Ново
Yt 45# челични пристрасни клешти дијагонални клешти вилици го исклучија силното стрижење на третманот со слаба топлина

Yt 45 челични пристрасни клешти дијагонални клешти вилици го исклучија силното стрижење на третманот со слаба топлина

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1304.00

Големина : 6 инчи / 8 инчи. Секачи за жици, клешти, легура. Погодно за : Поправка на основата. Серија : Solidus Pliers. Големина : 6 инчи / 8 инчи. Секачи за жици, клешти, легура. Погодно за : Поправка на основата. Серија : Solidus Pliers. Должина на количината : 200 (мм) Карактеристики : World Wideweight : 266 (g) Shank Suspontial : Pvccut Дијаметар : 2 (mm) Стегач значителна : 45 # челик за челик Должина на рачката : 45 (мм) Должина на стегачот : 155 (мм).

За стоката

Слична стока во категоријата

Карактеристики на спецификациите : точна матрица, детално боење, јасни линии, униформни пропорции, висо�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Ruffle Butts се гордее што е компанија со

Тест опремени за да се обезбеди соодветна опрема Во согласност со важечките прописи ТОЧКА Наведените п�

Материјал на сечилото : TCT (тонфрам карбид) лопати Големина : 82x5.5x1.1mm Најтешко, најтрајно 31 / 4 инчен планер

Истиот ден Испорака Нарачајте до 15 часот EST M F Истиот ден Испорака Нарачајте до 15 часот EST M F...

Изграден во САД Печатено на 9oz Мрежна винил Долготрајно избледено отпорно на отворено УВ мастило...

Славини со права светлина произведени со HSS за употреба преку и апликации за слепи дупки Повеќе опции за

Дигитален приказ на светлина : Елиминирајте ја проблемот со погодување и изберете од кој влез...

【Самостојно лепило, добра лепливост, нема штета на фиоката, кабинетот и countertop】 кора и лепена винил конт

Поврзувањето со жицаОотпорна на влијанието нема да ја изгуби својата форма Рециклирајте го обредот во �

Scroll