Ново
Pioneer Photo 100Page Магнетски албум TR-100 Фото албуми и додатоци, боите може да се разликуваат

Pioneer Photo 100Page Магнетски албум TR-100 Фото албуми и додатоци, боите може да се разликуваат

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Исчистете ги пластичните преклопувачки самолепливи страници држете ги фотографиите безбедно. Ги држи сите отпечатоци од големина до 5x7 - вклучува : 50 листови (100 страни). Acceptе прифати до 40 дополнителни страници за магнетно полнење SRF-1200. Користена област на страница : 7-3/4 x 10-3/4 страници-Биндер со 3 прстени има 2 "О-прстени распоредени 4-1/4" Освен-Целокупни димензии на албумот : 11 "W x 11-3/ 8 "H x 2-3/4" длабоко. Исто така, достапно со дизајнерско покритие-без киселина. Чиста пластична преклопна самолеплива страници држат фотографии безбедно. Освен-целокупните димензии на албумот : 11 "W x 11-3/8" H x 2-3/4 "длабоко. Исто така достапно со дизајнерско покритие - без киселина. -Чиста пластична преклопна само-лепетка страници држат фотографии безбедно-ги држи сите отпечатоци од 5x7-вклучува : 50 чаршафи (100 страни)-ќе прифати до 40 дополнителни страници за магнетно полнење SRF-1200-употреблива област на страница : 7-3/4 x 10-3/4 страници-Биндер со 3 прстени има 2 "О-прстени распоредени 4-1/4" Освен-Целокупни димензии на албумот : 11 "W x 11-3/8" H X 2-3/4 "длабоко-исто така е достапен со дизајнерско покритие-без киселина.

За стоката

Слична стока во категоријата

Едноставно вклучете го вклученото напојување и УСБкабелот Автоматски препознаен од оперативниот сист�

Учењето по математика се забавуваше : Направете забавно учење каде и да е, во секое време со тоа што Кар�

Мерења 28 "x 39" x 32 "дрвена рамка и 31" x 40 "капакот на перница Куќа за вашите прекрасни пријатели Направени од

Пит од 5 / 8 инчи за големини 50 ланци Спреките со центри од двете страни се тип Ц, прскања со центри од една�

Компатибилен со : Galaxy Note 10 Note 10 PlNote 10+ SMN970 F, SMN970 U, SMN970 U1, SMN9700, SMN970 W, SMN9700, SMN970 N, SMN970 X All Model За производите : (со

Универзален влез на Aux : Без оглед на тоа каков уред за играње музика имате, како што се i Pod, паметен телеф�

Повеќенаменски : Користете го овој ранец со врвки на знамето на гордоста на виножитото како торби за веж

Вредност Пак & направен во САД Со овој пакет со вредности од 48 закачалки, нема да ви помогнеме за закачал

89% полиестер, 11% еластан Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Средна поддршка со вклопување �

Wallидни монтирани ретровизори Мултифункционално огледало со двојна намена, може да се користи како огле

Qmersive 3 D IMAX CINEMA® 360°панорамски широк поглед, џиновски визуелен празник на екранот, асферична оптичка леќа

●ТРИДЕЛЕН јаже за тренирање на силата на Раката ќе ви помогне да изградите сила и да ги потпрете мускул�

: 2.4 Г Поддршка 5 офлајн јазици : англиски / корејски / Јапонски / Кинески / француски Системски Јазици :

?ОРГАНИЗИРАЈТЕ И ЗАЧУВАЈТЕ КУЈНСКИ ПРОСТОРМалку Потресени дрвени бели сендвич пластични држачи за орг�

Професионални Индустриски Дупчалки, Изработени Од Квалитетни Материјали, Одлична Изработка И Издржлив

Надворешен клуч за повеќето големини за позитивен погон и поголеми можности за носење вртежен момент...

【Fitment】 : Fit 19822022 Most Harley Sportster 883 1200, Dyna Model ( Street Bob, Low Rider, Fat Bob, Wide Glide, Super Glide, Switchback FLD ), Softail Model ( Slim, Deluxe, Heritage So

Бренд : Меѓународно сребро Тип : Служење лажица Состав : Стерлинг сребро Производител : Интернационал Ом�

Големина : 12'''x16'''x3panel (вкупна големина од 3 парчиња ако се поставени заедно без простори е 36''x16 '') HD2566...

Scroll