Ново
Налепница за Божиќни нокти на Ријонхо, затегнати дијаманти 3Д само-лепете дизајн на ноктите Божиќни налепници за нокти за нокти за зимска декорација на ноктите за н

Налепница за Божиќни нокти на Ријонхо, затегнати дијаманти 3Д само-лепете дизајн на ноктите Божиќни налепници за нокти за нокти

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

? [Подарок торба и дијамант за уметност на нокти] : getе добиете торба за подароци со случаен стил, кутија нокти, како што е прикажано на главната слика, кутија со нокти со случаен стил, 10 дијаманти од случаен стил, пар случајни мали обетки и Мало шише лепак. Може да му дадете целосна претстава на вашата фантазија и практична способност да ја искористите уметноста на ноктите што ја сакате, полна со изненадувања и очекувања, многу е забавно. ? [Лесно DIY] : Нашите украси се 3 D, само натопете ги украсите во лепак, залепете ги со пинцети или раце и почекајте лепак да се исуши, а потоа можете да ги носите! Нашите торби за подароци се одличен изглед, можете да ги пополните со јаболка или подароци!. ? [Цврсти и издржливи] : Нашите нокти се изработени од високо одделение ABS материјал, нокти и украси без никаква трага на мирис. Ноктите многу во согласност со нашата нормална дебелина на ноктите не е лесно да се пробијат, нема да им наштети на ноктите и на човечкото тело, ве молиме користете смело. ? Исто така е убав и изненадувачки подарок за девојки, сопруги, мајки и сестри. ? [Навремена услуга по продажбата] : Секој производ ужива во обезбедување на квалитет на производот и техничка поддршка за живот. Ние ќе ви обезбедиме 24-часовна услуга по продажба и ќе ви обезбедиме задоволителни решенија во секое време додека не бидете задоволни. ? [Подарок торба и дијамант за уметност на нокти] : getе добиете торба за подароци со случаен стил, кутија нокти, како што е прикажано на главната слика, кутија со нокти со случаен стил, 10 дијаманти од случаен стил, пар случајни мали обетки и Мало шише лепак. Може да му дадете целосна претстава на вашата фантазија и практична способност да ја искористите уметноста на ноктите што ја сакате, полна со изненадувања и очекувања, многу е забавно. ? [Лесно DIY] : Нашите украси се 3 D, само натопете ги украсите во лепак, залепете ги со пинцети или раце и почекајте лепак да се исуши, а потоа можете да ги носите! Нашите торби за подароци се одличен изглед, можете да ги пополните со јаболка или подароци!. ? [Цврсти и издржливи] : Нашите нокти се изработени од високо одделение ABS материјал, нокти и украси без никаква трага на мирис. Ноктите многу во согласност со нашата нормална дебелина на ноктите не е лесно да се пробијат, нема да им наштети на ноктите и на човечкото тело, ве молиме користете смело. ? Исто така е убав и изненадувачки подарок за девојки, сопруги, мајки и сестри. ? [Навремена услуга по продажбата] : Секој производ ужива во обезбедување на квалитет на производот и техничка поддршка за живот. Ние ќе ви обезбедиме 24-часовна услуга по продажба и ќе ви обезбедиме задоволителни решенија во секое време додека не бидете задоволни. [Подарок торба и дијамант за уметност на нокти] : getе добиете торба за подароци со случаен стил, кутија нокти, како што е прикажано на главната слика, кутија со нокти со случаен стил, 10 дијаманти од случаен стил, пар случајни мали обетки и Мало шише лепак. Можете да дадете целосна игра на вашата фантазија и практична способност да ја искористите уметноста на ноктите што ја сакате, полна со изненадувања и очекувања, многу е забавно!.

За стоката

Слична стока во категоријата

Памук / Полиестер Увезени Координира Со Колекцијата Постелнина За Бебиња Од Желади Овој координативен

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

●Лцд Вшмукување Чаша ● отстранувањето На Дисплејот е најризичниот дел при поправка на уредите Мало ли�

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД Над 19,000 прегледи со пет starвезди : Од проверени кли�

Се вклопува како што треба, прв пат, со сите влошки, залепени и разменети според спецификациите на ОЕ...

Материјал : брановидна хартија Функција : кревет за одмор за играње канџи за мелење топки Овална мачка н�

100% Полиестер Рачно Миење Девојки темна Кралица црн и светло сив фустан со лелеави долги ракави и здолни�

Моќ Додатоци Адаптери За Далечинско Управување Либерт Интелислот ЕВебКартичка За Управување СО ВЕБ Ка

Производ 2 : Крајна Керамичка Нелеплива : нелепливата површина за готвење Од Челик Готам е обложена три п

Идеално за најголема продуктивност^Следната генерација, SG (семе од гел керамика) жито^подобрена врска с�

Секој Касети За Батерии ЗА Замена НА АПЦ (РБЦ) е тестиран и сертифициран за компатибилност за враќање на

Кристално чиста вода Отстранува фосфати, силикати, мириси и предизвикувачи на боја растворени органски

●Големина на производот € Свети Јуда Позлатен Ѓердан Должина : 20 инчи ●Класичен Дизајн●Свети Јуда Тад

ЕДНОСТАВНА И БЕЗБЕДНА АЛТЕРНАТИВА НА БАЊИТЕ и ТУШЕВИТЕНефрагментираните ракавици За Перење Dymacare обезб

Ауди С4 Б59702 Д.О т усогласени линии за сопирачки од нерѓосувачки челик Машински алуминиумски капи Заград

? 【Спецификација на исцелување на топката на скапоцен камен】 : Природен скапоцен камен Црвен јаспер кр

Направено во САД Затворање на патент висат суво Опуштено вклопени широки панталони за мажи и жени Напра

Белтек 6444 ФЛИП КОМПЛЕТ 0913 Форд Ф150 Спб Кабина Краток Кревет Само 4" Заден Пад Задните комплети за преврту�

за жени униформни кошули за девојчиња v вратот долги ракави кошули за жени v вратот кошули жени вљубенит�

Големина на производот( W x d x h) : 3.3 x 4.3 x 4.7 инчи (8.5 x.Материјал : Керамика Земја На Производство : Јапонија...

Шипките за абење со сноРаботи се направени од најквалитетен, ладно валани челик за зацврстување на куќи

It лесно се облекува и соблекува и одговара на друга облека Ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок

Scroll