Ново
Exongy SSR-60AA 80AA 100AA реле Единечна фаза AC Контрола AC 70-280VAC до 24-480V топлински мијалник 60A 80A 100A AA Solid State Relay

Exongy SSR-60AA 80AA 100AA реле Единечна фаза AC Контрола AC 70-280VAC до 24-480V топлински мијалник 60A 80A 100A AA Solid State

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 651.20

Релеи. Чекор 1 : Cheoseacorrect Control Modeaa-Accontrolacda-dccontrolacddd-dccontroldcva-controland Adjuststep2 : Cooseacecorrect Type Currentofequipment/сооднос = струја 10%.Step3 : Избор за изборот.PS : Our Heat Sink Lude2 Screps (forinstallheatsink) andapack Ofthermalcompound (isappliedtothebottomofthesr) Забелешка : Внатрешноста на релето на цврста состојба е полупроводник. Полупроводнички прекинувач е не-физички прекинувач за контакт. Ако користите мултиметар диода или отпорник за тест, секогаш покажува состојба на висока импеданса, (мултиметар светло црвена). Користењето на ламбата со блескаво како оптоварување е очигледен начин за тестирање на континуитет.

За стоката

Слична стока во категоријата

Econtrolly Заменете го далечинскиот управувач погоден за Apple TV Player A1842 MQD22 MP7 P2 A1625 MGY52 MLNC2 A1427 A1469 MD199 A1378 MC572 A1218 MA71

Супер вредност Нашиот американски орел и знаме со тематски надувување доаѓа со жици и влогови...

Истиот работен ден испорака !! Супериорен квалитет и издржливост : EAI заптивките на маслото се дизајнира�

Овој адаптер за напојување со висококвалитетна замена од 18 V е компатибилен со Bose Sound Link I, Sound Link 1 безжиче

Овој голем вакуум со вакуум од 64 мл, изолирана од не'рѓосувачки челик, дури може да ја исполни вашата поб�

Користете ги овие големи полиња со поли за да покриете опрема и палети Опфаќа штити поголеми предмети о�

Сензор за притисок на сензорот за температура НАПРАВЕНО ВО КИНА Бесплатна испорака по епакет...

Совети за засилување : За да добиете подобро искуство за запечатување, ве молиме не топете го восокот пр�

На покривот има и привлечна завршница на јаглен што одговара на повеќето екстериери.4" Вкупно површина з

Оперирана батерија со жици на светла : 4 пакувања од 5 милиони светла жици доаѓаат со 50 квалитетни и светл

1 компјутер 10мм носат 30мм мозочен удар CDJ2 B мини пневматски цилиндар на воздухот 1 компјутер 10мм носат 30м�

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Големина на производот : 3,1 x 3,5 инчи (8 x 9 cm), 8,7 fl oz ( М

✅ 【Димензија】 Големина на низата : M8; Тема на темата : 1,25мм / 0,05 "; висина : 12мм / 0,47"; Надворешен дијамета

Квалитет на ресторанот со лесен, но сепак издржлив изградба на не'рѓосувачки челик, оваа купола е погод�

Специјална белешка : Овој прекинувач за копче е пролетен прекинувач за самостојно ресетирање (Контрола

Големина : 6 инчи / 8 инчи Секачи за жици, клешти, легура Погодно за : Поправка на основата Серија : SolidPliers...

Боја : Бела, напон : 250 V Е паметен уред : не Тековна : 6а Материјал : пластика Карактеристики : Рокерски прек�

[Време на испраќање] : 12 дена, Проценето време на пристигнување : 1225 дена, ако имате какви било прашања, ве�

Метод на инсталација : Тип на земјиште Фотографиите се сите сцени на овој производ и не содржат други пр�

7 стапки во должина Лесната низа е потопна Пакетот за батерии не може да се потопи Вклучува вклучен и иск

Производ 1 : бел, 40 "x28" табли за приказ Производ 1 : 28 "Висина, 10" широки панели, 20 "широк центар...

Кожа Издржлив и отпорен на нечистотија, исклучителна изработка и прецизно жици Елегантниот дизајн на к�

Практично нераскинлива облека од камбана се спротивставува на абење и солза волумен Униформа 1 / 2 ”(1,27 с

Scroll