Ново
X-Gree M8X13MMX24MM 304 не'рѓосувачки челик Femaleенски нишки хексадецимални прицврстувачи 4PC (M8X13MMX24MM 304 ROSCAS hembra de Acero Inoxidable Tuercas Hexagonales sujetadores 4PCS

X-Gree M8X13MMX24MM 304 не'рѓосувачки челик Femaleенски нишки хексадецимални прицврстувачи 4PC (M8X13MMX24MM 304 ROSCAS hembra

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

Ширина на хексадецимација : 13мм / 0,5 "; Големина на низата : M8 / 0,31" (г). Висина : 24мм / 0,94 "; Име на производот : Хекс орев. Содржина на пакет : 4pcs x хексадецимален орев; главна боја : сребрен тон. Материјал : 304 не'рѓосувачки челик (материјал : Acero Inoxidable 304. Тежина : 76g (пезос : 76g. M8x13mmx24mm 304 не'рѓосувачки Челична женска нишка хексадецимални прицврстувачи на ореви 4pc Shex глава, женски навој внатре, метрички ореви, 304 материјал од не'рѓосувачки челик. Користено широко за завртки или завртки. Опис во Spanish M8x13mmx24mm 304 Roscas hembra de dee acero inoxidable tuercas hexagonales sujetadores 4pcsancho del ’’ ’ '; Тамањо де Роска : M8 / 0.31' '(d) altura : 24 mm / 0,94' '; Nombre del Producto : Tuerca Hexagonal Contenido del Paquete : 4pcs x tuerca Hexagonal; Color Ginder : Tono Plateadomatery : Acero inoxidable 304peso : 76g : 76g : 76g : 76g : 76g : 76g : 76g : 76g : 76g .

За стоката

Слична стока во категоријата

? Белешки : Поради поставките за мониторирање, монитор на дефиниции за пиксели, не можеме да гарантирам�

Карактеристики на спецификациите : точна матрица, детално боење, јасни линии, униформни пропорции, висо�

Овој Производ Е : Нов Заменува Деловиброј На Врската НИ2502121 Може да има алтернативен модел...

【Мултифункција】 : Клуберот на држачот на лековите не ги задржува вашите дневни лекови, но исто така мож

【Самостојно лепило, добра лепливост, нема штета на фиоката, кабинетот и countertop】 кора и лепена винил конт

Материјал на сечилото : TCT (тонфрам карбид) лопати Големина : 82x5.5x1.1mm Најтешко, најтрајно 31 / 4 инчен планер

Обука Обука Обувки Машки Тц01 Обука Чевли Обука Обука Обувки Машки Тц01 Обука Чевли...

крпа Бенд за истегнување на фитнес : Лесен и преносен, погоден и за вежбање дома и за носење во салата Поз

Есенцијална за безбедност на бебиња и деца Со леплива лента, лесен за инсталирање Флексибилно и не лизг�

Ултратенок сјајно заштитен филм на екранот дизајниран специјално за HP Dream Color Z27 X G2 Кристално чиста опти�

? Нов дизајн : Нема лепак! Забелешките на тастатурата може да се отворат и затворат клучот Подобрете го в�

Производот е лесен за употреба Производот е издржлив Производот е произведен во Кина Се намалува побрз�

Име на производот : 3М48ТАФмакара за тајминг За ширина на ременот : 10мм Внатрешен дијаметар : 8 / 10 / 12 / 12.7 / 14

Наменето за употреба на апликации за фиоки за кутии до 24 "Широко Вклучува" Touch Open "Технологија што држи фи

●Претворете Го Вашиот Видео Статив Од Сад од 100мм Во Стандарден Држач За Обетка Од 3 / 8 Инчи ●Целиот Мета

Гаранцијата на производителот не може да се примени Боја : Печат Големина : Прибл 2.1 х 0.9 х 1.0 инчи (54 х Мате

Име на производот : отпорник сместен со алуминиум; Содржина на пакет : 3 парчиња X алуминиум сместен отпор

180мм x 75мм Правоаголен метален обвивка за капакот на капакот Обложена со кокошка за храна Одликувајќи се

Цена за : Секој број на столбови : 8 Број на позиции на прекинувачот : 6 Агол на фрлање : 60 ° Контакт струја AC

Различни големини : 24 парчиња притиснете на ноктите со 12 големини за да изберете, секоја големина има 2 п�

Погледнете го насловот за компатибилни модели Обезбедете целосна заштита за тастатурата против прашин

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

За да ја одбележиме оваа луда година, ние ви претставуваме уникатни и смешни божиќни украси кои се одлич

Пакетот вклучува : 4 гумени вибрации на изолатори 1 "Гума дијаметар 3 / 8" висина на гума 5 / 1618 Теми за навој �

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Дел за замена Дел за замена...

Голем капацитет 12 кабинет за чевли за оддели Долниот слој може да биде уверен да ги сака чизмите...

Име на производот : Бариера Терминал Лента;Рејтинг : 600 V 45 A;Столбови : 10 Позиција, Двоен Ред...

Изграден во САД Печатено на трајни 16oz Винил Долготрајно избледено отпорно на отворено УВ мастило Печат�

Дизајниран со високо квалитетен ПЕТ филм увезен од Јапонија што е тоа што е тоа што е увозник од Јапониј�

Scroll