивационо шише со вода, мажи жени 64 мл вода колба за пиење т?

Wanjotec изолирано шише со вода половина галон со 4 чаши, голем бокал со вода од не'рѓосувачки челик, големо мотивационо шише

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 479.84

Овој голем вакуум со вакуум од 64 мл, изолирана од не'рѓосувачки челик, дури може да ја исполни вашата побарувачка за топла или топла вода за еден ден. 【Обезбедување на квалитет】 Wanjotech е професионален производител на шише со вода, ова големо шише со вода има лесен за употреба дизајн и цврсти материјали, ќе ве задоволи со својата сигурност и издржливост. Шише со вода од не'рѓосувачки челик е траен и практичен додаток за фитнес. Половина галон вода бокал изолиран со 4 чаши може да ве натера да уживате во забавата на голем проток на вода за пиење. Поголем капацитет ви дава повеќе забава на патот. И, ќе имате повеќе време да направите други домашни задачи, некои читања или јога без да се грижите за пиење, што е толку погодно и ефикасно за вашиот живот. 【Различни сценарија за употреба】 Ова шише со вода од 1/2 галон има рамно дно и може да се носи во багажникот. 【Хуманизиран дизајн】 Двоен wallиден вакуум изолирана мотивациска вода шише има нераскинлива школка од не'рѓосувачки челик, без BPA и запечатен капак. Изолираната чаша со рачка е многу лесна за носење. 2 години гаранција. Имаме претходно поставени 4 чаши од не'рѓосувачки челик за шише со вода од 64 мл, така што кога кампувате или пешачите, можете да уживате во вкусен пијалок или ладно пиво со вашето семејство. Без разлика дали сакате ладни пијалоци или топло кафе, можете да уживате во тоа долго време. 【Изолирана кригла и за топла и ладна】 Ова половина галон шише со вода е запечатено со вакуум, изработено е од не'рѓосувачки челик и може да издржи различни температури. 【Екстра големи шишиња со вода од не'рѓосувачки челик】 Шишето со вода има поголем капацитет отколку што можете да замислите, неговиот голем капацитет од 64 унци може целосно да задоволи 1 возрасен за цел ден пиење. Thiis Half Glon Water Jug е вашиот најсигурен партнер, не само како дневно шише со вода, туку и за употреба при патување, тренинг и пешачење. Изолираната чаша со рачка е многу лесна за носење. 【Екстра големи шишиња со вода од не'рѓосувачки челик】 Шишето со вода има поголем капацитет отколку што можете да замислите, неговиот голем капацитет од 64 унци може целосно да задоволи 1 возрасен за цел ден пиење.【Изолирана кригла и за топла и ладна】 Ова половина галон шише со вода е запечатено со вакуум, изработено е од не'рѓосувачки челик и може да издржи различни температури. Бидејќи пакетот е бела кутија, изберете обвивка за подароци ако ви треба поубав подарок.

За стоката

Слична стока во категоријата

【Параметри】 Проид модел : најголемиот дел МОФ / 1 W / P / J / 51 R; Моќ : 1 W; Отпорност : 51Ω ± 5%; Максимален напон : 3

Зебра ДТ етикета, хартија (2.25 x 4) (1 јадро) усогласеност на TAA Премиум, обложена директна етикета за термич

Цевката за заштита од залак ја штити цевката за заштита на залак ПВЦ за да спречи миленичиња да го гриза�

✅ Ставка : Закачете и канта за складирање на магацини ✅ Капацитет на тежина : 15 lb ✅ Материјал : пластика..

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за кој било обожа�

1 [Прилагодено дизајнирање] : Совршено вклопување за PS4 Pro.Not компатибилен со PS4 SLIM и PS4 оригинал 2 [Силна и и�

Надградената кука за пастири од 5 погр Во споредба со другите куки кои имаат само 2 или 3 изложби, куката н

Димензија : 19.3x11.8x15,9 инчи (49x30x40,5 см), погодно за сместување на повеќе од 20 парчиња тенка облека Материјал :

Име на производот : Вметнување на конец на жица; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; Тежина : 20g Содржина на

Метрички не'рѓосувачки челик заврши со хексадецимални ореви M2 x .4 Груба нишка Количина 25 Бродот од Соеди

Практично нераскинлива облека од камбана се спротивставува на абење и солза волумен Униформа 1 / 2 ”(1,27 с

▲ 〈Единствено апстрактно сликарство : Оваа апстрактна платно печатена wallидна уметност е оригинална к�

Материјал од не'рѓосувачки челик, силен и издржлив Исчистете го ѓубрето на гуми за да спречите пукање на

Лесно за наоѓање : Сите завртки и додатоци се сместени во цврста пластична кутија со прегради за да може�

Големина : дијаметар на куќиштето 1,25 инчи / 3 см, најлон јаже должина што се повлекува 24 инчи / 60см, тежина 0

Канти за отпадоци се карактеризираат со широк бункер за лесен пристап до содржината и држач за предна е�

【Она што ќе го добиете】】 ќе добиете дискови за пескарење од 8 парчиња 1500 Клогирање и сечење перформанс�

Материјал : Висок квалитет од 188 не'рѓосувачки челик, голема јачина и добра отпорност на корозија за да с�

Статуи на отворено со соларна енергија : Обновлива и чиста енергија напојувана од електрична енергија, �

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот

Исто така одлично како организаторите на плакарот и складирањето, фиоките за складирање, организаторот

Големина : 6 инчи / 8 инчи Секачи за жици, клешти, легура Погодно за : Поправка на основата Серија : SolidPliers Г

Сензор за притисок на сензорот за температура НАПРАВЕНО ВО КИНА Бесплатна испорака по епакет...

Метод на инсталација : Тип на земјиште Фотографиите се сите сцени на овој производ и не содржат други пр�

Фази за заклучување Фази за заклучување Фаза на заклучување на јамки : Направено од висококвалитетна ле

Мека оригинална чанта од кожни монети од популарната марка Visconti Затворање на затворање отворено до кож�

Најдобар подарок за секоја пригода Висококвалитетни налепници за различни тастатури Десктоп, лаптоп и

Без модел Молња Без модел Молња Машинските завртки често се користат со ореви, но исто така честопати се

Копчињата се лизгаат во и надвор од јамката исклучително лесни, но се заклучени целосно безбедни кога т�

Издржлива и издржлива Алатката за лост на гумата е изработена од тешки зацврстен челик, изработен од за

Scroll