Ново
ZyzMH 100 листови A4 Партија за копирање во боја 210x297mm/8.3x11.7in Печатач хартија 70gsm за копирање печатење занаети и уметност

ZyzMH 100 листови A4 Партија за копирање во боја 210x297mm/8.3x11.7in Печатач хартија 70gsm за копирање печатење занаети и уметност

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

А4 хартија за копирање во боја, вкупно 100 листови, 210 * 297mm / 8.3 * 11,7in големина на хартија. Висок квалитет и рамна хартија, мазна и без хартија, намалете го оштетувањето и пролонгираниот живот на печатачот. Површината на хартијата е мазна, густа текстура, не е лесна за пробивање, јасно печатење. Хартијата е уредна без закопчување, без честички од прашина. Погоден за печатачи, копири и активности за преклопување на хартија. Име на производот : Paper Color за копирање во боја : 20 бои Мешавтичност : 100 Sheet Spaper Size (A4) : 210 * 297mm / 8.3 * 11.7ingsm : 70g / ㎡features : A4 Paper Copy Copy, вкупно 100 листови, 210 * 297mm / 8.3 * 11,7in Големина на хартија. Висок квалитет и рамна хартија, мазна и без хартија, го намалуваат оштетувањето и пролонгираниот живот на печатачот. Површината на хартијата е мазна, густа текстура, не е лесна за пробивање, јасно печатење. Хартијата е уредна без закопчување, без честички од прашина. Погоден за печатачи, копири и активности за преклопување на хартија. Список со пакувања : 1 * Пакет хартија (100 листови).

За стоката

Слична стока во категоријата

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата Задебелена

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив Карактеристики

DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција.

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

【Отпорно на трескање】 Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал

100% полиестер Еластично затворање Машинско миење 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот

Сет од 4 големини 90 / 14 игли за шиење на топката за шиење Дизајнирано да спречи прескокнати стихови кога р

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи

Гума ѓон Saffeafe материјал : Нашите балетски чевли се изработени од безбедна кожена пумпа со пријателска п�

Печатете ја етикетата за враќање Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.Можете да �

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

Материјал : ПП+Пом Карактеристики : Прилагодливо / ладење Тип : Комплети за црево / наводнување...

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40 Макси�

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиењ�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук Увезени Редовно вклопува�

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал Отстранет

Што ќе добиете : 1*Канва за сликање со висока дефиниција (12 x 16in / 30 x 40cm), 1*точка дијамантска пенкало, 1*фиок

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a HSS : Целосно зацврстен челик со гол

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

100% полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа капа е изработена од висококвалитетна ткаени

Лесно за инсталирање и лесна за чистењеза PS5 конзола кожа за верзија на диск без вештини за инсталација,

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор Прила�

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

1 、 Производот може да смести 10 ремени заштедете простор за складирање на домаќинства 2 、 Погоден за ре�

Scroll