Ново
KMMK RACK за складирање погоден за кујна домашна канцеларија дневна соба , 3 нивоа микробранови решетки за рерна макара подвижна кујна за складирање на решетки за зашт

KMMK RACK за складирање погоден за кујна домашна канцеларија дневна соба , 3 нивоа микробранови решетки за рерна макара подвижна

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 617.60

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата. Задебелена челична цевка од челична цевка со дебелина од 19мм, вистински материјал. Не-лизгачки огради од огради од двете страни на фиоката за да се спречи паѓање на предметите. Ролери за сопирачките 360 ° ротирачко универзално тркало, безбедна сопирачка, удобна и флексибилна. Лесна инсталација Enjoy DIY склопување забава. Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата. Задебелена челична цевка од челична цевка со дебелина од 19мм, вистински материјал. Не-лизгачки огради од огради од двете страни на фиоката за да се спречи паѓање на предметите. Ролери за сопирачките 360 ° ротирачко универзално тркало, безбедна сопирачка, удобна и флексибилна. Лесна инсталација Enjoy DIY склопување забава. Оваа решетка за складирање е совршена за одржување на кујната уредна и да ви даде повеќе простор. Може да ги чувате зачините на врвот, додека ставате зеленчук, микробранови, готвење и прибор за јадење, плочи и други додатоци за кујни во различни единици за полици. : Metal Style : Едноставна / модерна функција : Погоден е за кујна, бања, семејство, хотел или ресторан. , мала тежина и отпорен на 'рѓа. Лесна инсталација без потреба од рачен. денови, опсег на враќање 30 дена. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не веднаш. Ви благодариме за разбирањето! 2. Сите димензии се подложени на варијација од 3-5 см заради различен метод на мерење.3. Ако имате какви било прашања, слободно испратете ни е -пошта во секое време. Ние ќе ви одговориме што е можно поскоро. Ако не го добиете нашиот одговор во рок од 24 часа, проверете го вашето поштенско сандаче за СПАМ.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a HSS : Целосно зацврстен челик со гол

Дополнувања на поделба графит пластична полица има поделба што ги поставува точките од не'рѓосувачки ч�

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Летните најважни работи на отвор�

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализ

Фалсификуван челик за висок квалитет и јачина на сечење 1 / 4инчен хексадецимален шанк...

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

Зошто ГОСПОДАРОТ? Причината за болка во градите предизвикана од вежбање главно произлегува од два вида

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40...

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

Tico Hiгустина карбид специјално дизајниран за секоја апликација да ги зголеми перформансите...

Scroll