Ново
Petrosoft Rongta POS и Cash Office Thermal Abtiment Printer со Guilotine Auto Cutter за мали бизниси и системи за продажба на средни деловни активности

Petrosoft Rongta POS и Cash Office Thermal Abtiment Printer со Guilotine Auto Cutter за мали бизниси и системи за продажба на

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Печатач за прием на мало Po S; RP80; Димензии 7,6 x 5,7 x 5,8; ширина на печатење 2,8 инчи. Голема брзина; висока резолуција; печатач управувано од софтвер; Приклучете и играјте апликација. Внатрешно напојување компатибилен со POS системите. Мал стапало; капка и печатење на хартија за вчитување; Mountиден монтиран. Вклучува гаранција од 1 година. Печатач за прием на мало Po S; RP80; Димензии 7,6 x 5,7 x 5,8; ширина на печатење 2,8 инчи. Голема брзина; висока резолуција; печатач управувано од софтвер; Приклучете и играјте апликација. Внатрешно напојување компатибилен со POS системите. Мал стапало; капка и печатење на хартија за вчитување; Mountиден монтиран. Вклучува гаранција од 1 година. Изберете го најсигурниот печатач за термички приемни за POS за да се поврзете со вашата продавница за погодности, бензинска пумпа или малопродажба Rongta POS приемниот печатач се движи со голема брзина - 9,8 инчи во секунда - и може да печати 60 милиони линии. Термичкиот печатач вклучува гилотин авто-секач со 1 милион намалувања за да можете да се потпрете на вашиот печатач за термички прием за да работите напорно за вас 24/7 без дефект. Детали за производство : Вградено напојување; Спуштете и печатете го вчитувањето на хартијата; Вклучен кабелски врски приклучок и апликација за репродукција; внатрешно напојување; USB сериски етернет порта хоризонтална или вертикална ориентација и монтирање на wallидот; Црната висока моќност компатибилна со вашиот POS систем вклучува 1-годишна гаранција; Ве молиме контактирајте ја нашата поддршка за клиенти во гарантен период ако не сте задоволни, најдобро работи со Smart Pos!.

За стоката

Слична стока во категоријата

За да ја одбележиме оваа луда година, ние ви претставуваме уникатни и смешни божиќни украси кои се одлич

【Мултифункција】 : Клуберот на држачот на лековите не ги задржува вашите дневни лекови, но исто така мож

Направен со висококвалитетна пластика овој послужавник не само што ќе го задржи својот pleasетски пријат�

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Дел за замена Дел за замена Центар за елемент

[12 вклучени пакет] 12 приклучоци за приклучоци за електрични приклучоци во САД или исти спецификациски е�

Тенант 377505 појас за модели на тенант 5700, 5700 EE, 5700 XP, 5680, 7080, 7100, 7200, & T15 Висок квалитет на дел за многу ниска ц

Ако е побезбедно 【Рачно ткаење】 процес на ткаење на искривување и ткаење, постигнете фино и деликатна �

Може да се користи за раст на бебето, loveубовна приказна, среќно семејно време и други посебни работи...

1 Уредот е идеален и едноставен уред за ентузијасти во спорт на отворено 2 Обезбедува широки и точни инфо

крпа Бенд за истегнување на фитнес : Лесен и преносен, погоден и за вежбање дома и за носење во салата Поз

Истиот ден Испорака Нарачајте до 15 часот EST M F Истиот ден Испорака Нарачајте до 15 часот EST M F 100% автентич�

Изграден во САД Печатено на трајни 16oz Винил Долготрајно избледено отпорно на отворено УВ мастило...

? Нов дизајн : Нема лепак! Забелешките на тастатурата може да се отворат и затворат клучот...

Производите на Winco се направени за да ги исполнат високите побарувања на кујната Доверлив и сигурен...

Материјал : најлон Дијаметар на четки : 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 16, 20 и 24 мм (1 / 16, 1 / 9, 1 / 6, 1 / 5, 1 / 4, 1 / 3, 1 / 2, 2 / 3, 3 / 4 и 1 во) В�

Систематизирајте ги кабинетите за поднесување и решенијата за складирање на канцеларијата...

Материјал : Големина : 31x25mm Тип на прекинувач : прекинувач за рокер Боја : црна, црвена, жолта, буле Матери

Наменето за употреба на апликации за фиоки за кутии до 24 "Широко Вклучува" Touch Open "Технологија што држи фи

12 индивидуални компоненти x1 од; Прилагодено PCB, 2клеточна АА батерија терминал x2 од; Жолти LED, 10μF конденза

Цена за : Секој број на столбови : 8 Број на позиции на прекинувачот : 6 Агол на фрлање : 60 ° Контакт струја AC

Различни големини : 24 парчиња притиснете на ноктите со 12 големини за да изберете, секоја големина има 2 п�

Славини со права светлина произведени со HSS за употреба преку и апликации за слепи дупки Повеќе опции за

Материјал на сечилото : TCT (тонфрам карбид) лопати Големина : 82x5.5x1.1mm Најтешко, најтрајно 31 / 4 инчен планер

Лесно За Отворање : наградуван дизајн, со задоволувачки пролетен отворен дизајн, потребно е само помалк�

500мл Шише За Дозирање со врвот на пумпата Доказ за истекување за разлика од многу други пумпи на пазарот,

Дизајниран со високо квалитетен ПЕТ филм увезен од Јапонија што е тоа што е тоа што е увозник од Јапониј�

Пакетот вклучува : 4 гумени вибрации на изолатори 1 "Гума дијаметар 3 / 8" висина на гума 5 / 1618 Теми за навој �

【Самостојно лепило, добра лепливост, нема штета на фиоката, кабинетот и countertop】 кора и лепена винил конт

Scroll