Ново
MyVolts 18V Адаптер за напојување компатибилен со/замена за Bose SoundLink I, SoundLink 1 Безжичен Bluetooth звучник - САД Приклучок

MyVolts 18V Адаптер за напојување компатибилен со/замена за Bose SoundLink I, SoundLink 1 Безжичен Bluetooth звучник - САД Приклучок

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

Овој адаптер за напојување со висококвалитетна замена од 18 V е компатибилен со Bose Sound Link I, Sound Link 1 безжичен Bluetooth звучник. Приклучокот одговара на приклучокот за напојување на wallидот во САД 2-пински. Забележете : Овој адаптер за напојување од 18 V е погоден за модели на Sound Link кои имаат 17 -20 V „напишано на влезот на електрична енергија, затоа ве молиме проверете го вашиот звучен линк пред да го купите. Не е сигурен? Само прашајте не!“. Овој адаптер за напојување е дизајниран да ја исполни спецификацијата за напојување на звучникот на Sound Link I, Sound Link 1 безжичен Bluetooth звучник наведен овде - тој е точен напон, ампеража и големина на врвот. Го исполнува и надминува целиот стандард за безбедност на САД, има заштита од прекумерна моќност, прекумерна и кратка струја за да го заштити вашиот уред и е енергетски ефикасен. Овој адаптер за напојување со висококвалитетна замена од 18 V е компатибилен со Bose Sound Link I, Sound Link 1 безжичен Bluetooth звучник. Приклучокот одговара на приклучокот за напојување на wallидот во САД 2-пински. Забележете : Овој адаптер за напојување од 18 V е погоден за модели на Sound Link кои имаат 17 -20 V „напишано на влезот на електрична енергија, затоа ве молиме проверете го вашиот звучен линк пред да го купите. Не е сигурен? Само прашајте не!“. Овој адаптер за напојување е дизајниран да ја исполни спецификацијата за напојување на звучникот на Sound Link I, Sound Link 1 безжичен Bluetooth звучник наведен овде - тој е точен напон, ампеража и големина на врвот. Го исполнува и надминува целиот стандард за безбедност на САД, има заштита од прекумерна моќност, прекумерна и кратка струја за да го заштити вашиот уред и е енергетски ефикасен. Треба да го напојувате вашиот звук линк I, Sound Link 1? Предметот што го нудиме овде е компатибилно напојување со бренд на My Volts, кое може да се користи како замена за адаптерот за AC, првично доставен со вашиот звук на звук I, Sound Link 1 Безжичен Bluetooth звучник. Овој адаптер за напојување со високо квалитетен замена од 18 V од My Volts е гарантиран за да се гарантира на Бидете компатибилни со Sound Link Bose Sound Link I, Sound Link 1 Безжичен Bluetooth звучник. Приклучокот одговара на американскиот приклучок за напојување со 2 пини. ампеража и големина на врвот. Тоа ги исполнува и ги надминува сите стандард за безбедност на САД, карактеристики на надмоќта, прекумерна и заштита од кратки спој Допрете со My Volts преку, и ќе помогнеме - имаме 15 години во играта на електрична енергија, ги знаеме сите уреди и сакаме да им помогнеме на нашите клиенти да ја добијат токму предметот што им е потребна за да го решат нивниот проблем со моќта.

За стоката

Слична стока во категоријата

Квалитетните бели брановидни производи ги издвојуваат додека ги штитат од оштетување...

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Памучна Мешавина Направено во Сад Командантите худи е удобно и одлично за покажување тимска гордост во

ИЗДРЖЛИВИ И ЕКОЛОШКИ : кесите за сендвичи за повеќекратна употреба се создаваат како одговор на длабока

Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10"...

● [ОПТИМАЛНИ ПЕРФОРМАНСИ] : ocestore premium M3 N32337100 5btn Автомобил Клуч За Клучеви Далечински Управувач Без Клуч 1

Спецификација : Име : USB чекорнадолу напојување со напојување : A5268 Чип и Copper Dimensions : 37 * 47 * 18mmcurrent : 5 Максима

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

Бод Љубовник Подароци Кожа Лаптоп Врежани "Секогаш Запомнете дека Сте ПОХРАБРИ отколку што верувате ПО�

Материјал санитарните кеси за складирање салфетки се изработени од висококвалитетен памук, кој е цврс�

Материјал : ова смешно знаме е направено од полиестер,мала тежина,силни и издржливи,јасни и светли слики

【Protable Design】 Земете ги вашите материјали со вас каде и да одите! Обоениот молив случај има отстранлив рем

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

Одлична вредност : Ова е вистинска замена на филтерот за воздух на ХЕПА за да помогне ефикасно да ги филт

Материјал : Челик C45, не е зацврстен Предводена Спреките обележани со се изработени од сиво леано железо

Шема на завртки на возилото : 5х4, 25" или 5х108мм.Шема На Завртки на Тркалата : 5х4, 5" или 5х114, 3мм Дебелина : 1,75" �

Дизајн на запечатување : складирањето Храна има посебен механизам за запечатување кој може лесно да се �

Божиќен Календар За Доаѓање : Божиќното одбројување е возбудливо време за децата Еден начин да ги зголе�

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИН�

пајажина пајажина COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управув

1, Полнење до 5 уреди истовремено 2, следење во Реално време и прикажување на напонот на автомобилот...

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

Силиконски ленти 50 парчиња кои не се закачани залепени закачалки од дрво лепило силиконски затегнувачк

Четири режим на репродукција : Поддршка Bluetooth / U диск / TF картичка / Aux Play, ја исполнува вашата врска и игра

Синхроното тркало е изработено од алуминиумска легура со висока завршница Се користи во врска со време�

Пакетот Вклучува : 100 парчиња Тркалезни Диско Топчести Монистра за Изработка На Накит ❤ Пакување : Вис

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

67' 'ракав : 67cm / 26.50''size : 4xl биста : 151cm / 59.46 '' Рамо : 49,5cm / 19 Ве молиме контактирајте не во секое време ако имате

LED стринг на светла на отворено? Дизајнот на печурки навистина може да ви помогне во вас и вашите пријате

Огледало со продолжено прегледот на автомобилот ви помага да го зголемите вашето видно поле и да обезбе

Scroll