Ново
DSFEOIGY 100/120INCH Преносен HD Projector Screen 16: 9 преклопен издржлив екран на бел wallид со носење торбички јаже за домашно кино на отворено

DSFEOIGY 100/120INCH Преносен HD Projector Screen 16: 9 преклопен издржлив екран на бел wallид со носење торбички јаже за домашно

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2807.68

1.Compact единечно парче, лесен и преклопен дизајн. Екранот можете да го преклопите во мала големина и да го ставите во ранец или куфер. 2. Ништо мирис на површината на екранот, долгорочна употреба, без бледнее, без деформација, мека и мазна, и нема брчки после склопена. 3. Преглед на кој било агол јасно. Може да се пее, заштитата на животната средина и нема да предизвика замор под долг поглед. 4. Екранот за проекција може лесно да се обезбеди со вклучените куки или јажиња на wallидот, заградата или дрвјата. 5. Може да се користи широко за KTV, бар, конференциска сала, домашно кино, употреба на отворено, итн. Екранот можете да го преклопите во мала големина и да го ставите во ранец или куфер. 2. Ништо мирис на површината на екранот, долгорочна употреба, без бледнее, без деформација, мека и мазна, и нема брчки после склопена. 3. Преглед на кој било агол јасно. Може да се пее, заштитата на животната средина и нема да предизвика замор под долг поглед. 4. Екранот за проекција може лесно да се обезбеди со вклучените куки или јажиња на wallидот, заградата или дрвјата. 5. Може да се користи широко за KTV, бар, конференциска сала, домашно кино, употреба на отворено, итн. Можете да го преклопите екранот во мала големина и да го ставите во ранец или куфер.2.Не мирис на површината на екранот, долгорочна употреба, без бледнее, без деформација, мека и мазна, и без брчки после склопено.3 . Преглед на кој било агол јасно. Може да се перат, заштитата на животната средина и нема да предизвика замор под долг поглед.4. Екранот за проекција може лесно да се обезбеди со вклучените куки или јажиња на wallидот, заградата или дрвјата.5.иТ може да се користи за KTV, Бар, конференциска сала, домашен театар, употреба на отворено, итн. Спецификации : Материјал : Полиестерсспект Сооднос : 16 : 9main Боја : Бела со црнамаксимална големина на екранот (дијагонала) : 100 инчи, 120 инчи (по избор) Список на пакети : 1 * Проектниот екран1 * * Торба со куки и налепници : Снимање на светлина и различни прикази може да предизвикаат боја на предметот на сликата малку поразлична од вистинската работа. Грешката дозволена мерка е +/- 1-3 см.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Овој предсопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за да работи и да изг�

DIY топки од пена : топки занаети полистирен пена мечка пена DIY занаетчиски додатоци плевење форми цветни

1 Материјал на производот : Маска за тенка ткаенина за дишење е изработена од висококвалитетен ултраме�

Сет За Декантер за црвено Вино Кристално Карафно Шише Стаклени Карафи Стаклени Садови Духови Барови Са�

Боја : жолта Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копното Боја : жолта Сертификација : Ништо Потекло : К�

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло...

Уникатен дизајн : Двоен слој транспарентен органза лента за лента, шема на starвезди, сребрен раб и комбин�

【Премиум материјал】 : Направено од висококвалитетен материјал за платно со мермер печати, овие торби з

Собранието на решетката е линеарен мозоци со низок профил што може да се инсталира во непосредна близин

Идеално за најголема продуктивност^Следната генерација, SG (семе од гел керамика) жито^подобрена врска с�

[Спецификации]ДИГАТ ДИА Должина на бит за вежба : 11мм / 0,43инчи, 21мм / 0,83инчи; Шанк Дија : 0,7мм / 0,027инчи, 1,8�

Хартија Детска хартија за преклопување : Исклучителна изработка, извонредни детали, изгледа корисно и д

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД Над 19,000 прегледи со пет starвезди : Од проверени кли�

Коска Кина Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна декоративна чинија е изработена од коск�

Scroll