Ново
Burkit M18 x 1,75 конец Допрете десна рака, HSS M18 x 1,75 директно флуидна машина Допрена

Burkit M18 x 1,75 конец Допрете десна рака, HSS M18 x 1,75 директно флуидна машина Допрена

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 265.44

Дијаметар на сечење : 18мм, теренот : 1,75мм, насока на сечење : десна рака, класа на точност : H2. Материјал : Произведено со калење со висока температура од 6542 челик со голема брзина (М2), со поголема цврстина и отпорност на абење. Технологија : Директно флуиран дизајн, брзо отстранување на чипови и без блокирање Направете ги вашите навои да ги обработувате побрзо и полесно. Апликации : широко користени во леано железо, бакар, месинг, абразивен челик, челик A3 и други метални материјали за обработка на навои. Пакет вклучуваат : 1 компјутер Метрика M18 X1.75мм Допрете. Ве молиме, не заборавајте да преземете заштитни мерки кога работите, треба да носите очила и заштитни нараквици. Пред да се прислушува, потврдете дали дијаметарот на тркалезната дупка е соодветен. Бидете сигурни да изберете соодветно масло за сечење за комплексот процес на прислушување и нанесете анти-масло за одржување по употреба. Кога прислушувате, контролирајте ја брзината според цврстината на материјалот, неопходно е да додадете вода или течноста за ладење за да се спречи прекумерна температура и да се намали загубата на чешма. Директен дизајн на флејта, изработен од 6542 челик со голема брзина. Се користи за обработка на навои од различни преку дупки или плитки слепи дупки, а слепите дупки не можат да се обработат. Може да обработува бакар, месинг, челик А3, алуминиум, леано железо и други материјали. Општо се користи во врска со машини за прислушување, интегрирани вежби за клупи, CNC струготини, центри за машинска обработка, итн. Рачна обработка е исто така рачна обработка. Кога работите, контролирајте ја брзината според цврстината на материјалот, колку е поголема цврстината на преработениот производ, колку е побавна брзината.

За стоката

Слична стока во категоријата

●Големина на производот € Свети Јуда Позлатен Ѓердан Должина : 20 инчи ●Класичен Дизајн●Свети Јуда Тад

It лесно се облекува и соблекува и одговара на друга облека Ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок

** * Елегантен,, Модерен Дизајн, Овој компјутерски звучник не е само технички иновативен, туку и иновативе

●СОВРШЕН за БЕБИЊА и МАЛИ ДЕЦА : Секој прибор во нашиот комплет од нерѓосувачки челик доаѓа со заоблени

Големина : 17х9х11 инчи( Lx Wx H), 43х23 х28 СМ(Lx Wx H), вашите миленици мора да бидат помали од оваа големина,инаку не

Светли идеи 500g Асортирана хартија во боја на ткивото во боја се испорачуваат во чиста полибаг за дополн�

Произведено во Сад Висина на пакетот : 10,0 см Должина на пакетот : 10,0 см Ширина на пакетот : 10,0 см Системите

Големина : 4,4 см x 4,4 см (1,7 инчи x 1,7 инчи) кога е склопено; 6,4 см (2,5 инчи) во должина кога легнува Класификаци�

Корсаирексклузивен софтвер автоматски го открива центарот на гравитација во реално време, овозможувај

[Спецификации]ДИГАТ ДИА Должина на бит за вежба : 11мм / 0,43инчи, 21мм / 0,83инчи; Шанк Дија : 0,7мм / 0,027инчи, 1,8�

100% Полиестер Рачно Миење Девојки темна Кралица црн и светло сив фустан со лелеави долги ракави и здолни�

Широко користено : Може да направи прекрасни албуми со фотографии, убави украсни слики и подароци, особе

Оваа играчка за мачки може да и помогне на вашата мачка да остане активна, да вежба повеќе и да го зголем�

Перница за бременост за жени е доволно долга за да се протегате и да го поддржувате вашето тело Внатрешн

Големина : нашата декоративна чинија има 4 големини од 6 инчи / 7 инчи / 8 инчи / 10 инчи Овој производ вклучув

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури со кукли, таксидермија и други проекти �

Scroll