Ново
Exongy SSR-60AA 80AA 100AA реле Единечна фаза AC Контрола AC 70-280VAC до 24-480V топлински мијалник 60A 80A 100A AA Solid State Relay

Exongy SSR-60AA 80AA 100AA реле Единечна фаза AC Контрола AC 70-280VAC до 24-480V топлински мијалник 60A 80A 100A AA Solid State

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 651.20

Релеи. Чекор 1 : Cheoseacorrect Control Modeaa-Accontrolacda-dccontrolacddd-dccontroldcva-controland Adjuststep2 : Cooseacecorrect Type Currentofequipment/сооднос = струја 10%.Step3 : Избор за изборот.PS : Our Heat Sink Lude2 Screps (forinstallheatsink) andapack Ofthermalcompound (isappliedtothebottomofthesr) Забелешка : Внатрешноста на релето на цврста состојба е полупроводник. Полупроводнички прекинувач е не-физички прекинувач за контакт. Ако користите мултиметар диода или отпорник за тест, секогаш покажува состојба на висока импеданса, (мултиметар светло црвена). Користењето на ламбата со блескаво како оптоварување е очигледен начин за тестирање на континуитет.

За стоката

Слична стока во категоријата

Одлична метална занаетчија】 Нашиот штанд е изработен од здрав метален челик, површината на истиот усво

Шипките за абење со сноРаботи се направени од најквалитетен, ладно валани челик за зацврстување на куќи

[Спецификации]ДИГАТ ДИА Должина на бит за вежба : 11мм / 0,43инчи, 21мм / 0,83инчи; Шанк Дија : 0,7мм / 0,027инчи, 1,8�

100% Кожа Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Стилски : рачно изработен мокасин за возење во стил на в

? 【Спецификација на исцелување на топката на скапоцен камен】 : Природен скапоцен камен Црвен јаспер кр

Синџирот на гуми за замена на ROP Shop 2 доаѓа како што е прикажано на првата слика Гуми не се вклучени Забел�

●Лцд Вшмукување Чаша ● отстранувањето На Дисплејот е најризичниот дел при поправка на уредите...

Превртен челичен амортизер за зголемен одговор и помалку таложење на топлина Пролет стапки и шок венти�

Ги заменува следниве игли : Acutex 310iie, 312 / III, 315 / III, 320 / III; Акаи РС100, РС120; Астатичен N18017d; Хитачи ДССТ103; Кенву�

Светли идеи 500g Асортирана хартија во боја на ткивото во боја се испорачуваат во чиста полибаг за дополн�

Scroll