Ново
Castleflexx | Светло сива, стандард | Уред за мобилност и целосен за зајакнување на телото | Функционална алатка за фитнес за истегнување

Castleflexx | Светло сива, стандард | Уред за мобилност и целосен за зајакнување на телото | Функционална алатка за фитнес за

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

Револуционизирајќи го начинот на кој го истегнувате целото горно и долно тело со помош на патентирана пондерирана лента што создава зафат без стрес за разлика од лентите и лентите. Отклучувајќи го долниот дел на грбот со обраќање на основната причина за болка во грбот со ослободување на затегнатоста во нозете и колковите. Првиот уред за истегнување со прилагодена големина на XL за луѓе големи и високи кои имаат потешкотии да користат јаже/ленти/ленти кои создаваат артритична болка во зафат и вирус на рамо/вратот од тежината на поголемите нозе. 100 PCT премиум еколошки материјали, латекс/ПВЦ/силиконски слободен - само вашето тело се протега. Вклучува отстранлива тежина од 2lb што може беспрекорно да се отстрани или вметне во „Flexxbar“ врз основа на претпочитање.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

Потоа лизгајте го темпераментот преку главата на вашето куче и наредете ги долните ремени помеѓу двете

Металната Корпа За Подароци За Венчавки може да складира накит, козметика, производи за нега на кожа, кн�

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

Гумен ѓон Дизајниран од здравствени работници за да издржи дури и најдолги смени додека ги одржува ваши

Извор На Инспирација За Дизајн : Нека секое од нашите кучиња стане уникатен суперхерој откако ќе го обле

Дизајн на надграден дизајн со двојна заштита : копчиња со двојно притискање и ротирачки брави со ротира�

100% Полиестер Направено во НАС Затворање на ременот Миење Раце Само Ремените на нашето дете се широки 1,0 �

Метал Комарец Нето Штанд овој комарец нето штанд сет е направен од метални материјали безбеден и издрж�

Може да се користи за сечење и свиткување на мека и тврда жица, како што се бакар, челик, алуминиум, кабел�

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

1) Димензија : картичката за игри со мерење 5 "x7", осигурувајќи дека ќе има доволно место на картичка за пиш

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

●Вклучен пакет 2 пакет 8х10инч Претходно Нацртано Истегнато Платно, 16 бои на боја, 2 Комплет Четка, 2 Панел�

Пакетот Вклучува : ќе добиете 400 парчиња вреќи за складирање мајчино млеко од 7 мл, кои се доволни за да ги

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Номинална големина : 28мм (за дијаметар на дупки 28мм) Бесплатен надворешен дијаметар : 30.1мм Ограничено от�

Scroll