Ново
uxcell M35 Висока Брзина Челик Директно Стебло Пресврт Вежба Малку, Злато Оксид 5mm Вежба Дијаметар 250mm Должина

uxcell M35 Висока Брзина Челик Директно Стебло Пресврт Вежба Малку, Злато Оксид 5mm Вежба Дијаметар 250mm Должина

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Спецификации : Пресврт Вежба Битови Дијаметар : 5мм / 0.2-инчен; Должина Вежба Бит : 180мм / 7.09-инчен; Стебло Дијаметар : 5мм / 0.2-инчен; Вкупна Должина : 250мм / 9.84-инчен; 1 х Директно Стебло Пресврт Вежба Малку. [Јачина И Цврстина]- Изработен Од кобалтен челик М35 ХСС(Челик со Голема Брзина). Со висока цврстина и црвена цврстина, отпорни на абење и брзи перформанси на дупчење. [Површинска Обработка]- површинскиот третман со златен оксид ја зголемува цврстината на дупчалката, обезбедува подолг век на дупчење и подобри перформанси на дупчење и е потрајен и отпорен на корозија од необложените дупчалки. [Професионална И Самостојна Употреба]- Погоден За дупчење тврди материјали и тврди метали како леано железо, тврда пластика, но и меки материјали. Кога не може да навлезе, обидете се да ја прилагодите ВРТЕЖИТЕ во МИНУТА. [Забелешка]- ве Молиме чувајте кул и нежно користење, работниот век на дупчалките за извртување може во голема мера да се продолжи со правилна употреба. Спецификации : Пресврт Вежба Битови Дијаметар : 5мм / 0.2-инчен; Должина Вежба Бит : 180мм / 7.09-инчен; Стебло Дијаметар : 5мм / 0.2-инчен; Вкупна Должина : 250мм / 9.84-инчен; 1 х Директно Стебло Пресврт Вежба Малку. [Јачина И Цврстина]- Изработен Од кобалтен челик М35 ХСС(Челик со Голема Брзина). Со висока цврстина и црвена цврстина, отпорни на абење и брзи перформанси на дупчење. [Површинска Обработка]- површинскиот третман со златен оксид ја зголемува цврстината на дупчалката, обезбедува подолг век на дупчење и подобри перформанси на дупчење и е потрајен и отпорен на корозија од необложените дупчалки. [Професионална И Самостојна Употреба]- Погоден За дупчење тврди материјали и тврди метали како леано железо, тврда пластика, но и меки материјали. Кога не може да навлезе, обидете се да ја прилагодите ВРТЕЖИТЕ во МИНУТА. [Забелешка]- ве Молиме чувајте кул и нежно користење, работниот век на дупчалките за извртување може во голема мера да се продолжи со правилна употреба. Опис1. Изработен Од Кобалтен челик М35 ХСС(Челик со Голема Брзина). Со висока цврстина и црвена цврстина, отпорни на абење и брзи перформанси на дупчење.2. Површинскиот третман со златен оксид ја зголемува цврстината на дупчалката, обезбедува подолг век на дупчење и подобри перформанси на дупчење и е потрајни и отпорни на корозија од необложените дупчалки.3. Погоден за дупчење тврди материјали и тврди метали како леано железо, тврда пластика, но и меки материјали. Кога не продира, обидете се да ги прилагодите ВРТЕЖИТЕ во МИНУТА.4. Ве молиме чувајте кул и нежно користење, работниот век на дупчалките за извртување може во голема мера да се продолжи со правилна употреба.Спецификацииматеријал : М35 ХСС(Челик Со Голема Брзина)Финиш : Златен Оксидешанк Тип : Дијаметар На Дупчалки Со Тркалезен Шанктвист : 5мм / 0,2-инчдрил Должина На Битот : 180мм / 7,09-Инчен Дијаметар На шанкот : 5мм / 0,2-инчна Вкупна Должина : 250мм / 9,84-инчен Пакет Содржина : 1 Еез Вежба За Пресврт На Директно Стебло bitnotice : 1. Ве молиме чувајте кул и нежно користење, работниот век на дупчалките за извртување може во голема мера да се продолжи со правилна употреба.2. Кога користите рачна електрична вежба, обрнете внимание на прилагодување на брзината. Препорачаната брзина на работа е 100-1000р/мин. Колку е поголем дијаметарот на дупчењето, толку побавно треба да се избере брзината на дупчење.3. Кога евакуацијата на чипот ќе има проблем, вратете се назад и отстранете ги чиповите на време.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализ

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

100% волна Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични

Лесно за инсталирање и лесна за чистењеза PS5 конзола кожа за верзија на диск без вештини за инсталација,

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата Задебелена

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

Scroll