Ново
uxcell M35 Висока Брзина Челик Директно Стебло Пресврт Вежба Малку, Злато Оксид 5mm Вежба Дијаметар 250mm Должина

uxcell M35 Висока Брзина Челик Директно Стебло Пресврт Вежба Малку, Злато Оксид 5mm Вежба Дијаметар 250mm Должина

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Спецификации : Пресврт Вежба Битови Дијаметар : 5мм / 0.2-инчен; Должина Вежба Бит : 180мм / 7.09-инчен; Стебло Дијаметар : 5мм / 0.2-инчен; Вкупна Должина : 250мм / 9.84-инчен; 1 х Директно Стебло Пресврт Вежба Малку. [Јачина И Цврстина]- Изработен Од кобалтен челик М35 ХСС(Челик со Голема Брзина). Со висока цврстина и црвена цврстина, отпорни на абење и брзи перформанси на дупчење. [Површинска Обработка]- површинскиот третман со златен оксид ја зголемува цврстината на дупчалката, обезбедува подолг век на дупчење и подобри перформанси на дупчење и е потрајен и отпорен на корозија од необложените дупчалки. [Професионална И Самостојна Употреба]- Погоден За дупчење тврди материјали и тврди метали како леано железо, тврда пластика, но и меки материјали. Кога не може да навлезе, обидете се да ја прилагодите ВРТЕЖИТЕ во МИНУТА. [Забелешка]- ве Молиме чувајте кул и нежно користење, работниот век на дупчалките за извртување може во голема мера да се продолжи со правилна употреба. Спецификации : Пресврт Вежба Битови Дијаметар : 5мм / 0.2-инчен; Должина Вежба Бит : 180мм / 7.09-инчен; Стебло Дијаметар : 5мм / 0.2-инчен; Вкупна Должина : 250мм / 9.84-инчен; 1 х Директно Стебло Пресврт Вежба Малку. [Јачина И Цврстина]- Изработен Од кобалтен челик М35 ХСС(Челик со Голема Брзина). Со висока цврстина и црвена цврстина, отпорни на абење и брзи перформанси на дупчење. [Површинска Обработка]- површинскиот третман со златен оксид ја зголемува цврстината на дупчалката, обезбедува подолг век на дупчење и подобри перформанси на дупчење и е потрајен и отпорен на корозија од необложените дупчалки. [Професионална И Самостојна Употреба]- Погоден За дупчење тврди материјали и тврди метали како леано железо, тврда пластика, но и меки материјали. Кога не може да навлезе, обидете се да ја прилагодите ВРТЕЖИТЕ во МИНУТА. [Забелешка]- ве Молиме чувајте кул и нежно користење, работниот век на дупчалките за извртување може во голема мера да се продолжи со правилна употреба. Опис1. Изработен Од Кобалтен челик М35 ХСС(Челик со Голема Брзина). Со висока цврстина и црвена цврстина, отпорни на абење и брзи перформанси на дупчење.2. Површинскиот третман со златен оксид ја зголемува цврстината на дупчалката, обезбедува подолг век на дупчење и подобри перформанси на дупчење и е потрајни и отпорни на корозија од необложените дупчалки.3. Погоден за дупчење тврди материјали и тврди метали како леано железо, тврда пластика, но и меки материјали. Кога не продира, обидете се да ги прилагодите ВРТЕЖИТЕ во МИНУТА.4. Ве молиме чувајте кул и нежно користење, работниот век на дупчалките за извртување може во голема мера да се продолжи со правилна употреба.Спецификацииматеријал : М35 ХСС(Челик Со Голема Брзина)Финиш : Златен Оксидешанк Тип : Дијаметар На Дупчалки Со Тркалезен Шанктвист : 5мм / 0,2-инчдрил Должина На Битот : 180мм / 7,09-Инчен Дијаметар На шанкот : 5мм / 0,2-инчна Вкупна Должина : 250мм / 9,84-инчен Пакет Содржина : 1 Еез Вежба За Пресврт На Директно Стебло bitnotice : 1. Ве молиме чувајте кул и нежно користење, работниот век на дупчалките за извртување може во голема мера да се продолжи со правилна употреба.2. Кога користите рачна електрична вежба, обрнете внимание на прилагодување на брзината. Препорачаната брзина на работа е 100-1000р/мин. Колку е поголем дијаметарот на дупчењето, толку побавно треба да се избере брзината на дупчење.3. Кога евакуацијата на чипот ќе има проблем, вратете се назад и отстранете ги чиповите на време.

За стоката

Слична стока во категоријата

Специјална белешка : Овој прекинувач за копче е пролетен прекинувач за самостојно ресетирање (Контрола

✅ 【Димензија】 Големина на низата : M8; Тема на темата : 1,25мм / 0,05 "; висина : 12мм / 0,47"; Надворешен дијамета

Дијаметар на сечење : 18мм, теренот : 1,75мм, насока на сечење : десна рака, класа на точност : H2...

Tee фитнес маици низ цела печати смешно дишење летни летни лекови без ракави графички резервоари на плаж�

Потребно Е Професионално Вклопување Овој вентилатор за вашиот лаптоп може да се користи како замена за

Забавувајте се : ослободете се од здодевност, ослободете го стресот, подобрување на концентрацијата и т�

Големина : 16 Мл2 Чаши Дали барате квалитетен контејнер за складирање што може да се користи за широк спек

100% полиестер Помал од големината на нас, ве молиме изберете 12 големина нагоре Материјал : полиестер...

Исчистете ги пластичните преклопувачки самолепливи страници држете ги фотографиите безбедно Ги држи с

Боја : Бела, напон : 250 V Е паметен уред : не Тековна : 6а Материјал : пластика Карактеристики : Рокерски прек�

На покривот има и привлечна завршница на јаглен што одговара на повеќето екстериери.4" Вкупно површина з

Метод на инсталација : Тип на земјиште Фотографиите се сите сцени на овој производ и не содржат други пр�

Материјал : Нашата Бањарка За Кучиња е Изработена од Полиестерски Материјал Супер Абсорбента и Брзо Суш

Употреба : Облечете ја вашата празнична трпеза со овие преслатки држачи за прибор за снешко Декорациите

1.Compact единечно парче, лесен и преклопен дизајн Екранот можете да го преклопите во мала големина и да го с

2 Пакувајте 6 места за наизменична струја со кабел за напојување 2,5 стапки (76,2 см) Заштеда на простор, прик

Дијаметар на мушка : околу 14мм Должина : околу 5м Категорија : Перл линија Апликација : Декорација на свад�

1 компјутер 10мм носат 30мм мозочен удар CDJ2 B мини пневматски цилиндар на воздухот 1 компјутер 10мм носат 30м�

Оперирана батерија со жици на светла : 4 пакувања од 5 милиони светла жици доаѓаат со 50 квалитетни и светл

Заштита на електрична енергија : Инсталацијата е едноставна и удобна за употреба, што ефикасно ги штити

Пакетот Содржи : 24 парчиња лажни нокти,1 парче датотека за нокти, 24 жито желе Здравје И Издржлив : 24 Парчињ

2мил дебела Исчистете ги торбите за заклучување на пластични поштенски патенти 500 кеси 6x9 инчи 2мил дебел

Scroll