Ново
VCT Installer Demover Pliers за тегови на тркала биланс на бандажи за автоматска алатка за гуми со чекан

VCT Installer Demover Pliers за тегови на тркала биланс на бандажи за автоматска алатка за гуми со чекан

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

* Инсталира, отстранува, исекува и затегнува многу видови тегови на тркалото на клип. * Се одликува со специјална, без марка инсталација на специјално обложени тегови на тркала што се користат на алуминиумските тркала. * Обложени рачки за удобност. * Челик на хром молибден. * Инсталира, отстранува, исекува и затегнува многу видови тегови на тркалото на клип. * Се одликува со специјална, без марка инсталација на специјално обложени тегови на тркала што се користат на алуминиумските тркала. * Обложени рачки за удобност. * Челик на хром молибден. Инстали, отстранува, исекува и затегнува многу видови тежини на тркалото на клип * има специјална, бесплатна инсталација на специјално обложени тежини на тркалото што се користат на алуминиумските тркала * обложени рачки за удобно зафат * челик со хромирани молибден.

За стоката

Слична стока во категоријата

Дијаметар на сечење : 18мм, теренот : 1,75мм, насока на сечење : десна рака, класа на точност : H2 Материјал : Пр�

【Пакет и големина : : Вкупно 50pcs 12,6*8.7in / 32*22cm замрзнати патенти со патент пластични кеси, дебелина од 3 м�

Мека оригинална чанта од кожни монети од популарната марка Visconti Затворање на затворање отворено до кож�

✅ Ставка : Закачете и канта за складирање на магацини ✅ Капацитет на тежина : 15 lb ✅ Материјал : пластика..

Микро прекинувачи Се користи во домашни уреди, аудио, играчки, глувче, деловни машини, комуникациска опр

Големина : дијаметар на куќиштето 1,25 инчи / 3 см, најлон јаже должина што се повлекува 24 инчи / 60см, тежина 0

41 '' Должина : 73cm / 28.31'' Color : Сина големина од 034 светло : Средните промоции можат да варираат во зависност о�

Овој голем вакуум со вакуум од 64 мл, изолирана од не'рѓосувачки челик, дури може да ја исполни вашата поб�

Мултифункционална, отпадоци конзерва е погодна и прекрасна за дневна соба, спална соба, кујна, бања...

Без модел Молња Без модел Молња Машинските завртки често се користат со ореви, но исто така честопати се

Најдобар подарок за секоја пригода Висококвалитетни налепници за различни тастатури Десктоп, лаптоп и

Практично нераскинлива облека од камбана се спротивставува на абење и солза волумен Униформа 1 / 2 ”(1,27 с

Само знаме *** Пол се продаде одделно *** Висок 2 1 / 2 или 3 стапки x 12 стапки Супер тешки полиестерски плетен �

【Она што ќе го добиете】】 ќе добиете дискови за пескарење од 8 парчиња 1500 Клогирање и сечење перформанс�

Исто така одлично како организаторите на плакарот и складирањето, фиоките за складирање, организаторот

Propeller, 20, CCW, за употреба со број 38 GM19, 38 GM20, 38 GM21, 38 GM22 техничка спецификација Propeller, 20, CCW, за употреба со број

Сензор за притисок на сензорот за температура НАПРАВЕНО ВО КИНА Бесплатна испорака по епакет За компре�

【Премиум квалитет】 : Овој случај со моливи е изработен од висококвалитетна кожа ткаенина, која е супер

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот

Sioux Valve Седиште за мелница Стоунс алуминиум оксид бел 24 парчиња и држач Фул комплет АИ Алатки и подобрува

【Вклучува】 7парчиња 1 / 4 "погон на хексадецимален бит (H2, H2.5, H3, H4, H5, H5.5, H6); 5парчиња 3 / 8" Drive Hex Socket (H7, H8, H9, H10,

【3 режими на осветлување】 Flyhoom LED кампување Фенер е дизајниран со 3 режими на светлина за исполнување на

Печатач за прием на мало Po S; RP80; Димензии 7,6 x 5,7 x 5,8; ширина на печатење 2,8 инчи Голема брзина; висока резол�

Статуи на отворено со соларна енергија : Обновлива и чиста енергија напојувана од електрична енергија, �

Големина : 6 инчи / 8 инчи Секачи за жици, клешти, легура Погодно за : Поправка на основата Серија : SolidPliers...

Копчињата се лизгаат во и надвор од јамката исклучително лесни, но се заклучени целосно безбедни кога т�

Потекло : CN (потекло) Број на модел : 002 Класификација : сушени цвеќиња IS_Customized : No Style : Цвет Потекло : CN (поте

Овој адаптер за напојување со висококвалитетна замена од 18 V е компатибилен со Bose Sound Link I, Sound Link 1 безжиче

Scroll