Ново
Yt 45# челични пристрасни клешти дијагонални клешти вилици го исклучија силното стрижење на третманот со слаба топлина

Yt 45 челични пристрасни клешти дијагонални клешти вилици го исклучија силното стрижење на третманот со слаба топлина

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1304.00

Големина : 6 инчи / 8 инчи. Секачи за жици, клешти, легура. Погодно за : Поправка на основата. Серија : Solidus Pliers. Големина : 6 инчи / 8 инчи. Секачи за жици, клешти, легура. Погодно за : Поправка на основата. Серија : Solidus Pliers. Должина на количината : 200 (мм) Карактеристики : World Wideweight : 266 (g) Shank Suspontial : Pvccut Дијаметар : 2 (mm) Стегач значителна : 45 # челик за челик Должина на рачката : 45 (мм) Должина на стегачот : 155 (мм).

За стоката

Слична стока во категоријата

? Нов дизајн : Нема лепак! Забелешките на тастатурата може да се отворат и затворат клучот Подобрете го в�

Бит за вежбање со должина на работни места во ЧикагоЛатбер, серија : 150 WLPTC, Империјал, 13 / 32 во вежбафракци

Истиот ден Испорака Нарачајте до 15 часот EST M F Истиот ден Испорака Нарачајте до 15 часот EST M F...

1ООО% ВОЗДУШНО И ОТПОРНО НА ИСТЕКУВАЊЕ херметички запечатени стаклени бенто кутии отпорни на истекувањ

Тест опремени за да се обезбеди соодветна опрема Во согласност со важечките прописи ТОЧКА...

Материјал на сечилото : TCT (тонфрам карбид) лопати Големина : 82x5.5x1.1mm Најтешко, најтрајно 31 / 4 инчен планер

Ако е побезбедно 【Рачно ткаење】 процес на ткаење на искривување и ткаење, постигнете фино и деликатна �

Високо конфигуриран хардвер : Брзо Реактивно и Стабилно Работење Мулти Опции, пронајдете ја соодветнат�

Ултратенок сјајно заштитен филм на екранот дизајниран специјално за HP Dream Color Z27 X G2 Кристално чиста опти�

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

Име на производот : мебел што се поврзува како фитинг; Содржина на пакетот : 2 парчиња x навојна шипка, нек�

Shank Dia : 6mm (приближно 1 / 8inch), проверете дали овој бит одговара на вашите ротациони алатки; Големина : Голем

Големина : 420мм Х 210мм Х 154мм Изработен од висококвалитетен материјал од алуминиумска легура 20х20, цврст и

Релеи Релеи5 парчиња 14 Пина 27ММ Дин Железнички Панел Монтиран Електромагнетен Приклучок За Реле За Напо

Направен со висококвалитетна пластика овој послужавник не само што ќе го задржи својот pleasетски пријат�

Scroll